Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές πανελλαδικής ασταθειοκαιρίας 20-27/8/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πως γίνεται να σκοτώθηκαν 50 με έναν μόνο κεραυνό? 

Μπορεί να ήταν μαζεμενα και όταν έπεσε να τρόμαξαν κλπ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα έκανα κυριολεκτικά μπάνιο στην καταρρακτώδη βροχή. Μπλούζα, σορτς, εσώρουχο, παπούτσια, κάλτσες, εγώ, τα πάντα όλα καραμούσκεμα, σε κάποια φάση έβγαλα τη μπλούζα και έκανα κανονικά μπάνιο!!!! Το σημερινό στο κεντρικό λεκανοπέδιο μπορεί να χαρακτηριστεί μόνο με μία λέξη, Justice!!! Δεν έχω λόγια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

12.2mm και επεσε λιγο η ραγδαιοτητα

Γκαντεμια συντοπίτη στο Τσακ έχασα πάλι τόν κεραυνό!!γκρινιαζες τό πρωί δεν πιστεύω νά έχεις παράπονο??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Πως γίνεται να σκοτώθηκαν 50 με έναν μόνο κεραυνό? 

οταν βρεχει[καταιγιδα] μαζευονται το ενα διπλα στο αλλο κολλητα,σε επαφη εννοω .και ετσι οπως ειναι μια μαζα αν κτυπησει ο κεραυνος αυτοματα το ρευμα περναει απο το ενα στο αλλο κ τελος.κριμα τα προβατακια.

Επεξεργάστηκε από bill snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Πως γίνεται να σκοτώθηκαν 50 με έναν μόνο κεραυνό? 

Όταν είναι σταλισμενα, που αυτό σημαίνει ότι είναι το ένα δίπλα στο άλλο, δυστυχώς είναι πολύ εύκολο να συμβεί γνωρίζοντας τη δύναμη της ηλεκτρικής εκκένωσης.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, tendcol είπε:

Γκαντεμια συντοπίτη στο Τσακ έχασα πάλι τόν κεραυνό!!γκρινιαζες τό πρωί δεν πιστεύω νά έχεις παράπονο??

Δεν εχω . Ειναι μιακαλη αρχη η σημερινή . Μακαρι και περισσότερο νερο τις επόμενες ημέρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Σήμερα έκανα κυριολεκτικά μπάνιο στην καταρρακτώδη βροχή. Μπλούζα, σορτς, εσώρουχο, παπούτσια, κάλτσες, εγώ, τα πάντα όλα καραμούσκεμα, σε κάποια φάση έβγαλα τη μπλούζα και έκανα κανονικά μπάνιο!!!! Το σημερινό στο κεντρικό λεκανοπέδιο μπορεί να χαρακτηριστεί μόνο με μία λέξη, Justice!!! Δεν έχω λόγια.

Εμ είδες ....γκρίνια γκρίνια γκρίνια βαρέθηκε και ο Θεός να σε ακούει ....χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχα πει εχθές σε ένα φίλο μην κάνεις πάρτι σήμερα θα βρεξει. Έρχεται η μουφα του λέω συγνώμη φίλε, η πέμπτη αρχίζει να δυσκολεύει. Και μου λέει να τους πάρω όλους ξανά για σήμερα? Και του λέω διαστακτικά ναι. Το ξαναμετανιωσα. Τέρας βγήκε ανατολικά.!!

 

IMG_20220823_192812.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4.4mm....ουδεν το άξιο σήμερα εδώ....σε απόσταση 500μ σε ευθεια 15mm ο σταθμός στην Πανεπιστημιούπολη......χαίρομαι για τους υπόλοιπους που πνίγηκαν !!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

4.4mm....ουδεν το άξιο σήμερα εδώ....σε απόσταση 500μ σε ευθεια 15mm ο σταθμός στην Πανεπιστημιούπολη......χαίρομαι για τους υπόλοιπους που πνίγηκαν !!!!!

Κράτα μία πισινή για σταθμούς Γιώργο.. υπέροχη μέρα!! βρέχει ώρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Εμ είδες ....γκρίνια γκρίνια γκρίνια βαρέθηκε και ο Θεός να σε ακούει ....χαχαχαχαχαχαχα

Χρησιμοποίησα την μέθοδο που χρησιμοποιούσες εσύ πέρυσι. Και το λεγες ότι πιάνει, δίκιο είχες τελικά 😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Ζερίκιος είπε:

Χρησιμοποίησα την μέθοδο που χρησιμοποιούσες εσύ πέρυσι. Και το λεγες ότι πιάνει, δίκιο είχες τελικά 😋

Αυτήν την μέθοδο χρησιμοποιώ και εγώ τις τελευταίες ημερες😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξέρω αν βρέξει αλλά η  προσμονή των φαινομενων σε συνδυασμό με την βιαιότητα της φύσης είναι κάτι το καταπληκτικό.....21,4β.με54%υγρασια

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... καλησπέρα σε όλη τη παρέα ..... έχω να γράψω πολύ καιρό .....

.... και ξαφνικά έγιναν όλα ασπρόμαυρα .....

...... εικόνες από τη μεσημεριανή καταιγίδα στην Κάρυστο ..... 

DSCN8313.thumb.JPG.fca001f97a23e4d443f02535b5fb65af.JPG

DSCN8315.thumb.JPG.d76d9f6b55aaab61f6769bd5fbcd44dd.JPG

..... απλά όνειρο .....

ΥΓ ..... στο Μαρμάρι βέβαια ..... άλλος θεός ..... χωρίς σταγόνα ......

.....foto από τη '' διάσημη '' Μεγάλη Άμμο .....

DSCN8319.thumb.JPG.f6ef49d075495553c62bada01279fe97.JPG

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...