Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η κυκλοφορία πάει να φτιάξει σε υπέροχο βαθμό (σωστά το μυριστηκε ο Σωτος) και να ετοιμάζονται διαμαντάκια....Μην σας παραξενέψει τίποτε από τις 15/11 και μετά.....Τα σέβη μου.....φέεεεεεεεεττττααααα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Η κυκλοφορία πάει να φτιάξει σε υπέροχο βαθμό (σωστά το μυριστηκε ο Σωτος) και να ετοιμάζονται διαμαντάκια....Μην σας παραξενέψει τίποτε από τις 15/11 και μετά.....Τα σέβη μου.....φέεεεεεεεεττττααααα.....

Συμφωνώ κι εγώ αν και απαισιόδοξος γενικά ωραία κυκλοφορία για χειμώνα πάει να δημιουργηθεί.....Μετά τη περσινή λίμνη τέλη Νοέμβρη που τη χάσαμε νομίζω άλλη μια ευκαιρία φέτος για Χίονι νωρίς θα έρθει γύρω στα τέλη Νοέμβρη αρχές Δεκέμβρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, xionanto είπε:

Συμφωνώ κι εγώ αν και απαισιόδοξος γενικά ωραία κυκλοφορία για χειμώνα πάει να δημιουργηθεί.....Μετά τη περσινή λίμνη τέλη Νοέμβρη που τη χάσαμε νομίζω άλλη μια ευκαιρία φέτος για Χίονι νωρίς θα έρθει γύρω στα τέλη Νοέμβρη αρχές Δεκέμβρη 

ΣΥΝΕΛΘΕ!!!Σε τρώει το σκότος της αισιοδοξίας,βυθίζεσαι μέσα του,χάνεσαι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

ΣΥΝΕΛΘΕ!!!Σε τρώει το σκότος της αισιοδοξίας,βυθίζεσαι μέσα του,χάνεσαι!

Φέτος δεν πάμε καλά Γιώργο μου...εγώ βλέπω εμποδιστικους εφιάλτες και ο Σώτος με τον Αντουάν μόνο που δεν κάνουν πάρτυ...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για σοβαρευτείτε. Ο καθένας το ρόλο του. Δεν θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέρουμε. Μόνο ο καιρός σταθερός στη μούφα του 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Φέτος δεν πάμε καλά Γιώργο μου...εγώ βλέπω εμποδιστικους εφιάλτες και ο Σώτος με τον Αντουάν μόνο που δεν κάνουν πάρτυ...🤣

Ισως να αποδειχτει πως ειναι η μαγικη συνταγη ομως.😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μας εδωσε χιλιοστακια το 18αρι!Τι εκπληξαρα ειναι αυτη.

Εσύ Ζορζ ότι παίρνεις είναι χιόνι😉😉😉😉 .άσε τις βροχές σε μας που είμαστε αμπαλοι με τα χιόνια...😂😂😂😂...Ξες το γνωστό φουρφουριτο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγαπημενο 18αρι για ονειρα γλυκα

01-11-26-gfs-1-360.png

01-12-34-gfs-0-354.png

Ακραιο σεναριο

01-15-34-354-574GR.gif

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Σιβηρία μας περιμένει φετος νομιζω αρκετα κράτησε το αστείο με τον χαμένο σιβηρικο και Σκανδιναβίκο....αιρχαιτεεεεεεεεεεεεε

Είδατε μολις έγραψα κατξ αισιόδοξο

Αφήνω εδω το χαρτη χιονιου ...λες και είναι Γενάρης 

 

Screenshot_20221111-012404_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Α και ξέχασα οι δείκτες γίνονται υπέροχοι για μετα τις 22. 23 με ταση για ουδετερο η αρνητικό ναο και αο...Αυτά τα αισιόδοξα απο μένα 😂😂😂

Επεξεργάστηκε από xionanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΟΚ ... το πρωτο hopecasting απο εμενα....τελευταια καρτελα δειχνει ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στης Αγιας Αικατερινης....Βορεια, Κεντρικα χαμο και Αττικη πασπαλα μεχρι τα 300 μ....

Ονειρα θερινης νυκτος θα μου πειτε....

Ας απολαυσουμε αλλο ενα μαγικο βροχερο και δροσερο Σαββατο φθινοπωρου μεθαυριο και βλεπουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

ΟΚ ... το πρωτο hopecasting απο εμενα....τελευταια καρτελα δειχνει ΧΙΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στης Αγιας Αικατερινης....Βορεια, Κεντρικα χαμο και Αττικη πασπαλα μεχρι τα 300 μ....

Ονειρα θερινης νυκτος θα μου πειτε....

Ας απολαυσουμε αλλο ενα μαγικο βροχερο και δροσερο Σαββατο φθινοπωρου μεθαυριο και βλεπουμε

Δεν έχω καταλάβει. Θα βρέξει τελικά στην Αττική το Σάββατο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι Αντωνη αυτο ηταν το μονο βεβαιο, αλλα ενω αναμενοταν ενα 12ωρο βορισμα με ελαχιστα χιλιοστα εντος λεκανοπεδιου (2-4 mm νομιζω εδινε ο Τζιφος), ξαφνικα το 18αρι αυξησε πολυυυυυ τον υετο, οπως γραφει και ο Γιωργης Δροσοπηγη, οποτε ελπιζουμε στα 10-15 mm που δινει, ειδικα προς το μεσημερι με μπορες - βροχουλα κανονικη....καλα τα υπερβορεια η τα κοντινα σε Πεντελη - Παρνηθα εγω θεωρω οτι μπορει και να 40αρισουν σε mm με ατελειωτη φθινοπωρινη αισθηση drizzle και δροσουλα

Αντε μακαρι να ειναι ενα ευχαριστο διαλειμμα απο την ηλιολουστη καλοκαιρινη εβδομαδα που διανυουμε και μακαρι η επομενη διαταραχη να μην αργησει παλι 7-8 ημερες !!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα...Μια ομορφια πρωινη...

gfs-0-246.png

gfs-0-252.png

gfs-2-246.png

Για αυριο εστω και προσκαιρα ο καιρος θα θυμισει και παλι Φθινοπωρο και στα ορεινα χειμωνα...Κεντρικη Ελλαδα και Πελοποννησος θα εχουν κατα τοπους αξιολογες βροχοπτωσεις..Αλλα και τις πρωτες γενικευνενες χιονοπτωσεις σε σχετικα μεγαλα υψομετρα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...