Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, Wintersnowman είπε:

Το έχω ξαναπεί μπορεί να εχει απόκλιση +- 1/2 βαθμούς Κελσίου

Αν είσαι 2 βαθμούς πάνω μην αγχώνεσαι καλύτερα το χειμώνα θα περιμένεις χιονόνερο και θα σου έρθει χιόνι.... το πρόβλημα θα ταν να δείχνει 2 βαθμούς πιο κάτω 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 hours ago, tendcol said:

Ότι νά ναι φίλε μου συγνώμη κιόλας με τό ζόρι ζέστη δεν γίνεται!!

Επειδή δεν ζεσταίνεσαι εσύ τι να λέει? Εγώ κόλλαγα όλη μέρα από την υγρασία ειδικά λίγο πριν τη βροχή. Με AC ήμουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστη Αττικής σήμερα σχεδόν 28 βαθμοί στον Ασπρόπυργο ΕΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Επειδή δεν ζεσταίνεσαι εσύ τι να λέει? Εγώ κόλλαγα όλη μέρα από την υγρασία ειδικά λίγο πριν τη βροχή. Με AC ήμουν.

Εγώ δεν έβγαλα το αμανικο μπουφάν ούτε λεπτό έξω σήμερα .....σε άλλη πόλη ζω ?????

Ακόμα και όταν έφτασα για λίγο 25 βαθμούς με συννεφιά και αέρα δεν ζεσταθηκα καν ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η βροχουλα κατα τις 4 άφησε 2.6mm εδώ στο βουνό.Αυτη τη στιγμή ξαναβρεχεί ποτιστικα σε Πέραμα και Σαλαμίνα.

Φωτό από το απόγευμα.

 

IMG_20220921_172142.thumb.jpg.7dbbe5a9d9e2e99743b8d7a701c886d0.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτο βράδυ απόψε που μπορώ να πω πως κάνει ψύχρα έξω!! Τσιμπάει χάρη και στον ενισχυμένο βορειοανατολικό... 17.6°C στη Χρυσούπολη Περιστερίου τώρα, με 76% υγρασία.... άντε να δροσίσουνε καλά τα σπίτια μας!! Σήμερα την έβγαλα 100% καλοκαιρινός.. να δούμε θα αλλάξει αυτό αύριο;;

Από υετό, στα 10.4 mm σταματήσαμε σήμερα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω ειναι ΜΑΓΕΙΑ εξω ω ρε !!!!!!!

17 βαθμους ηδη και πεφτει γρηγορα και ομορφα, ενω αυτος ο ΒΒΑ ειναι τοσο υπεροχος που σε ανασταινει !!!!!

Επιτελους να απολαυσουμε και οι κατοικοι του λεκανοπεδιου μια δροσερη φθινοπωρινη βραδια !!

Το καλυτερο νεο για τη συνεχεια και το βραδυ μας ειναι οι αναφορες για βορισια βροχουλα Ευβοια και Βορεια Αττικη !!! που σημαινει οτι μας ε ε ε ερχεται τα ξημερωματα !!!!!! παρεα με ενα 14αρακι ελαχιστη !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mυρίζει βροχή εδώ στα Μελίσσια, αλλά δεν είναι ακόμη συμπαγής ο καιρός....ο ΒΒΑ έξω κεντάει και η θερμοκρασία πέφτει....15,7οC τώρα....κουκούλωμα με κουβέρτα απόψε για τα καλά και με φόρμες μαζί!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, CLAPSANTO είπε:

Αν είσαι 2 βαθμούς πάνω μην αγχώνεσαι καλύτερα το χειμώνα θα περιμένεις χιονόνερο και θα σου έρθει χιόνι.... το πρόβλημα θα ταν να δείχνει 2 βαθμούς πιο κάτω 😂

Χαχαχαχαχαχαχ ειναι εις γνωση μου αδερφε το ξερω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παίδες! ψυχρή η σημερινη ημέρα σχέση με την εποχή με την μέγιστη να μην ξεπερνά τους 22,1 εδώ στο Μακροχώρι και αν δεν είχαμε και αυτά τα διαστήματα ηλιοφάνειας ούτε 20 δεν θα πιάναμε....

στους 17,1 τώρα με κάποιες ελάχιστες ψιχάλες κατά διαστήματα μέχρι πριν λίγο  και μετά τις 9 το βραδάκι σε Βέροια κυρίως που βρισκόμουν....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Wintersnowman είπε:

Χαχαχαχαχαχαχ ειναι εις γνωση μου αδερφε το ξερω

Όσο ποιο ψηλά βρίσκεται το αισθητήριο από το έδαφος θα λέει πιο υψηλή θερμοκρασία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εβρεξε καλουτσικα και το βραδυ. 
Φοβερη δροσια στους 18 βαθμους τωρα.

 

edit: βρεχει παλι ποτιστικα

καλό βράδυ! 

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασταμάτητη ποτιστική βροχή από τις 8 περίπου!

 

Θερμοκρασία..... άγνωστη! Θέλει μπαταρίες το θερμόμετρο κ δεν έχω τώρα!!!

 

Πολύ ωραία αίσθηση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Παραδεισένια βραδιά η αποψινή. 17-18°C στο κεντρικό λεκανοπέδιο. 9.3°C στο Ζερίκι! Χειμώνας!!

Μετεωρολογικος Ερασιτεχνικός σταθμος breezer Αφρατι Ευβοιας

20220922_001039.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρεεεεεε ΜΑΓΕΙΑ....βορισια βροχουλα ενω σφυραει εξω ο ΒΒΑ....μεσα.σε.μια μερα.φθινοπωριασαμε κι εμεις αντεεεεε

16.5 ηδη με αισθηση χαμηλοτερα....ε σε τσιμπαει μονο με.κοντομανικο.εξω κακα τα.ψεμματα συν το ΒΒΑ και.την.υγρασια το νιωθεις κανα 15αρι το πολυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η βροχη που πεφτει τις τελευταιες ωρες δυναμωσε εδω και λιγα λεπτα.Στους 13 βαθμους η θερμοκρασια.Ονειρο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...