Jump to content
vorios_polos

Πρώτη συνάντηση μετά από 3 χρόνια.Θεσσαλονικη σεζόν 2022-23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, PAGETONAS είπε:

Λοιπόν να κλειδώσουμε ημερομηνία και ώρα ...29 Οκτωβρίου κατά τις 7 και 30 στον λευκό Πύργο είναι οκ?

Ναι αυτό ήθελα να πω κι εγώ … πάμε λοιπόν για 29 του μήνα ημέρα Σάββατο ..τώρα για την ώρα προσωπικά λέω για να έχουμε και χρόνο μπροστά μας από 6:30 με 7 και μετά … ας μας πουν την γνώμη τους ο Νίκος και ο Κώστα που είναι από μακριά ο Σταματης είπε λογικά θα μπορεί οποία μέρα και αν γίνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 19/10/2022 at 3:22 ΜΜ, PAGETONAS είπε:

Μέρος συνάντησης θα είναι ο λευκός Πύργος...ας πούμε 7 το απόγευμα.

Φίλε σε καφέ θα βρεθούμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Φίλε σε καφέ θα βρεθούμε...

Ναι φίλε σε κάθε θα πάμε.ο κόσμος πρώτα δίνει ραντεβού σε κάποιο σημείο και το σημείο θα είναι λευκός Πύργος.οκ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλείδωσε και από μένα η παρουσία μου αφού είμαι πρωινός στη δουλειά άρα απόγευμα μπορώ.... φυσικά εκτός συγκλονιστικού απροόπτου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λευκό Πύργο 7 το απόγευμα Σάββατο 29/10;;; Έκλεισε;;; Αν ναι τότε θα είμαι κι εγώ εκτός συγκλονιστικού απροόπτου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, WEATHER-FUN είπε:

Λευκό Πύργο 7 το απόγευμα Σάββατο 29/10;;; Έκλεισε;;; Αν ναι τότε θα είμαι κι εγώ εκτός συγκλονιστικού απροόπτου!

Ναι 7 στον λευκό Πύργο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαγγέλης Στέλιος Κώστας Σώτος Νίκος και Σταμάτης οι συνήθεις ύποπτοι δηλαδή ..........και όσοι άλλοι πιστοί προσέλθετε......😀

λογικά θα έχουμε αρκετά να συζητήσουμε για τα μακροπρόθεσμα και όχι μόνο.. που έχουν αυξημένη κινητικότητα ....😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 26/10/2022 at 11:21 ΜΜ, sotos*snow είπε:

Βαγγέλης Στέλιος Κώστας Σώτος Νίκος και Σταμάτης οι συνήθεις ύποπτοι δηλαδή ..........και όσοι άλλοι πιστοί προσέλθετε......😀

λογικά θα έχουμε αρκετά να συζητήσουμε για τα μακροπρόθεσμα και όχι μόνο.. που έχουν αυξημένη κινητικότητα ....😉

Ώρα, ημ/νία και μέρος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, PAGETONAS είπε:

Αύριο στις 7 μπροστά στον λευκό Πύργο.

Και όσοι δεν μπορέσουν εκείνη την ώρα ας έρθουν  μετά κατευθείαν στο καφέ του Βασιλικού Θεάτρου λίγα μέτρα πιο πέρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε και λέμε...εγώ, Σώτος, Μιχαήλ, Νίκος Φύδας, Σερραίος, παγετώνας, τριλοφιανός, Νικόλας, Βαγγέλης, Κώστας, Στέλιος, Γιάννης χιονιάς, Κούβελας, Ευγενία, Σάκης, Σάκης13, χιονογιάννης, Τασούλης (αν έρθει 3ημερο από Γερμανία), μαντεμτζιμ, Μήτσος Θεολόγου, Μήτσος Γρηγοριάδης, Εύη (ίσως να μη μπορέσει), Σάκης δάσκαλος, Νικ βάζελος Ευοσμίτης (τελειώνει πτυχιακή ίσως να μην έρθει), Γιώτης, Δημήτρης Ανδρεάδης, Λύδια από Καρδία (αμφιταλαντεύεται), Ματίνα, Γιωργάκης θα περάσουμε ΤΈΛΕΙΑ...φόρουμ ενωμένο ΠΟΤΈ νικημένο! Ανυπομονώ!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Για κάποιο λόγο ανεβάζω την φωτό από τη συνάντηση και αυτή φαίνεται ανάποδα 

Μίλα με εναν mod φίλε...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, sotos*snow είπε:

Για κάποιο λόγο ανεβάζω την φωτό από τη συνάντηση και αυτή φαίνεται ανάποδα 

Είναι σημάδι ότι έρχεται επικός κεντροβόρειος Σωτήρη😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...