Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μολις αρχισαν οι πρωτες σταγονες και ερχοταν η θολουρα απο τα Δ.ο ουρανος αλλαξε οψη σε συμπαγη μαυριλα.οτι πρεπει συνθηκες για καφε🤣τι να την κανεις την καφετερια;;καλος ειναι και ο σπιτικος καφες

5mM4OSH.thumb.jpg.b765bd2abc89540b628415857c7ccf99.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ευτυχώς έκοψε. Ήταν στο τσακ να αρχίσει να παρασήρει κάδους και μηχανάκια..

48,2mm στο Πεδίον του Άρεως!! 48,2!!!

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενταξει αυτο που γινεται στο βολο ειναι φοβερο αυτη τη στιγμή ,, το ονειτο του καθενος μας , αλλα δε νομιζω με τοσα χιλιοστα τοσο σύντομα να μην υπάρχει κανένα πρόβλημα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

συνεχης ελεγχους στο προβληματικο παραθυρο.ολα καλα μονο με Β δυνατο αερα και πλαγια βροχη βγαζει το προβλημα αλλα θα το κανω.

μια προς ΝΔ

lQmcXbS.thumb.jpg.ae0bc70aa85501e77cdaf6dd9678349b.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Ενταξει αυτο που γινεται στο βολο ειναι φοβερο αυτη τη στιγμή ,, το ονειτο του καθενος μας , αλλα δε νομιζω με τοσα χιλιοστα τοσο σύντομα να μην υπάρχει κανένα πρόβλημα 

Εδώ που μένω εγώ είναι κατηφόρα και το νερό έφευγε ποτάμι μιλάμε. Στα σημεία που είναι πιο επίπεδο (στην Νεάπολη για όσου γνωρίζουν) θεωρώ θα υπάρχει θέμα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγίδα βγήκε ανατολικά μας τελικά και ακούγονται δυνατά ηλεκτρικά. Εδώ απλά βράχηκα οι δρόμοι.

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Τελικά αυτό το πράγμα δημιουργήθηκε πάνως μας; 

Νομίζω λίγο πριν από εσάς όπως είδα στο ραντάρ αλλά ανατροφοδοτουνταν πάνω σας δεν έφυγε κατευθείαν ανατολικά....πρεπει να γράφτηκε ιστορία εκεί,  πρέπει να ταν φοβερή μέρα αρκεί να δει κανείς το διάγραμμα υετού στο λιμάνι απίστευτο

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά έζησα το έπος των επών στο Βόλο. Ήμουνα στον Ίσαλο δίπλα στη θάλασσα και το βίωσα με όλη τη σημασία.

 

Εδώ λίγο πριν την έλευση του τέρατος που έδωσε 45-60mm στην πόλη.

20220814-165024.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Τελικά αυτό το πράγμα δημιουργήθηκε πάνως μας; 

Ακριβώς από πάνω σας οπότε έδωσε τα μέγιστα.

Εδώ ακούγονται μακρόσυρτα μπουμπουνητά τελευταία ευκαιρία για σήμερα.

IMG_20220814_175415.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Νομίζω λίγο πριν από εσάς όπως είδα στο ραντάρ αλλά ανατροφοδοτουνταν πάνω σας δεν έφυγε κατευθείαν ανατολικά....πρεπει να γράφτηκε ιστορία εκεί,  πρέπει να ταν φοβερή μέρα αρκεί να δει κανείς το διάγραμμα υετού στο λιμάνι απίστευτο

Ναι πάνε χρόνια πίσω που έχει ξαναγίνει τόσα χιλιοστά σε τόσο λίγο χρόνο. Ηλεκτρικά δεν είχε πολλά, ήταν λίγο πιο μακριά, έριξε όμως 2-3 καλά δίπλα μου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...