Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές πανελλαδικής ασταθειοκαιρίας 20-27/8/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Σπυρακο ανεβασε τα με διαφορετικο φορμα η μεσω πλατφορμας π.χ yt. Aν θες στειλτο μου και ισως μπορεσω να το φτιαξω.

Τεο το επόμενο ανέβηκε κανονικά  πάντως 

Μπορεί να είχε  κλάταρει ο σερβερ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγία Μαρίνα Ηλιούπολης καταστροφή

Το σπίτι του αδερφού μου πλημμύρισε και έγινε άχρηστο, είμαστε με σκούπες και καθαρίζουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάρνηθα ξεκίνησε να βρέχει. Οκ.... ντρέπομαι να δίνω τέτοιες αναφορές όταν στο κέντρο και πέριξ γίνεται χαμός, αλλά πιστεύω ότι σε λίγο θα έχουμε το κερασάκι στην τούρτα ΕΔΩ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Τεο το επόμενο ανέβηκε κανονικά  πάντως 

Μπορεί να είχε  κλάταρει ο σερβερ 

Οχι ειμαστε οκ απο χωρο προς το παρον🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Αντώνης Χιόνης είπε:

Απ'οτι καταλαβαίνω το επίκεντρο μέχρι τώρα είναι το κέντρο και λιγο ανατολικότερα, νοτιοανατολικοτερα;

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θέλω και εγώ ένα χαμό ρε παιδιά.... Αντιπλημμυρικά έχουμε και 100 χιλιοστά σε μια ώρα να πέσουν δεν έχουμε θέμα στην Λάρισα.. απλά δεν πέφτουν🥲

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Σαρωνικος.

301244739_10225797828643874_36310587706677496_n.jpg

Εκει δεξια πανω βρισκομαι.Η βροχα που πεφτει ειναι παροιμιωδης! Ουτε χθες ετσι αντε να δω που θα σταματησει σημερα.🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

Θέλω και εγώ ένα χαμό ρε παιδιά.... Αντιπλημμυρικά έχουμε και 100 χιλιοστά σε μια ώρα να πέσουν δεν έχουμε θέμα στην Λάρισα.. απλά δεν πέφτουν🥲

Λάρισα, η πόλη που δεν πλημμυρίζει ποτέ. Δε θυμάμαι ποτέ την Λάρισα να έχει πλημμυρίσει πραγματικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, billipiros12 said:

30 χιλιοστά Ίλιον. Τρομερή βροχη

95 χιλιοστά ο μήνας. 

95 wtf? Κροατία γίναμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα βάλω τα κλάματα ειλικρινά..... ασύλληπτο αυτό που ζούμε στη Χρυσούπολη Περιστερίου αυτές τις ημέρες... Και στην Αττική γενικότερα!! Ε άμα σε θέλει... ζημιές μονό να μη κάνει.......

41.6 mm στη περιοχή της Χρυσούπολης και συνεχίζει με ποτιστικους ρυθμους ακόμα...... τρελή καταιγίδα απ' τις 14:15....... η ισχυρότερη καλοκαιρινή εδώ και πολλά χρόνια....... μια 40αρα είχε ρίξει πάλι εδώ σε μια γίδα.. το 2017 ή 2018 νομίζω τέτοια εποχή......... θα το κοιτάξω!

... το storm total κάνουν ιστορική τη κακοκαιρία αυτή για τη περιοχή! Φτάσαμε τα 100 mm !!!!!!!! ... και μηνιαίο!!! Αύγουστο μήνα !!!! Ασύλληπτο!!!!!!!!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...