Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περπατάω αυτήν την ώρα στην Πατησίων, κοντά στη διασταύρωση με Γαλατσίου και έχει μια δροσάρα το κάτι άλλο. Τώρα πού βρίσκει ο σταθμός ΕΑΑ Πατήσια το 32.2 (11:40) όταν το Γκάζι δείχνει 29.9 (11:50) είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο. Νομίζω ότι μπορώ να κτλβω πότε έχει 30 και πότε 32.

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ΣΑΧΑΡΑ είπε:

καβουροτρυπες να πας αν κ ειναι λιγο μακρια απο εκει που εισαι αλλα αν πας βουρβουρου αξιζει να πας κ εκει

επισης τρανη αμουδα αγ νικολαο θα παθεις πλακα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναπτύξεις σε Ιωάννινα και Λάρισα, όχ κάτι τρελό όμως Πολύ καλή η ελάχιστη, 7 βαθμούς πτώση σε σχέση με προχθές..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.Ακομα κι εγω εμεινα μακάκας με αυτα τα χρώματα.Το μονο κακο ειναι οτι φυσάει λυσασμένα ο βοριας απο πισω μας και εχει ζεστη.Παραλία Σίμου,Ελαφόν ησοςIMG_20220803_115335.thumb.jpg.3b09bbdc249dd7d5a42ea5a98d4ea6b1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημέρα.Ακομα κι εγω εμεινα μακάκας με αυτα τα χρώματα.Το μονο κακο ειναι οτι φυσάει λυσασμένα ο βοριας απο πισω μας και εχει ζεστη.Παραλία Σίμου,Ελαφόν ησοςIMG_20220803_115335.thumb.jpg.3b09bbdc249dd7d5a42ea5a98d4ea6b1.jpg

Μακράν η αγαπημένη μου παραλία από όσες έχω επισκεφθεί έως τώρα. Ο ορισμός της μεσογειακής παραλίας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενας κι ενας ,δυο. Το κάνατε ......  το forum!Μην αλλαξοπιστείτε αδέρφια! 

Είδα συννεφάκια και την διαδρομή από Λαμία προς Αθήνα την κάνω μέσω Μπράλου. Παρνασσάρα και χιονούρες !

20220803_133739.jpg

20220803_134032.jpg

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Αναπτύξεις σε Ιωάννινα και Λάρισα, όχ κάτι τρελό όμως Πολύ καλή η ελάχιστη, 7 βαθμούς πτώση σε σχέση με προχθές..

Τώρα διαλύθηκαν όλα στην Ηπειρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Τώρα διαλύθηκαν όλα στην Ηπειρο

Εγώ πάντως άλλα βλέπω στην δρυφορική...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 28 βαθμούς η μέγιστη σήμερα στο Κρυονέρι,με αρκετό αερα .

Αξίζει να αναφέρουμε για να μην ξεχνιόμαστε  ότι πέρσι σαν σήμερα ξεκίνησαν οι φωτιές της Εύβοιας και της Βαρυμπόμπης, που ειδικά αυτή της Ευβοιας εξελίχθηκε σε μια από τις πιο καταστροφικές πυρκαγιές για την χώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σπερες!!Ηλιοφανεια στο Πευκοχωρι...Καποιες αναπτυξεις προς στο δευτερο ποδι εδωσαν ισως βροχουλες..Ειδα μια βροχοκουρτινα πριν κανα δυωρο εκτος αν με γελουσαν τα ματια μου..Αρκετη ζεστη εδω παρα το αερακι...Εφαγα και μια πιτσα 48cm στη capri για οσους ξερουν και τωρα σβηνω....Αδυνατω ακομα και μπανιο να κανω στη ντουζιερα...Τελος παντων...Εαν δε σκασω σημερα δε θα σκασω ποτε...Σας χαιρετω απο Πευκοχωρι..Αυριο εχει Αφυτο..Μεθαυριο Παλιουρι..Και το Σαββατο δευτερο ποδι...

 

 

20220803_154831.jpg

Ωραιες παρεπιπτοντως οι Σερβες αλλα κουβαλανε μαζι τους κτηνη..Μια χαψια με χουν παναθεμα τους..🤣

20220803_161335.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυτική Ελλάδα συνεχίζεται το μαρτύριο, είναι σχεδόν δεδομένο ότι αν δεν αλλάξει κάτι θα βγει το θερμότερο με άνεση στην ιστορία...έχουμε ήδη λησμονήσει το καλύτερο καλοκαίρι της 15ετιας, αυτό του 2014 και αυτό του 2020 που είχε τρομερή δροσιά μέχρι τον Ιούλιο και τον ψυχρότερο Ιούνιο της 20ετιας

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε μάγκες τι γίνεται Αθήνα ????

Ο σταθμός μου γράφει ριπές πάνω από 80χλμ!!!!! 

Θα το βρω το διαμέρισμα στη θέση του?????

 

 

Screenshot_2022-08-03-16-27-35-926_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ στην Κέρκυρα μακράν η πιο "δροσερή" μέρα σήμερα αφού η υγρασία είναι για κάποιον αδιανόητο λόγο πολύ χαμηλή ...

 

 

IMG_20220803_163208.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημέρα.Ακομα κι εγω εμεινα μακάκας με αυτα τα χρώματα.Το μονο κακο ειναι οτι φυσάει λυσασμένα ο βοριας απο πισω μας και εχει ζεστη.Παραλία Σίμου,Ελαφόν ησοςIMG_20220803_115335.thumb.jpg.3b09bbdc249dd7d5a42ea5a98d4ea6b1.jpg

Όταν φυσάει νοτιας δεν αξίζει....πολύ κύμα και δε στέκεσαι στην παραλία για κανένα λόγο....τώρα μια χαρά είσαι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Παραλία ΗΠΕΙΡΟΥ😅

Ε χαίρω πολύ μέσα στο Ιόνιο κοιτάει αυτό... Σε μισή ώρα θα αλλάξει ο καιρός και εκεί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην Πρεβεζα τελικα λιγο κρατησε η χαρα με την πτωση του heat index στους 41,8 και 42,1 βαθμους.Μονο για 2 μερες.

Σημερα παλι σε ανοδο με το μεγιστο heat index στους 44,2 βαθμους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...