Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ δυνατο μπουρινι για περιπου ενα 20λεπτο, δυστυχως ολοι οι σταθμοι ειναι οφφ γιατι ειχαμε και διακοπη ρευματος. Παντως μιλαμε σιγουρα για πολλα μποφορ, ενω η θερμοκρασια στον κηπο μας ειναι ηδη στους 17C

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι να πω ρε παιδιά... Περίεργα πράγματα συμβαίνουν.... Τέτοια ώρα βάση μοντέλων έπρεπε να δίνω αναφορές για βροχή εγώ και όχι οι μακεδονες🤔🤔🤔

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι ενω η Βορεια Χωρα φθινοπωριασε στην Αττικη τα δινει ολα....κανονικος Ιουλιος με ζεστη και αηδιαστικη υγρασια....

Σχινιας οπου βρισκομαι ατελειωτη θαλασσινη δροσια κ αερακι Ευβοικου....πανω απο 29 δεν πρεπει να πηγε κοντα στο κυμα ανασαναμε...

Βλεπω Ζωγραφου-Βυρωνα-Παπαγου ως 33αρια οι μεγιστες αλλα με 28.5-29.0 ακομα.τετοια ωρα και υγρασιεε 65-70% θα πρεπει να γαβγιζεις απο δυσφορια....

Επιστροφη αργα το βραδυ κατευθειαν αιρκο μεχρι την αυριανη αναχωρηση για θαλασσα...α ρε Σεπτεμβρη μας εβγαλες το λαδι τελικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Τι να πω ρε παιδιά... Περίεργα πράγματα συμβαίνουν.... Τέτοια ώρα βάση μοντέλων έπρεπε να δίνω αναφορές για βροχή εγώ και όχι οι μακεδονες🤔🤔🤔

Ας περιμένουμε και άλλο. Ακόμα και ο τζίφος έδινε φαινόμενα αρκετά νοτιότερα.,. ϊσως απλά να καθυστέρησαν στην Ήπειρο. Βλέπω ότι είχε επίσης πολύ παραπάνω αέρα από ότι έπρεπε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ αέρας μόνο προς το παρόν και ψιχάλες μόλις έσκασαν σχετικά κοντινοί κεραυνοί 

χαχα τώρα είδα ότι βγήκαν ανάποδα οι φωτό σορυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Θέα προς βεροια μόλις τώρα 

CA04E0DE-88EE-4845-8A11-E7EBC33D0F60.jpeg

3F6650DD-EA09-4CF4-84EC-4D8735BD4997.jpeg

Παραλίγο να εκραγεί ο εγκεφαλός μου από αυτό, λόγω αναποδιάς. χαχα Κτατά τα άλλα έπος, και θέλω και εγώ!!🥲

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παιδιά στην Καστοριά...γίνεται της κολάσεως πανω που ελεγα ανοιγει νεα καταιγίδα...περνά..Ανατολικά μας εδω ο οριζοντας προς καστοριά...

20220917_183958[1].jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γριβα Κιλκις...Οπως τα λεει ο Μιχαλης..Πανε για δευτερο γυρο..Μπουκαρει..

1471019040.jpg

Ναουσα πριν λιγο..

295.jpg

Γιαννιτσα..

305397080_5553959428024806_1439163329278526642_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πλατύ, μόνο η συννεφιά και λίγες βροντές που μας ξεσήκωσαν , και κάτι ψιχάλες τώρα και μπουμπουνητά . Πριν είχε πολύ δυνατό άνεμο, τώρα έκοψε. 

20220917_185127.jpg

20220917_184952.jpg

Επεξεργάστηκε από Imathia Desert
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...