Jump to content
vorios_polos

Πρώτη συνάντηση μετά από 3 χρόνια.Θεσσαλονικη σεζόν 2022-23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας αρχίσουμε σιγά σιγά τον προγραμματισμό για την πρώτη μας συνάντηση μετά από τόσο καιρό!!!Δική μου πρόταση να είναι Κυριακή η Σάββατο κάπου και μέσα στο πρώτο 15μερο του Οκτωβρίου να προλάβουμε να την κάνουμε γιατί ποτέ δεν ξέρεις τι μας περιμένει παρακάτω...😋🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Φύδας96 είπε:

Αν γίνει Σάββατο, είμαι μέσα! 😁 συνάντηση επιβάλλεται μετά από πολυυ καιρό! 

Ναι γιατί όχι...αλλά αν γίνει Σάββατο λίγο αργουτσικα όχι νωρίς το απόγευμα ...ίσως καλύτερα Σάββατο μπας και το τσουξουμε κι όλας...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, PAGETONAS είπε:

Παιδιά να πούμε Σάββατο 8 Οκτωβρίου?

Υπέροχη ημερομηνία! Λογικά θα μπορώ τότε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με το καλο φετος να κανει το μεγαλο χιονι που θα ερθει με χιονια που ξεκιναει απο κεντρικη ευρωπη και καταληγει ιταλια κι ελλαδα

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

Με το καλο φετος να κανει το μεγαλο χιονι που θα ερθει με χιονια που ξεκιναει απο κεντρικη ευρωπη και καταληγει ιταλια κι ελλαδα

Βόρεια Ιταλία (χιονομάνα της κεντρονότιας Ευρώπης) και κεντρική Ευρώπη κάνει καλά χιόνια! Στο Τζέρμανι θα έχετε καλά χιόνια (μιας και είναι κεντρική Ευρώπη). Αγγλία/δυτική Γαλλία/κάτω χώρες/ιβηρική/Δανία/Ιρλανδία είναι που δεν κάνει χιόνια (ή κάνει σπάνια). Από Γερμανία και ανατολικότερα και φυσικά Σκανδιναβία/Ελβετία/Αυστρία/χώρες Βίζεγκραντ κάνει καλά και αξιόλογα χιόνια κάθε χρόνο από Οκτώβριο μέχρι Μάιο (σύνολο 8 μήνες).

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 Οκτωβρίου κατά τις 7μμ στο μικέλ άνω Ευόσμου ή στο μικέλ Νέας Πολιτείας. Ειδάλλως αν θέλετε ελάτε προς Πολίχνη μεριά. Το αλέα καφέ έκλεισε! Ανυπομονώ γι'αυτήν τη συνάντηση 3 χρόνια μετά!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σας.. εφόσον δεν μπορούν κάποια παιδιά για 8 Οκτωβρίου μια καλή ημερομηνία είναι 29 Οκτωβρίου ..εγώ δε μπορώ σίγουρα 15 και 22 Οκτωβρίου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Avalanche είπε:

Καλησπέρα σας.. εφόσον δεν μπορούν κάποια παιδιά για 8 Οκτωβρίου μια καλή ημερομηνία είναι 29 Οκτωβρίου ..εγώ δε μπορώ σίγουρα 15 και 22 Οκτωβρίου..

Ναι ας πούμε ημερομηνίες .... εγώ πιο πιθανό να μπορώ στις 15 ...  στις 8 σίγουρα δεν μπορώ είμαι απόγευμα στη δουλειά... στις 29 πάει αργά μετά ...αλλά λογικά θα μπορώ μάλλον πιο εύκολα από ότι στις 22.......το θέμα είναι να μπορούν και άλλοι....πείτε απόψεις παίδες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρα προς το παρόν η συνάντηση μάλλον πάει για 29 Οκτώβρη..... αφού θα μπορεί τότε ο Νίκος και ο Κώστας .....θα το κανονίσω κι εγώ να είμαι πρωινός οπωσδήποτε εκείνη την ημέρα... ο Βαγγέλης έγραψε όπως και ο Σταμάτης ότι μπορούν οποιοδήποτε Σ/Κ .... ..

να είμαστε και πιο κοντά στον χειμώνα ώστε να έχουμε και καμιά καλύτερη μακροπρόθεσμη να συζητήσουμε ίσως και κανένα χειμωνιάτικο τρέξιμο....χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Άρα προς το παρόν η συνάντηση μάλλον πάει για 29 Οκτώβρη..... αφού θα μπορεί τότε ο Νίκος και ο Κώστας .....θα το κανονίσω κι εγώ να είμαι πρωινός οπωσδήποτε εκείνη την ημέρα... ο Βαγγέλης έγραψε όπως και ο Σταμάτης ότι μπορούν οποιοδήποτε Σ/Κ .... ..

να είμαστε και πιο κοντά στον χειμώνα ώστε να έχουμε και καμιά καλύτερη μακροπρόθεσμη να συζητήσουμε ίσως και κανένα χειμωνιάτικο τρέξιμο....χαχα

Χμμμμμ....λες για 9 νοεμβριου να ταζουν τα μοντέλα χιονόστρωση?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 5/10/2022 at 4:42 ΜΜ, PAGETONAS είπε:

Χμμμμμ....λες για 9 νοεμβριου να ταζουν τα μοντέλα χιονόστρωση?

όχι για χιονόστρωση αλλά άνετα μπορεί να έρθει χειμωνιάτικο σύστημα αρχές και μέσα Νοέμβρη με βροχές και χιόνια χαμηλά δυτική Μακεδονία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 6/10/2022 at 11:06 ΜΜ, sotos*snow είπε:

όχι για χιονόστρωση αλλά άνετα μπορεί να έρθει χειμωνιάτικο σύστημα αρχές και μέσα Νοέμβρη με βροχές και χιόνια χαμηλά δυτική Μακεδονία...

Έχει χιονίσει 9 Νοέμβρη Θεσσαλονίκη αλλά παλιά...το νωρίτερο για εδώ είναι 28η Οκτωβρίου το 1978 (δεν έγινε παρέλαση λόγω χιονιά). Η πιο όψιμη 9 Απριλίου κάπου το 50.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...