Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συννεφια με ομιχλες-μαυριλες - ντουμανια στο βερμιο αλλα και εδω μετα το μεσημερι .19.8c η ελαχιστη.στους 28c τωρα.κατι ερχεται απο Δ-ΝΔ.🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδες εχει ανοιχτει θεμα για τα επερχομενα.Παμε εκει οσο εχει ενδιαφερον ο καιρος και μακαρι να βρεξει πολυ και παντου αν γινεται.

https://weather-club.gr/main/index.php?/topic/448-αναφορές-πανελλαδικής-ασταθειοκαιρίας-20-2782022/#comment-313510

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

IMG_20220820_201906.thumb.jpg.bd42b7fd0249a82509544f807761655d.jpgΗλιοβασίλεμα στα φετινα χιλιοειπωμενα και λεκτικά δαρμενα δυτικά της Ηπείρου,στα Σύβοτα συγκεκριμένα,με δυνατό κατά διαστήματα αεράκι και ανεκτικοτατη καιρική ατμόσφαιρα,τελικά όπου και να βρίσκεσαι στην Ελλάδα οι ομορφιές της είναι ανεξαντλητες.....καλή διάθεση να υπάρχει.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλι καλα που ειχε πτωση το heat index στον σταθμο του Ε.Α.Α στην Πρεβεζα σημερα και δεν ξεπερασε τους 45,8 βαθμους.Kλιμα κολασης στην περιοχη.Μονο η βροχης φωτιας λειπει εκει. 

Χαλια και σημερα λογο αποπνικτικης ζεστης στα Γιαννενα με 34,2 βαθμους και high heat index 34,1

Υπομονη μεχρι να φυγει η καταραμενη βρωμοεποχη.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, ORESIVIOS είπε:

Χωριό;;

Xρυσαυγή Βοίου είμαι 30 χιλιόμετρα ανατολικά σου στα 850 μετρα....νομίζω οτι και οι δυο θα ζοριστούμε μεχρι την δευτερα για φαινόμενα....αλλά μην περιμένεις τις καταιγίδες των πεδινών,περισσότερο θα εντυπωσιαστείς..με τις αντάρες  και το κρύο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 ώρες πριν, ORESIVIOS είπε:

Tην καλησπέρα μου από την αρχόντισσα της Βάλια Κάλντα, το πιο δροσερό χωριό του καλοκαιριού... 

Καλά ρε συ ....άφησες τον καιρικό παράδεισο της Κέρκυρας για να πας Βάλια Κάλντα ?????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25.7 ελάχιστη στην ταράτσα μου με πολύ υγρασία .....

Ήδη στους 30 τώρα .....άντε να δούμε από αύριο τι ψάρια θα πιάσουμε στο λεκανοπέδιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ έπρεπε μα γράφω τελικά. Ήλιος αέρας και δροσιά στην Λάρισα. Τι κακοκαιρία? που?

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Εδώ έπρεπε μα γράφω τελικά. Ήλιος αέρας και δροσιά στην Λάρισα. Τι κακοκαιρία? που?

Εντάξει ότι πεις τοπικιστή 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

H Λίνδος ΕΑΑ σήμερα έπεσε πρώτη φορά στην ιστορία της κάτω από τους 25 βαθμούς τον Αύγουστο σημειώνοντας το ρεκόρ χαμηλότερης ελάχιστης όλων των εποχών για Αύγουστο με 24.2C.

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εκλεισε το θεμα το αλλο ΜΑΓΙΚΗ βροχοκαιρια για Αυγουστο....

Με την ευχη να μη το πληρωσουμε ακριβα στην Αττικη και .... ξανασυννεφιασει Δεκεμβριο!

Ζεστουλα σημερα Δυτικη Φθιωτιδα δειχνει τι γλιτωσαμε τοσες ημερες...Αυγουστος ειναι ακομα κ το 31.4αρακι το επιασε για πλακα ακομα κι εδω στα 350 μ μες στο δασος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17.5c με ελαφρυ αερακι την νυχτα.29.5c τωρα με φουσκωματα τριγυρο οπου εβρεξε τοπικα προς βερμιο-καιμακτσαλαν.ευχαριστη μερα μολις γυρισα απο εξω.δυο φωτο απο την γειτονια μου με τα οικοπεδα-λιβαδια-ζουγκλα να ειναι καταπρασινα ολο το καλοκαιρι .ουτε μια μερα δεν ξεραθηκαν🤣

3sKrXVM.thumb.jpg.a97a7fa9c20e46f8a56d2fffb0f8b8c5.jpg

εδω πλαγιασαν τα χορτα απο το πολυ υψος και αχνοφαινεται το παλιο αμαξι του γειτονα🤣

pDP6HmR.thumb.jpg.aea64fe877351dd36f125509d1d5f459.jpg

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 ως τώρα μέγιστη Αττικής στον Davis της Φιλοθέης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...