Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πωωωωωωω...θαψιμο εδω...θα ξεχναγα τον πονο μου

Και 9 μήνες μετά θα έλεγες πάλι γ@μ* τα χιόνια αν είναι να έχει να βρεξει σοβαρά 9 μήνες.🙈

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Και 9 μήνες μετά θα έλεγες πάλι γ@μ* τα χιόνια αν είναι να έχει να βρεξει σοβαρά 9 μήνες.🙈

Εννοειται.Παροδικα θα τον ξεχναγα.😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε πλάκα πάντως!

Δεν πάει να χτυπιόμαστε κάτω, να κατεβάζουμε 100 χάρτες, να γκρινιάζουμε ή να πανηγυρίζουμε, να θέλουμε ο ένας την μία διάταξη, ο άλλος την άλλη, ο καιρός πολύ απλά θα κάνει αυτό.... που είναι να κάνει!

 

Είναι πολύ όμορφη η μελέτη του καιρού και η ομορφιά αυτή είναι στο ότι ο καιρός είναι.... απρόβλεπτος!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mε τετοιους μεσους ορους δεν εχω να φοβηθω τιποτα..Ερχονται καλα νερα επιτελους και στην Αθηνα..Αλλα και σε μεγαλος μερος της χωρας..Ακομα και σε περιοχες που δεν σταθηκαν τυχερες απο τις προηγουμενες διαταραχες...Και τα χιονια θα κατεβουν πιο χαμηλα απο αυριο...

Ερχεται ομορφη βδομαδα...Χριστος Ανεστη ειπαμε??🤣

ens_image (2).png

ens_image (3).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τους καλόπιστους αναγνώστες του forum....μία βοήθεια για να διακρίνετε τις στρατηγικές που αναπτύσονται χωρίς να το καταλάβετε.

-Προσήνεμοι βλέπουν κεντροβόρεια χιόνια...και κάνουν πάσο....αυτην η σχολή ομως ανήκει στους κεντροβόρειους οταν βλέπουμε προσήνεμα χιόνια και προσπαθούμε να τους κλέψουμε τον Αυλώνα...

-Μία στρατηγική και σχολή μόνος του ο συντροφος φίλος πατριώτης.....από τα γρεβενά που ασφυκτιά...από τον υποτροπικό γεμίζοντας τον ξυλολέβητα...(στο υποσεινηδητό  του όμως βλέπει χιονοκαταιγίδες να τον πλησιάζουν από την Πίνδο...)

Ολοι μαζι βέβαια....λεμε νταξ τώρα χειμωνας για την κεντροδυτική Ευρώπη και είναι δίκαιο κλπ...και όλοι μαζί προσπαθούμε να κλέψουμε τους Αυλώνες εδώ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η κυκλοφορια τις επομενες ημερες ευνοει αρκετα επιτελους και την Αττικη μετα απο ενα ψυχοβγαλτικο και φτωχο υετικο 2 μηνο.....με τα χαμηλα πιο νοτια στο Ιονιο μπορουμε να αισιοδοξουμε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Για τους καλόπιστους αναγνώστες του forum....μία βοήθεια για να διακρίνετε τις στρατηγικές που αναπτύσονται χωρίς να το καταλάβετε.

-Προσήνεμοι βλέπουν κεντροβόρεια χιόνια...και κάνουν πάσο....αυτην η σχολή ομως ανήκει στους κεντροβόρειους οταν βλέπουμε προσήνεμα χιόνια και προσπαθούμε να τους κλέψουμε τον Αυλώνα...

-Μία στρατηγική και σχολή μόνος του ο συντροφος φίλος πατριώτης.....από τα γρεβενά που ασφυκτιά...από τον υποτροπικό γεμίζοντας τον ξυλολέβητα...(στο υποσεινηδητό  του όμως βλέπει χιονοκαταιγίδες να τον πλησιάζουν από την Πίνδο...)

Ολοι μαζι βέβαια....λεμε νταξ τώρα χειμωνας για την κεντροδυτική Ευρώπη και είναι δίκαιο κλπ...και όλοι μαζί προσπαθούμε να κλέψουμε τους Αυλώνες εδώ.

Αχ είσαι μέσα στη φαντασία μου...Μια Υπατία θέλω με χιονοκαταιγιδες όπως το 19...Θέλω μείον 12 με 13 και μετά νυφιτσα με το Μέτσοβο να χει 6 βαθμους τη Βασιλίτσα 2 και τα Γρεβενά μείον 2 με χιονοκαταιγιδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιώθηκε ο γερμανοτσολιας.

Πρέπει και άλλο 

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μοντελικα πάντως έχουμε βελτίωση του παιου αισθητή ,αν δεν κάνω λάθος την είχε πιάσει την κυκλοφορία που αναμένεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν να χαλάει ο τζίφος, όχιιιιι😭, δεν θα είναι σαν το αικον, αλλά έκανε ένα κακό βήμα.

Ούκμο βελτιώθηκε.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

εγω ενα θελω...τα χριστουγεννα που θα ειμαι αυστρια νοτια γερμανια να ειναι θαμενα στο χιονι

Καλα Πασχουγεννα σου ευχομαστε γιατι ως αγαπητο μελος του φορουμ που εισαι,δεν θελουμε να ταλαιπωρηθεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

εγω ενα θελω...τα χριστουγεννα που θα ειμαι αυστρια νοτια γερμανια να ειναι θαμενα στο χιονι

Το καλύτερο δώρο Χριστυουγέννων, μπας και έχουμε και εδώ χιονάρες

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υποβαθμίστηκε και η Δευτέρα σε αρκετές περιοχές, πλην Φλώρινας.

Για το επόμενο χαμηλό μου την σπάει που θα είναι με χαμηλές θερμοκρασίες, και έτσι μας εξαφανίζει δείκτες αστάθειας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Νομίζω ήρθε η ώρα της Αττικής 

Χιοναντο-Κλαψαντο ντε λα πενια....Συμφωνω μαζι σου...!!!😉

Νομιζω ηρθε η ωρα να ξαναδω τετοιες εικονες απο το μπαλκονι μου!!

20211015_131010.jpg.8279a0469f69b3fd193ca1739e6f2590.jpg

 

gfs-2-96.png

gfs-2-114 (2).png

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Χιοναντο-Κλαψαντο ντε λα πενια....Συμφωνω μαζι σου...!!!😉

Νομιζω ηρθε η ωρα να ξαναδω τετοιες εικονες απο το μπαλκονι μου!!

20211015_131010.jpg.8279a0469f69b3fd193ca1739e6f2590.jpg

 

gfs-2-96.png

gfs-2-114 (2).png

Σάκη στο εύχομαι ολόψυχα φιλε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...