Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

26 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Ορατα απο και απο τα Γιαννενα τα ηλεκτρικα της καταιγιδας στην νοτια Ηπειρο.

 

Γιαννενα.MOV 11 MB · 2 downloads  

 

 

 

Που μωρέ? Στην Πρεβεζα😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 39.3  μέγιστη που καταγράφηκε από σταθμούς του μετεο. Δείχνει και με διαφορά, ότι η σημερινή ημέρα ηταν και η ποιο ζεστή του μήνα που διανύουμε. 

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντυπωσικα ζεστο βραδυ για την βορεια και ανατολική Εύβοια απόψε με αρκετούς σταθμούς να είναι κολλημένοι στο 30.     https://prnt.sc/oZp6-JNdtmBC

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φωτογραφία μέσα στο ηλιοβασίλεμα. Τα χρώματα είναι πραγματικά....Παρατηρήστε την πολύ χαμηλή νέφωση που είχε η περιοχή....Δυτική Θεσσαλονίκη 17/09/22 . nikon D7000....(Νίκος Ξάνθος)....
 
Μπορεί να είναι εικόνα φύση, ουρανός και αστραπή
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από φωτογραφίες που ανέβασαν μέλη του weather-club φαίνεται η σφοδρότητα του μπουρινιού που έπληξε και τον Εύοσμο σήμερα το απόγευμα. Συνολικά έπεσαν 4,8mm ενώ τώρα έχουμε λίγες συννεφιές με 21 βαθμούς αλλά αυξημένη υγρασία στο 70%.

Επεξεργάστηκε από mademjim
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ισως το πιο αθλιο βραδυ για λεκανοπεδιο Αττικης....

Με 25.3 αλλαξαμε την ημερα εδω στα 180 μ του Ζωγραφου με 74% υγρασια....

Καθομαι να πιω παγωμενη μπυρα μπαλκονι..μονο με.την κινηση χεριου και χειλιων γινεσαι μουσκιδι μιλαμε λιωνεις απο δυσφορια...

Νταξει ειπαμε τελειωνει τελειωνει αλλα μας κουρασε...και αυριο κ Δευτςρα ετσι δυστυχως αντε να δουμε δροσια απο Τριτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομερη υγρασια και μπιχλα,ενω εχει μειωθει η ορατοτητα και παει να βγαλει ομιχλη απο τα μπιχλοϋγρασιονεφη.20 βαθμοι και 87% υγρασια.IMG_20220918_003625.thumb.jpg.3cb86ff5445ab07536365929b4e18956.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άφησε κι εδω 2,4 χιλιοστα με μπόλικα κεραυνιδια ωραια ηταν απο το τιποτα ,,,τζιφος δραματικά εξω απο τα φαινόμενα,,,το ειχα πει οταν ερχεται το φθινόπωρο το μοντελο γινεται τσίρκο ενω ολο Το καλοκαίρι μια χαρα πέτυχε τις καταιγίδες 

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Άφησε κι εδω 2,4 χιλιοστα με μπόλικα κεραυνιδια ωραια ηταν απο το τιποτα ,,,τζιφος δραματικά εξω απο τα φαινόμενα,,,το ειχα πει οταν ερχεται το φθινόπωρο το μοντελο γινεται τσίρκο ενω ολο Το καλοκαίρι μια χαρα πέτυχε τις καταιγίδες 

Ο Τζιφός σε σχέση με ευρωπαϊκό πάντως καλά τα πήγε, απλά και πάλι δεν ήταν αρκετό...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο Τζιφός σε σχέση με ευρωπαϊκό πάντως καλά τα πήγε, απλά και πάλι δεν ήταν αρκετό...

