Jump to content
vorios_polos

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΣΧΥΡΗΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 8-10 ΙΟΥΛΙΟΥ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τιναφτορε και ακόμα δεν έχει πατήσει καλα στο Ιόνιο των 27 βαθμών

IMG_20220708_112957.thumb.jpg.f1ead745cf0426f382703cb193eff095.jpg

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, KapelosG είπε:

Τιναφτορε και ακόμα δεν έχει πατήσει στο Ιόνιο των 27 βαθμών

 

 

Μόλις τώρα, KapelosG είπε:

Τιναφτορε και ακόμα δεν έχει πατήσει στο Ιόνιο των 27 βαθμών

 

Δεν  νομίζω να κάνει κάτι πρεβεζα. 

Έρχομαι και εγώ σήμερα το βράδυ. 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Δεν πρόκειται να επηρεάσει πρεβεζα. Μην ελπίζεις. Έρχομαι και εγώ σήμερα το βράδυ. 

 

Δεν  νομίζω να κάνει κάτι πρεβεζα. 

Έρχομαι και εγώ σήμερα το βράδυ. 

Στα χαμηλά βλέπω ΔΒΔ ρεύμα και στα ψηλότερα καθαρό Δ τις επόμενες ώρες, οπότε θέλει πολύ μαεστρία για να μας αποφύγει...τώρα το πόσα μμ είναι άλλο ερώτημα αλλά τίποτα δεν νομίζω, πιστεύω έστω σε ένα σύντομο δυνατό σαρωμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Μήπως το σύστημα είναι νοτιότερα; Δείτε που δείχνει το gfs τον υετό και που βγαίνουν οι καταιγίδες τώρα..

9-779IT.GIF?08-0

Screenshot (10).png

Γενικά μοιάζει να μπαίνει πιο γρήγορα, να δούμε τι θα δούμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Μπουτβαλ είπε:

Άρχισαν τα όργανα εδώ... Χαμός θα γίνει σήμερα, τέτοιες κατεβασιές ψυχρού αέρα φέρνουν χιονια το χειμώνα και δυνατά μπουρίνια το καλοκαίρι στη περιοχή. 

webcamimage.jpg

Αυτό που συμβαίνει σε εσάς είναι τοπικό λόγω αστάθειας... Το χαμηλό είναι ακόμα, στο Ιονιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην Λάρισα όσο ανεβαίνουμε σε θερμοκρασία, τόσο ανεβαίνει και η σχετική υγρασία χαχα! Κάτι που δείχνει την αύξηση του cape στην περιοχή.. 31 βαθμοί με 50 % σχετική υγρασία!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έσπασε στην μέση το μέτωπο και το ένα κινείται ΝΑ προς Πελοπόννησο και το άλλο ΒΑ προς Αλβανία, σε πρώτη φάση φαίνεται η ήπειρος να μην βλέπει κάτι σοβαρό εκτός από πολύ βόρεια, μόνο Κέρκυρα επηρεάζεται καλουτσικα 

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εικόνα από Παξούς και Πάργα με συννεφιά προς στιγμήν και εδώ φαίνεται και το σπάσιμο του μετώπου.......IMG_20220708_124505.thumb.jpg.31e760c331adf0bf2e8f605b37680de0.jpgIMG_20220708_124531.thumb.jpg.99d41b38e35ecfd0ea6c101c14de6b28.jpgIMG_20220708_124731.thumb.jpg.43d87c7bd8e6572a53fcc5a250ebc440.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Έσπασε στην μέση το μέτωπο και το ένα κινείται ΝΑ προς Πελοπόννησο και το άλλο ΒΑ προς Αλβανία, σε πρώτη φάση φαίνεται η ήπειρος να μην βλέπει κάτι σοβαρό εκτός από πολύ βόρεια, μόνο Κέρκυρα επηρεάζεται καλουτσικα 

Μας έκανες την καρδιά περιβολι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Μας έκανες την καρδιά περιβολι

Εγώ γιατί στο Blitz βλέπω καταιγίδα να κεντράρει τα Γιάννενα? Τι κάνει Ηγουμενίτσα τώρα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Μας έκανες την καρδιά περιβολι

Για Ηγουμενιτσα η πορεια δεν ειναι απαγορευτικη, και σε λιγο να ετοιμαζονται τα Γιαννενα, Πρεβεζα Αρτα σε κακη μοιρα παντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ γιατί στο Blitz βλέπω καταιγίδα να κεντράρει τα Γιάννενα? Τι κάνει Ηγουμενίτσα τώρα?

Ψιλοβρεχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα..συννεφια στον πανουργια με 19β..περα απ τις ευεργετικες βροχες ενδιαφερον να δουμε αν θα πασπαλισει ιουλιο μηνα πανω απ τα 2500μ..

20220707_202049.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...