Jump to content
sakis13

Αναφορες Οκτωβριου 2022.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα 

-0.9 στο Πάος Καλαβρύτων

-0.2 στα Καλάβρυτα 

7.7 Ποταμός Κέρκυρας

13.8 ο σταθμός μου (ταράτσα) ....9.5 σε αναστροφικη περιοχή του Δήμου με θερμόμετρο αυτοκινήτου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eιχα μερες να μπω μιας και ο καιρος στα Γιαννενα τα μεσημερια αυτες τις μερες ειναι σαν τελη αυγουστου - αρχες σεπτεμβριου 😁 Δεν πειραζει ομως και καλυτερα να κανει πολλες συνεχομενες μερες με υψηλες θερμοκρασιες και ηλιοφανεια τωρα παρα μεσα στον χειμωνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27,7 ολόκληροι βαθμοί εδώ στο Μακροχωρι πριν λίγο δεν υπάρχει τελικά ταβάνι … όλο ανεβαίνουμε και αύριο μπαίνει Νοέμβρης !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24.2 μέγιστη στην Λάρισα, 25αρι στα Γιάννενα. Είχαμε και λίγα σύννεφα, στοιχείο σπάνιο στο φθινόπωρο του 2022. Πραγματικά, μόνο ο Ιούνιος στην Λάρισα έχει περισσότερες μέρες πρόσκαιρης ολικής νέφωσης λόγω καταιγίδων στην Θεσσαλία, σε σχέση με το μέχρι στιγμής φθινόπωρο. Ενώ μάλλον έτσι όπως το πάει, θα ισχύσει για όλο το φθινόπωρο αυτό. Εντυπωσιακά στατιστικά πραγματικά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ... Όπως προανεφεραν και τα παιδιά πιο πάνω , τελευταία μέρα του Οκτωβρίου και το αξιοσημείωτο της ημέρας είναι η κάψα που την νιώσαμε όλοι τουλάχιστον στη Θεσσαλονίκη και γύρω από αυτή ... Με την Σίνδο να γράφει 28,1 παρακαλώ !!!

Νοεσις 26,1

Λαγκαδάς 26,3

Helexpo περιοχή εκθεσης 25,8

Στον σταθμό μου το κοντέρ σταμάτησε στους 26,6 . 

Κωμικοτραγικες καταστάσεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, freeze είπε:

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ... Όπως προανεφεραν και τα παιδιά πιο πάνω , τελευταία μέρα του Οκτωβρίου και το αξιοσημείωτο της ημέρας είναι η κάψα που την νιώσαμε όλοι τουλάχιστον στη Θεσσαλονίκη και γύρω από αυτή ... Με την Σίνδο να γράφει 28,1 παρακαλώ !!!

Νοεσις 26,1

Λαγκαδάς 26,3

Helexpo περιοχή εκθεσης 25,8

Στον σταθμό μου το κοντέρ σταμάτησε στους 26,6 . 

Κωμικοτραγικες καταστάσεις

😡😡😡

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετές νεφώσεις έτσι ξαφνικά αργά μετά το μεσημέρι και τώρα.....Ψιχάλες μου αναφέρει φίλος από Αγία Βαρβάρα Αιγάλεω!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαυρίλα στο λεκανοπέδιο από το πουθενά ....δεν θα βρέξει αλλά είναι αξιοσημείωτο 

Και αυτά από το σταθμο μου για σήμερα .

Screenshot_2022-10-31-18-05-32-756_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημερα ειχε 2 προσωπα η ημερα....

Επιτελους ενα δροσερο πρωινο Νοεμβριος μπαινει σε λιγη ωρα κ ακομα θαρρεις κ ντρεπεται να πεσει κατω απο 14-15 μες.στα.μπετα....

13.6 η ελαχιστη λοιπον στο μπαλκονι που φυσικα δεν πιανει αναστροφες....ως 11αρακια ειδα το πρωι σε ανοιχτα αναστροφικα μερη....αντε αμην!

Η συνεχεια ομως ασχημη....νταλα λιακαδα κ ζεστη αρρωστη θα ελεγα πια για την εποχη ....

24.8 ολοκληρους βαθμους μεγιστη και 24.5-25 βλεπω σε Παπαγο Αγια Ζωγραφου Βυρωνα κλπ....

Στο Εξωτικο Κορωπι 27.5 με θερμομετρο αυτοκινητου και ΤΖΙΤΖΙΚΙΑ σε ανοιχτες περιφερειακες περιοχες !!!!! Ναι μωρη αρρωστια τζιτζικια 31.10 ετσι δωσε πονο αφθονο

Στα αξιοσημειωτα η πυκνη συννεφια προς το απογευμα λιγο πριν τη Δυση....μας κοροιδευει κανονικα δηλαδη μας βγαζει γλωσσα ο καιρος....

20.5 ακομα σε ενα χαλαρο ακρως ζεστο κ καλοκαιρινο βραδακι με.απαλη αυρα απτπ βουνο....

Υπομονη.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αντε ΤΣΑΚΙΔΙΑ Οκτωβριε, στον αγυριστο....

Με 20αρακια μες στη μαυρη νυχτα παει να μπει ο Νοεμβριος ο μαγκας...

Ααααααχ ποτε θα δουμε αυτες τις Τ μεγιστες....υπομονη

Ας ανοιξει καποιος γουρλης ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022 !!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...