Το Ευρωπαϊκό πάντως μου έδινε 1,5 χιλιοστα ο τζίφος τίποτα εδώ ..Αλλά και πάλι ο ευρωπαιος είναι ευρωπαιος στον υετο χαχαχ....Ο τζιφος ειμαι φοβερο αυτο που γινεται με το που μπαίνει ο Σεπτέμβριος πετάει χαρταετό καθε χρονο τα ίδια με αποκορύφωμα νοεμβριο με Δεκέμβριο που τα χει χαμε να ,, στο ιδιο έργο θεατες 4 χρόνια τώρα 

Επεξεργάστηκε από CLAPSANTO
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24.8 αυτήν την ώρα και 76% υγρασία τώρα 

Να δω πως θα βγάλω αύριο στον χρόνο που θέλω  τον ημιμαραθώνιο Καλλιθέας με τέτοια υγρασία που θα έχει στην παραλιακή το πρωί ....

Καλό βράδυ σε όλους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Το Ευρωπαϊκό πάντως μου έδινε 1,5 χιλιοστα ο τζίφος τίποτα εδώ ..Αλλά και πάλι ο ευρωπαιος είναι ευρωπαιος στον υετο χαχαχ....Ο τζιφος ειμαι φοβερο αυτο που γινεται με το που μπαίνει ο Σεπτέμβριος πετάει χαρταετό καθε χρονο τα ίδια με αποκορύφωμα νοεμβριο με Δεκέμβριο που τα χει χαμε να ,, στο ιδιο έργο θεατες 4 χρόνια τώρα 

Ε σωστό είναι αυτό. Πάντως Ήπειρο από Γιάννενα και κάτω κουλούρι, ενώ  ο Ευρωπαίος έδινε συνέχεια 50αρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

24.8 αυτήν την ώρα και 76% υγρασία τώρα 

Να δω πως θα βγάλω αύριο στον χρόνο που θέλω  τον ημιμαραθώνιο Καλλιθέας με τέτοια υγρασία που θα έχει στην παραλιακή το πρωί ....

Καλό βράδυ σε όλους 

Τα σεβη μου Γιωργαρε, με τετοιες συνθηκες εγω ενα τσιγαρο στριβω και ιδρωνω....αιρκο αιρκο αιρκο χωρις ελεος, οσο δεν καψαμε ολο το καλοκαιρι καιμε 18 Σεπτεμβρη....τα νευρα μου βραδιατικα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 βαθμοί στην αλλαγή της ημέρας, το απολαμβάνω όσο μπορώ, γιατί τελείωσαν τα ψέματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ζεστη και υγρασια παντου !!!! καμια διαφορα παρα τα υψομετρα στην Αττικη !!!!

23,7 ολοκληρους βαθμους τετοια ωρα η Ιπποκρατειος στα 600 μετρα !!!! τι αλλο να περιγραψεις

24,1 ο Παπαγος στα 300 μετρα....

Μια χαρα λοιπον ειναι το 24,9 που εχω στο μπαλκονι....

ΜΥΡΙΖΕΙ μουχλα εξω, με υποψια ομιχλης πανω απτο λεκανοπεδιο....δηλαδη μιλαμε για τον ορισμο της Σαπιλας, δεν ξερω πως αλλιως να το γραψω...

Υγρασιες 65-70-75 παντου, και παραθαλασσια και Πειραιας 80αρια.....ειμαστε μια ομορφη ατμοσφαιρα Σαββατοβραδου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σας...Δυσκολη νυχτα για την Αττικη...Μπορει η θερμοκρασια να επεσε στους 23.7 βαθμους(οχι οτι ειναι λιγο)αλλα η υγρασια ηταν αυτη που μας τσακισε καθως ολη τη νυχτα κυμαινοτανε απο 71% μεχρι 82%..Ελπιζω να ηταν μια απο τις τελευταιες δυσκολες νυχτες..

Σε παιχνιδι τοπικων ομαδων χθες στη Καστορια...Εκει οπου εγινε η ληψη επικρατουσε ηλιοφανεια...Απο την αλλη πλευρα ομως,σκοτος και ερεβος..Ηταν η στιγμη που η καταιγιδα προσεγγιζε την ευρυτερη περιοχη..Μεχρι και τους προβολεις αναψανε..

306969794_1062529604448468_8938769881577584219_n.jpg

Παναγιτσα Πελλας...Χωρις λογια!!!

307146140_5810324032320837_2413522740942289911_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...