Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα λιγα πραγματα απο νερο..οσο πιο κοντα κ χαμηλα.στον καμπο σχεδον τιποτα...Μακρακωμη παιζει να μην εριξε σταλα Σπερχειαδα.ψιχαλα...εδω βροχουλα απαλη...πιο ψηλα Γαρδικι Πουγκακια Μαυριλο κ πισω Ευρυτανια χαμος...πανω απο 20-30 μμ...

9 στα 9 κ πραγματικα απιθανο καλοκαιρι ηπειρωτικων....καλο το μελτεμι δεν λεω αλλα να βρεχεσαι καθε μερα Αυγουστιατικα δεν ειναι κ λιγο....ισως ειναι το αντισταθμισμα για περιοχες ηπειρωτικες που απεχουν 100-150 χλμ απο θαλασσα

21.7 τωρα και κατρακυλαει...θα σαλταρω οταν επιστρεψω Ζωγραφου εχω συνηθισει στα 16-17αρια ελαχιστες...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και 14αρακι η Ποταμια Βουτυρο με βροχουλα πανεμορφη 11.5 μμ για σημερα....

Νταξει μιλαμε.για αλλο επιπεδο αλλο κλιμα μακαρι να μπορουσα να ζησω μονιμα στα 800 η ακομα κ στα 1000+ μετρα....

20.8 εδω στα χαμηλα και καθαρος ξαστερος ουρανος καθως ο Αυγουστος κ το καλοκαιρι φευγουν.σιγα σιγα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από 20-25 Αυγούστου αλλά και ο Σεπτέμβρης για την Αθήνα είναι η χειρότερη περίοδος....νοτιαδουρα υγρασία άπνοια και αηδία .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27,2β. με 56%υγρασια έχουμε Κορυδαλλο και ο Ιάπωνας ξεκίνησε....... είναι βαρύ μετά από εικοσιπέντε συν μέρες Εύβοια και χωριο να αποχωρίζεται την βραδινή σου κουβερτουλα αλλά θα προσαρμοστούμε πάλι...... αναγκαστικά......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Από 20-25 Αυγούστου αλλά και ο Σεπτέμβρης για την Αθήνα είναι η χειρότερη περίοδος....νοτιαδουρα υγρασία άπνοια και αηδία .....

Καλό είναι αυτό Γιώργο καί μένα δεν μου αρέσει αλλά από τον φάω αυτόν τόν καιρό χειμώνα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιθανότητα τελικά να σπάσει το ρεκόρ Αυγούστου του 1913 στο Θησείο με την πιθανή αυριανή αστάθεια στην Αθήνα....ωστόσο τα ένα ελβετικό διαφωνεί

Επεξεργάστηκε από geornik
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο καλύτερος καιρός είναι αυτός!! Πέφτουν πλέον οι ελάχιστες, και έχει ωραία ζέστη το μεσημέρι, χωρίς μάλιστα κίνδυνο για πυρκαγιές. + Ότι ξέρεις πως το βαθύ καλοκαίρι έχει φύγει! Ειδικά η θάλασσα από εδώ και πέρα, θα είναι "λάδι". Αλλά και τα βουνά μας θα αρχίσουν να ζωηρευουν με περιπατητες. Και όλα αυτά, ΑΦΟΥ ξεδίψασε ο τόπος παντού!!

Μου αρέσει πολύ!! Καλημέρα! 22.5 ελάχιστη εδώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεταβατικη μερα σημερα..Θα βγουν ασταθειες βεβαια..Μενει να δουμε τι θα κανει απο αυριο..Μεγαλο στοιχημα και η Αττικη...Θα ηταν οτι καλυτερο να βγαλει μια τελευταια καταιγιδουλα την τελευταια μερα του Αυγουστου και του καλοκαιριου..Ετσι για το κερασακι στην τουρτα..

Λιμνη Βεγοριτιδα χθες..Και στο βαθος καταιγιδα..

302309209_10160185197844169_6999819498235955849_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Βόρεια μου ΤΩΡΑ...

20220830_121148.jpg

Επίσης βόρεια μου, ΤΩΡΑ

IMG_20220830_123117.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Από 20-25 Αυγούστου αλλά και ο Σεπτέμβρης για την Αθήνα είναι η χειρότερη περίοδος....νοτιαδουρα υγρασία άπνοια και αηδία .....

Δεν πειράζει... Σειρά, σας να καειτε λιγάκι... Μην τα θέλετε όλα, δικά σας😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαιρετική διαύγεια στα ορεινά της Αττικής! Μπάφι τώρα για πορτοκαλάδα με τα μικρά! 23-24 βαθμοί! 

IMG_20220830_125900.jpg

IMG_20220830_130548.jpg

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ετοιμαζομαστε Δυτικη Φθιωτιδα για το 10.στα 10 ασταθειοκαταιγιδας !!!!!

Πολεμικη καταιγιδα δημιουργηθηκε Βελουχι Σαρανταινα Γουλινα κ κατηφοριζει με μακροσυρτα μπουμπουνητα σκοταδι κ αερα....

16.3 η ελαχιστη κλασικα μετα λιακαδα με.υγρασια 32.2 η μεγιστη παρακαλω κ τωρα 29.7 κ περιμενουμε να βραχουμε.ξανα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεσσηνία πολύ μεγάλες αναπτύξεις αυτή τη στιγμή Ταΰγετο. Γενικά η ατμόσφαιρα θυμίζει Φθινόπωρο και από τζιτζίκια δεν υπάρχει ούτε δείγμα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, menidi είπε:

Ο καλύτερος καιρός είναι αυτός!! Πέφτουν πλέον οι ελάχιστες, και έχει ωραία ζέστη το μεσημέρι, χωρίς μάλιστα κίνδυνο για πυρκαγιές. + Ότι ξέρεις πως το βαθύ καλοκαίρι έχει φύγει! Ειδικά η θάλασσα από εδώ και πέρα, θα είναι "λάδι". Αλλά και τα βουνά μας θα αρχίσουν να ζωηρευουν με περιπατητες. Και όλα αυτά, ΑΦΟΥ ξεδίψασε ο τόπος παντού!!

Μου αρέσει πολύ!! Καλημέρα! 22.5 ελάχιστη εδώ. 

Εγώ πάλι πιο πολύ απ' όλο το καλοκαίρι σιχαίνομαι αυτήν την περιοδο που εξασθενεί το μελτέμι ...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...