Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές πανελλαδικής ασταθειοκαιρίας 20-27/8/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα,. καλημέρα αγαπητοί μου συνδαιτυμόνες! Επιστροφή στις επάλξεις και στα γνώριμα μέρη αφού ο καιρός θέλει να μας εισάγει σε φθινοπωρινό κλίμα..Αν και θέλω πολύ να το πω, ας σεβαστώ το ημερολόγιο που δείχνει 23 Αύγουστου και ας περιορίσω την αναφορά μου σε μια υπέροχη μαυρίλα από τα δυτικά. Βροντές ακούγονται υποκωφες από ψηλά και απολαμβάνω ένα φρέντο επσρεσσο, για πόσο ακόμα ντε, στην εξωτική Πανόρμου στους Αμπελόκηπους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

Παρακαλατε η καταιγίδα του σαρωνικου να φυγει γρήγορα ή να σπασει για να έχουμε ηλιο , αν θελουμε κατι δυνατό μεσημέρι- απογευμα 

Καλημέρα δεν είναι νόμος πάντα αυτό στην αστάθεια ίσα ίσα που τροφοδοτεί με υγρασία.προς τό παρόν μένει Σαρωνικό σχεδόν στάσιμο . σήμερα θα βραχεί μεγάλο μέρος τού νόμου.το βουνό μας συντοπίτη ήδη έχει τρελή υγρασία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, tendcol είπε:

Καλημέρα δεν είναι νόμος πάντα αυτό στην αστάθεια ίσα ίσα που τροφοδοτεί με υγρασία.προς τό παρόν μένει Σαρωνικό σχεδόν στάσιμο . σήμερα θα βραχεί μεγάλο μέρος τού νόμου.το βουνό μας συντοπίτη ήδη έχει τρελή υγρασία...

Θελουμε μεγαλύτερη διαφορά στις Τ μεταξυ επιφάνειας - ατμόσφαιρας για κατι πιο εντυπωσιακό.

Μακαρι ομως να γινει κατι καλό ούτως ή άλλως 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπομονή είναι νωρίς ακόμα δείτε sat αυτό στο Σαρωνικό πώς φούσκωσε καί ξεφουσκώνει μόλις πιάσει ξηρά.εχει περασει την Εύβοια καί έχει βγει Αιγαίο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, billipiros12 είπε:

Τι στριμ έχει η Ελλάδα σήμερα? Πάλι δυτικό? 

Αν μιλάς για Πρέβεζα έχει δυτικό ρεύμα σε όλα τα στρώματα, κοινώς παραλία καφέ και weatherclub για αναφορές άλλων😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Αν μιλάς για Πρέβεζα έχει δυτικό ρεύμα σε όλα τα στρώματα, κοινώς παραλία καφέ και weatherclub για αναφορές άλλων😂

Γάμησέτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιχαλιζει Μενίδι. Γενικά δεν φαίνεται φάση αστάθειας που συννεφιαζει το μεσημέρι μετά από σφοδρή ηλιοφάνεια και βρέχει. Εδώ μιλάμε για "κανονική"  φθινοπωρινή διαταραχή με οργανωμένη συννεφιά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, τοπικές ομίχλες στην βόρεια Θεσσαλία. Ενώ μις έκανε και ένα σεισμουλη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σάββατο απόγευμα τρέχω έναν αγώνα στο Κυριακι Βοιωτίας.....οι γνωστες της περιοχής για δώστε μια πρόβλεψη παρακαλώ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Ποτιστικη βροχή.... Δεν θελω χαζομαρες... 

Προτιμουσα να κανουμε αρχη το μεσημέρι με πιο δυνατα φαινόμενα 

Θυμίζει Οκτώβρη σήμερα παρά Αυγουστο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Ποτιστικη βροχή.... Δεν θελω χαζομαρες... 

Προτιμουσα να κανουμε αρχη το μεσημέρι με πιο δυνατα φαινόμενα 

Το ενα δεν αναιρει το αλλο Οδυσσεα🙂 Δεστο σαν extra bonus. Θα βρεξει πιθανων πολυ καλα και αργοτερα😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Καλημερα αν και δεν μου αρεσει το ξεκινημα.

Μία χαρά θά πάει Γιώργο!! 0.6 mm Ηλιούπολη από απόγευμα τά καλά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, tendcol είπε:

Μία χαρά θά πάει Γιώργο!! 0.6 mm Ηλιούπολη από απόγευμα τά καλά 

Εγω ηλπιζα μεχρι τις 12 να εχει βγαλει καμια καταιγιδαρα εδω να την χαρω.Το απογευμα θα ειμαι στην τρυπα στον βοτανικο,τι να απολαυσω εκει την τρελα μου μεσα...(ο καθενας με τον πονο του 😜)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...