Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Noμίζω φάγαμε φολα πανελλαδικά, αν δειτε δορυφόρο μόνο η περιοχή της κεντρικής Μακεδονίας έχει νεφώσεις. Λες και η ψυχρή λίμνη έφυγε βόρεια προς Βαλκανια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαλκιδική κανείς? Έχει μεγάλη καταιγίδα ο Θερμαϊκός, απομακρυνομενη από εδώ βέβαια

 

Εμάς θα μας επηρεάσει τίποτα;;;Έχει μεγάλη γίδα ανατολικά,ένα κουρτινάκι νότια και μαυρίλα βόρεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Χαλκιδική κανείς? Έχει μεγάλη καταιγίδα ο Θερμαϊκός, απομακρυνομενη από εδώ βέβαια

 

Νοτιοανατολικα της Θεσσαλονικης έχει μεγάλη μαυριλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Noμίζω φάγαμε φολα πανελλαδικά, αν δειτε δορυφόρο μόνο η περιοχή της κεντρικής Μακεδονίας έχει νεφώσεις. Λες και η ψυχρή λίμνη έφυγε βόρεια προς Βαλκανια

Εννοείται έτσι είναι τα πράγματα καμία σχέση με τα προβλεπόμενα στο πάνω από  90% της χώρας !!! Μόνο μια μικρή περιοχή σε νόμο Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής που και σε αυτήν θα ανοίξει σε λίγη ώρα …. Τεράστια φόλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικά εδώ δεν θα δούμε σταγόνα. Βορειότερα στη Θεσσαλία πιθανώς αλλά γενικά έχω την αίσθηση ότι μουφιασε πολύ το πράγμα. Θα δούμε όμως. Τουλάχιστον είναι ωραία μέρα σήμερα χωρίς ζέστη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Εγώ ειμαι αισιόδοξος που δεν έχουμε νεφώσεις 

Στο μυαλό μου είσαι......μας τρολάρει συνεχεια και σενα και μενα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Εμάς θα μας επηρεάσει τίποτα;;;Έχει μεγάλη γίδα ανατολικά,ένα κουρτινάκι νότια και μαυρίλα βόρεια...

Δεν είμαι σε θέση να τα παρακολουθήσω αναλυτικά δυστυχώς. Ωστόσο μου φαίνεται δύσκολο να μην κάνει καταιγίδα εκεί σήμερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα με καταιγιδα βορεια 

Εντωμεταξυ εχει απιστευτη δροσια με την Τ στους 19 βαθμους!

IMG_20220814_110423.jpg

IMG_20220814_110425.jpg

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, Χαλκιδική  (Νεα Ηρακλεια) 7:30 το πρωί έριξε μια 15 λεπτη μπόρα, μετά συννεφιά και κατά τις 10 άλλη μια μπόρα και τώρα συννεφιά με αρκετή ψυχρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερς απο Κοκκινο..Τσιπουρακι στη πλατεια με το Μητσακο...Πεταγονται πυργακια σιγα σιγα...Βιβες..

 

20220814_113244.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βροχη  μετα τα μεσανυχτα ειχαμε απο 12μιση-1παρα εως 2κ μιση -3παρα.17.7c με συννεφιες λογικα μεσα στην νυχτα.22.7c τωρα με ηλιο ο οποιος κρυβεται κατα διαστηματα.ομιχλες και ντουμανια απο τα 850-900 στο βερμιο και καιμακτσαλαν.πολλα φουσκωματα γυρω και πανω μας.ειχα βγαλει φωτο πριν 40 λεπτα κ τωρα που ξαναβλεπω εχουν απλωσει και διπλασιαστει.

μια φωτο κατα τ 1 μετα τα μεσανυχτα

Jgno9be.thumb.jpg.5977e8cf982e6b0ecf7c3a7bb0d45eb9.jpg

ΥΓ.βροντες σχετικα κοντα προς καιμακτσαλαν

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από Χόχλια....το προσπαθεί η αστάθεια, αλλά ο βοριάς δεν την αφήνει....είχε πυκνές νεφώσεις μες τη νύχτα, αλλά τώρα είναι σχετικά σπασμένος ο καιρός με αρκετά σύννεφα προς τις κορυφές των βουνών μας, που προσπαθούν να μας "δέσουν"....Απίθανο πράσινο οξυγονούχο τοπίο, με τις καστανιές να έχουν φορτώσει και την φύση εν γένει σε υπερδιέγερση, μετά και τα 50mm βροχής περίπου , που σημειώθηκαν τις τελευταίες 3 ημέρες....14,5οC η ελάχιστη θερμοκρασία και 20 κάτι τώρα.....Ύπνος φυσικά με φόρμες και κουβέρτα!!

IMG_20220814_120301.jpg

IMG_20220814_120250.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δύσκολο το μπάνιο στην θάλασσα λόγω τρομερου αέρα.. ας ελπίσουμε να σταματήσει μπας και βγει σοβαρή καταιγίδα.. μεγάλες αναπτύξεις στα βουνά με χαμηλές βάσεις.

IMG_20220814_122240.jpg

Η πρωινή καταιγίδα του Θερμαϊκού

 

IMG_20220814_093759.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...