Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Κολαση!!29.8 αυτη την ωρα Καλλιθεα..Αλλα δεν μασαμε!!Η προσμονη για το σκ και κυριως για την επομενη εβδομαδα ειναι οτι καλυτερο ως συναισθημα..

Δεν εχω απαιτησεις εδω στην Καλλιθεα..Και μια μερα να βγαλει δυνατη βροχη η καταιγιδα θα ειμαι ευτυχης!!!Ισως ομως αυτη η εβδομαδα να δωσει πολλα παραπανω..Θα δουμε..Οπως και να χει ματι θα παρω απο τα κεντροβορεια...Αλλα καποια στιγμη πρεπει και ο φτωχος.....Ξερετε!!🤣

Για την ωρα παγωμενη μπυριτσα,κλιματιστικο αναγκαιο και μπασκετακι την αγαπημενη ολων...

Ενα τετοιο κανε μου ρε Κουλα..Για μια μερα..Παμε σαν αλλοτε...Καλο βραδυ αδερφια!!

shelf-cloud-attiki-1.jpg

Από πότε είναι η φωτό?

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23,7β.και 27% υγρασία στο χωριό τωρα με 35,2 μέγιστη σημερα,την κατάσταση έσωσε ένα αεράκι που φύσαγε από το μεσημέρι και μετά,σε αναμονή για τα καλύτερα από Κυριακή και μετά.......IMG_20220819_222327.thumb.jpg.eaf3f94f064a671ab26430dc3a149290.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αττική είμαστε κοντά στο να φάμε το καλοκαίρι χωρίς μεγάλες ζέστες.... από Κυριακή ελπίδες έστω και για τοπικέςρ την τ να πέφτει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παίδες! 38,2 η μέγιστη σήμερα εδώ στο Μακροχώρι με αυξημένη την δυσφορία λόγο υγρασίας (41,2 μέγιστο heat index) ....η πιο ζεστή ημέρα του Αυγούστου.....

προσπαθεί να δροσίσει τώρα.. στους 26,6 αλλά με 77% υγρασία και αίσθηση σχεδόν τους 29..... υπομονή μια μέρα έμεινε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιστροφη στο χωριο μεγαλη διαφορα απτα παραθαλασσια...

26.5-27.0 στον καμπο της Μακρακωμης και 22.8 στο θερμομετρακι μου εδω στα 350 μ....μου φαινεται απιστευτα δροσερα μετα τη ζεστη της ημερας...

Αυριο τελευταια δυσκολη ημερα και απο Δευτερα πτωση δροσια κ πρωτοβροχια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με 22.2 βαδιζουμε προς τα μεσανυχτα....εντυπωσιακο οτι εχει συνθηκες τελειας αναστροφης πληρη απνοια κ ξαστερια αλλα δεν μπορει να πεσει....αρχες Αυγουστου οταν πρωτοανεβηκα εκανε 17αρια τα μεσανυχτα με τετοιες συνθηκες και εως 14-14.5 το πρωι...

Υπομονη κ αυριο κ ανυπομονω για τα πρωτοβροχια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21,4 βαθμοι τωρα στο μπαλκονι μου.Αρκετα αργησαν να πεσουν οι θερμοκρασιες και φτασαμε 12:00 τα μεσανυχτα  για την πραγματικη δροσια.Λογικα παλι 14-15 βαθμους θα εχω το πρωι.

22 βαθμοι στον σταθμο του Ε.Α.Α Στον δευτερο σταθμο E.A.A κοντα στο αεροδρομιο σιγουρα θα ειναι κατω απο τους 20 βαθμους αλλα ειναι off.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33,9 ο ψηλος στην Ιπποκρατειο,η δευτερη υψηλοτερη μεγιστη για φετος μετα τους 34,6 του Ιουνίου(33,2 η μεγιστη Ιουλιου).

Στους 22 τωρα εδω και η αληθεια ειναι οτι φετος δεν υποφεραμε καθολου το καλοκαιρι,ειδικα μετα τον απολυτο εφιαλτη περυσι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χόχλια 18,3 - 32,3οC σήμερα με πιο χαμηλή υγρασία όμως....21,9oC τώρα με 39%, πετιμένοντας μεσας στα αγρια μεσάνυχτα τον φούρνο!!!

ΥΓ Στυλίδα σήμερα με πραγματική live μετρηση σταθμου από τον φιλο Βασιλη εκ Λαμιας, 36,8οC μεγιστη, με μελτεμι κι οχι φυσικα 40,1 που εδωσε το ΕΑΑ.... Αποκαθηλωση!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πόλη Κέρκυρας τώρα 32.5 βαθμοί 

Ποταμός Κέρκυρας 27 βαθμοί και 95% υγρασία ...αισθηση 32

Κλίμα για αυτοκτονία 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια 25,8 - 36,2οC σήμερα και τβρα 26,5 με 45% υγρασία....

ΥΓ Πολυ μεγάλο ενδιαφέρον απο την παρατηρηση των μερομηνιων και κυριως για τους μηνες Οκτωβριο, Δεκεμβριο και Φεβρουαριο, με τα ακρα και τις αρχες των ενδιαμεσων μηνων να δινουν πιθανο πονο....προσεχώς λεπτομέρειες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαινεται οτι θα παμε.για την πιο ζεστη ημερα του Αυγουστου....

Τετοια ωρα εχει ακομα 20.7 παρα τις συνθηκες τελειας αναστροφης...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35,4 μεγιστη στο χωριό σήμερα αλλά κυρίως ζέστη έχει τώρα το βράδυ .ο σταθμός γραφει 28 βαθμούς ενώ ο άνεμος γύρισε σε Νοτιά. Πάμε για ρεκόρ έτους μαλλον αύριο. Αντε καλό βράδυ .

20220820_012729.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα!!!Δεν θ αναφερω ελαχιστες η μεγιστες..Αδιαφορω πλεον!!Απο σημερα ξεκινουν οι ασταθειες!!!Οπως παντα η βορεια χωρα θα συρει το χορο και ακολουθουμε και μεις σιγα σιγα!!

Το πιο σημαντικο ομως ειναι αλλο και θα μου επιτρεψετε!!!Δροσοπηγιωτη!!!Πολυχρονος!!Να τα χιλιασεις αδερφε μου!!!Να εισαι παντα καλα με τις γυναικαρες της ζωης σου..Και συντομα ολα πρασινα στη περιοχη σου...Εκανα και ριμα,τι αλλο θες ρε μπαγασα..🤣

Υγεια!!!Ολα τ αλλα ακολουθουν...Αμα στεκεσαι στα ποδια σου, δεν εχεις αναγκη τιποτα..Να σ εχει ο θεος καλα!!!Και κανονισε να τα πουμε..Να γινουμε....Ριουυυυυυυυυ!!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39.9 η χθεσινή μέγιστη Αττικής στη Νέα Φιλαδέλφεια τελικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Νωρίς νωρίς τα 29αρια και σήμερα και πάμε για το 30αρι πριν τις 10 όπως πάει. Βέβαια σήμερα είναι για καλό αν βοηθήσει με την αστάθεια αργότερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,. Τρελή υγρασία εδώ όπως συνιστούν και οι χαμηλές νεφώσεις.. για να δούμε τι θα κάνει μετά 

IMG_20220820_090906.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...