Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπραβο στην Αττικη που το παλευει....ακομα και σημερα...ενω αυριο μαλλον θα εχει ακομα μεγαλυτερο ενδαιφερον.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετά από 45 λεπτά βροχής στο Λουτρόπυργο άλλοτε δυνατής άλλοτε κανονικής τώρα ψιχάλα. Μια χαρά! Ο μετεωρολογικος σταθμός του Αστεροσκοπείου στη Βλυχάδα δίνει 5mm βροχής και θερμοκρασία στους 23,4οC

https://penteli.meteo.gr/stations/vlychada/

Επεξεργάστηκε από enigma
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι να πω...Μέσα σε 15-20' έριξε περίπου τον υετο Ιουνίου Ιουλίου.(14.1mm)🙂

12.5mm λοιπόν στο αναλογικό από αυτή τη πολύ δυνατή μπούκα όπου η ορατότητα ήταν πολύ περιορισμένη λόγω της εντασης.

 

 

Screenshot_20220813-161636.thumb.jpg.bacd828338f61efc8da49b37bcf1025b.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερή μαυρίλα....χωρίς νερό όμως....μου χάλασε το μπάνιο και μάλλον θα μου χαλάσει και το αυριανό όπως βλεπω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απιστευτο...Δροσοπηγη-Ιπποκρατειο τιποτα την τρέλα μου

Τι λες τώρα.. τωρα βλέπω και από τους γειτονικούς σταθμούς ότι υπάρχει τρελή τοπικότητα. Πρέπει να τσιμπάει λίγο προς τα πάνω ο σταθμός εδώ, Αλλά έριξε πολύ νερό, δεν είχε σταματήσει 2 ώρες τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Τρομερή μαυρίλα....χωρίς νερό όμως....μου χάλασε το μπάνιο και μάλλον θα μου χαλάσει και το αυριανό όπως βλεπω

κρυφοκαλοκαιρακιας και εσυ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τοπικοτητες στο φουλ παλι η Αττικη μεταξυ λιγων μετρων στην ιδια πολη..0.2mm μολις στη πολη ενω εδω ειχε ''κατεβει ο Θεος''...

image.png.f62c685e10e5f1571b3842731a6f1b90.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Διαλύθηκε η μουφοσυννεφια στην Θεσσαλία, με αποτέλεσμα δημιουργία αναπτύξεων. Για να δούμε, αν και σήμερα δεν περιμένουμε κάτι το ιδιαίτερο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η εικονα απο γκαζι...Μολις εχθες εφυγα απο Αθηνα για Κοκκινο..Ποσο γκαντεμης ειμαι τελικα??🤔

webcam.jpg

 

webcam (1).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Petros21 είπε:

Τι λες τώρα.. τωρα βλέπω και από τους γειτονικούς σταθμούς ότι υπάρχει τρελή τοπικότητα. Πρέπει να τσιμπάει λίγο προς τα πάνω ο σταθμός εδώ, Αλλά έριξε πολύ νερό, δεν είχε σταματήσει 2 ώρες τώρα 

Και ο δεύτερος σταθμός Davis στον Αγ. Στέφανο που δεν τσιμπάει έχει 16,8mm οπότε έριξε καλό νερό. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, sakis13 said:

Η εικονα απο γκαζι...Μολις εχθες εφυγα απο Αθηνα..Ποσο γκαντεμης ειμαι τελικα??🤔

webcam.jpg

Σακη μεινε εκει που εισαι η εστω τηλεφωνα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, teo_73 said:

Τοπικοτητες στο φουλ παλι η Αττικη μεταξυ λιγων μετρων στην ιδια πολη..0.2mm μολις στη πολη ενω εδω ειχε ''κατεβει ο Θεος''...

image.png.f62c685e10e5f1571b3842731a6f1b90.png

 

Η βόρεια πλευρά της Σαλαμίνας είδε λίγη βρόχουλα (5 με 10 λεπτά το πολύ) εδώ και μισή ώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Stam είπε:

Η βόρεια πλευρά της Σαλαμίνας είδε λίγη βρόχουλα (5 με 10 λεπτά το πολύ) εδώ και μισή ώρα.

Όντως φίλε.🙂Και δες τι καιρό είχε την ίδια στιγμή το Αιάντειο.

IMG_20220813_164652.thumb.jpg.b422cbc2a033ecb9d616f752b94811e3.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν μη τι αλλο εντυπωσιακη εικονα απο το Γκαζι..Με θεα απο κεντρο και βορειοτερα!!Επρεπε να φυγω για να βρεξει...Βρεχει και στη Χαλκιδικη μαθαινω...Που δεν βρεχει??Μα φυσικα στο Κοκκινο που βρισκομαι..🤣

webcam.jpg

Ετοιμαζεται και η Σαλονικα..Θεα τωρα απο Χαλκηδονα!!

299332008_5906020646092876_292422709175032908_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Φοβερή μέρα σήμερα στην Αμφιλοχία, ακόμα και με ήλιο η θερμοκρασία έφτασε μόλις στους 31,4. 

Δινουν πονο τα Δυτικα σημερα.Οτι πρεπει εξω για βολτες.Για περπατημα για ποδηλατο και οτι αθλητικη δραστηριοτητα θελει ο καθενας.Τα Δυτικα πηραν ανασα δροσιας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...