Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές πανελλαδικής ασταθειοκαιρίας 20-27/8/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Πολύ αέρα έβγαλε κι εδώ το τελευταίο 20λεπτο τουλάχιστον.... βασικά μόλις ξεκίνησε να βρέχει με πολύ αέρα

Σε σένα αέρα????!!!!!!....να μου πεις εδώ έβγαλε ανεμοστρόβιλο στην Μύκονο...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9.8 mm και 20.3 βαθμοί στο Κορδελιο

ΥΓ Ξέρει κανείς πως μπορεί να δει κάποιος το ιστορικό των σταθμών του ΕΑΑ? Στο Meteosearch κάνουν αναβάθμιση και δεν είναι δυνατή η εισοδος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιδεινώθηκε  ο καιρός στην περιοχή με έντονη βροχή και αέρα.... έκλεισε σχεδόν από παντού η ορατότητα ενώ βροντάει και αστράφτει σχετικά κοντά...

http://www.stravon.gr/makrochori/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπραβο ρε παιδες..Δωστε πονο απο τα βορεια..Να βραχουν ολοι!!!Καλη απολαυση σε ολους!!

Λαγκαδας σημερα..Καλη συνεχεια..04:30 εχει ξυπνημα...

image (1).jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο γιος μου σήμερα μου λέει "γιατί κάθε μέρα έχει καταιγίδες; Τι θα γίνει"?

Από εκεί κατάλαβα ότι πλέον μιλάμε για κάτι εντυπωσιακό!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22,6 χιλιοστά για σήμερα και συνεχίζει με ποτιστική ένταση  και με τη θερμοκρασία στους 20 βαθμούς.....!!!!!.. ζακέτες έξω υποχρεωτικές.... ας ευχηθούμε να μην  φτάσουμε Δεκέμβρη για να δούμε ανάλογες συνθήκες .................

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ο γιος μου σήμερα μου λέει "γιατί κάθε μέρα έχει καταιγίδες; Τι θα γίνει"?

Από εκεί κατάλαβα ότι πλέον μιλάμε για κάτι εντυπωσιακό!!!!!

Το Σεπτεμβρη του 2002 θυμαμαι που για 15  μερες καθημερινα γυρω στις 2 το μεσημερι ακουγαμε τα πρωτα μπουμπουνητα κ στις 3-4 ανοιγαν οι ουρανοι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, geornik είπε:

Το Σεπτεμβρη του 2002 θυμαμαι που για 15  μερες καθημερινα γυρω στις 2 το μεσημερι ακουγαμε τα πρωτα μπουμπουνητα κ στις 3-4 ανοιγαν οι ουρανοι...

Κάτι αντίστοιχο με καθημερινές καταιγίδες θυμάμαι και Μάιο-Ιούνιο του 2011 νομίζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν πιστεύω ότι θα βγουν όχι. Όλη μέρα έχει τρελές καταιγίδες το Αιγαίο. Δεν θα έχει μείνει σπιθαμή cape. Πιστεύω ότι δυνατές ποτιστικες με κανένα ηλεκτρικο από εδώ και από εκεί θα κάνει.

Σταμάτησαν τα φαινόμενα εδώ και λίγη ώρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Ξεκίνησε να βρέχει ποτιστικά αλλα πλησιάζουν αστραπες

Όπου να ναι και πάλι τα φαινόμενα σε σχέση με τα μοντέλα. Εδώ βρέχει ποτιστικά, που δυστυχώς είναι η καλύτερη ένταση της κακοκαιρίας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 λεπτά πριν, geornik είπε:

Το Σεπτεμβρη του 2002 θυμαμαι που για 15  μερες καθημερινα γυρω στις 2 το μεσημερι ακουγαμε τα πρωτα μπουμπουνητα κ στις 3-4 ανοιγαν οι ουρανοι...

Μήπως εννοείς τον Αύγουστο του 2002?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οχι το Σεπτεμβρη 2002 ηταν...τον Αυγουστο 2002 θυμαμαι μονο μια μεγαλη καταιγιδα στις 18 Αυγουστου...με το που μπηκε ο Σεπτεμβρης εριχνε καθε μερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις άνοιξα  Αλιάκμονα τα έπαιξαν οι καταιγίδες χαχαχαχα...φέτος δε μα2 θέλει δυτικά του Αλιάκμονα σε σχέση με τα ανατολικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σεπτέμβρης 02....τα ζησα όλα από κοντά...κάθε μέρα αστάθεια εκ των οποίων η μια (ημέρα Τρίτη νομίζω) η πιο σοβαρή με προβλήματα σ όλο σχεδόν το λεκανοπέδιο, Κηφισό ειδικά (που ακόμη τότε δεν είχε  φτιαχτεί και πλημμύριζε με το παραμικρό), κομφούζιο στην  παραλιακή από φλοισβο μέχρι  Τζιτζιφιές όπου και εγκλωβιστηκαμε για κάνα δίωρο και τελικά ενας φίλος μου έχασε το καράβι από Πειραιά,  τον Ευαγγελάτο να ουρλιάζει στο αλτερ "που είναι το κράτος;" κλπ. Απ τις πιο ωραίες αναμνήσεις.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, geornik είπε:

Οχι το Σεπτεμβρη 2002 ηταν...τον Αυγουστο 2002 θυμαμαι μονο μια μεγαλη καταιγιδα στις 18 Αυγουστου...με το που μπηκε ο Σεπτεμβρης εριχνε καθε μερα...

Είχε κάνει και Αύγουστο όλο το δεύτερο μισό κάθε μέρα καταιγίδα μεσημεριανές ώρες μάλλον το 2003 θα ήταν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παραλία Λάρισας στεγνά, το μέτωπο ψόφησε ολοκληρωτικά. Εδώ στην πόλη σταματήσαμε στο εκπληκτικό όσο των 2 χιλιοστών...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Παραλία Λάρισας στεγνά, το μέτωπο ψόφησε ολοκληρωτικά. Εδώ στην πόλη σταματήσαμε στο εκπληκτικό όσο των 2 χιλιοστών...

Πάλι καλά εδώ κοίτα πως ψοφισαν οι καταιγίδες χαχαχαχ..τραγικοο..Ούτε σαν βροχη δεν ήρθαν 

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...