Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανανεωσαν οι δείκτες, ο ναο ουσιαστικά έχει κλειδώσει για σοβαρό αντικυκλωνα στην Ισλανδία.. από αχταρμας, αλλά προς τα κάτω.

16-28-14-ao.gefs.sprd2.png

16-27-58-nao.gefs.sprd2.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Υποδεχομαστε για τριτη χρονια σερι τον χειμωνα, με τον οπλαρχηγο braina και λιγο προβατακι-τσιπουρο.😜.Αλυχταει σαν σκυλος και λεει για 3 στα 3.Διαχωριζω τη θεση μου,εγω νερακια θελω.Στην υγεια του φορουμ καλα χιονια σε ολους.❄️⛈️☃️💪💯

IMG_20221127_123450.jpg

IMG_20221127_124704.jpg

Ψήστον τον προδότη brainnnn. Λουστον κ με ένα μεγάλο νερό μπας και συνέλθει:) Να περνατε τέλεια τρελιαρηδες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαηλλλ βλέπεις παραλελ?

Τα πάντα βλέπω και τα ματάκια μου ζαλίστηκαν. Δεν είμαι σίγουρος για το πόσ καλό είναι το ούκμο, αλλά πόση σημασία έχει. Μιλάμε για απόλυτο χάος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Εντυπωσιακό ψύχος στην ευρωπαική Ρωσία από το σε λίγες μέρες κύριο του τζίφου...!!!

GFSPARAEU12_234_1.png

GFSPARAEU12_234_2.png

Χαχαχα...το ίδιο ποσταραμε ο καθένας απ' εκεί που το βλέπει.παντως και στο ζεντραλε ωραία χρώματα έχει το πολύ ψύχος τα χρώματα του -5 με ξενερώνουν🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το κύριο του τζίφου δεν κατέληξε πουθενά. Το παράλληλο όμως? για να δούμε

Νομίζω πως το ούκμο ναι μεν δεν έχει τους εξτρίμ αντικυκλώνες των υπολοίπων, αλλά είναι σε πολύ καλή θέση, και σίγουρα δεν θα έβγαζε κάτι παρόμοιο με το χθεσινό άθλιο 18αρι του παραλλήλου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Τωρα θα δειτε ποσο αχρηστος  αντικυκλωνας ειναι για δω ο γροιλανδικος ο λη η ευρωπη θα χει ψυχοςο εκτος αππ μας 

Πάρε μάτι...🤣🤣...θα το μπουμπουνησει.Και να ξέρεις κάθε κανόνας έχει πάντα εξαιρέσεις...😎😎😎😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.αρχιζουν τα δυνατα μηνυματα !!! δεν μπορω να φανταστω τη συνεχεια αν οι εμποδισμοι στα δυτικα αντεξουν και καποια στιγμη ενισχυθει ο αζορ !!!! - 30 κορσικη....-28 ιονιο και δεν κρατιεται

gfsnh-13-294.png?12

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι!!!! Πάμε να κατεβάσουμε τον βόρειο πόλο στην κεντρική Μεσόγειο φέτος ! [όχι τον Βαγγέλη :Ρ]

Μία φορά όμως, να κάψουμε πετρέλαιο μια και καλή χαχαχα.

Δεν βάζω τον χάρτη μιας και μπήκαν ήδη πολλοί, αλλά το παράλληλο δείχνει τον δρόμο!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι χαρτη θα βλεπουμε σε 10 μερες δεν εχω ιδεα.....αλλα αυτος μου εκπληρωνει "παιδικα ονειρα "...αντε καλα (της νιοτης μου...) ....να βλεπω τα βορειοανατολικα τουμπανο στο κρυο και τα δυτικα αδεια  !!!!

gfsnh-1-330.png?12

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Τωρα θα δειτε ποσο αχρηστος  αντικυκλωνας ειναι για δω ο γροιλανδικος ο λη η ευρωπη θα χει ψυχοςο εκτος αππ μας 

Ψήσου να κλείσουμε εισιτήρια για Ισπανία. Δεν θα τα δώσουμε για  τσάμπα πετρέλαιο στην Ελλάδα, αλλά θα τα δώσουμε σε αεροπορικά. 😎🥲🥲🥲

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ παντ ως στα απογευματινα δυτική κυκλοφορία βλέπω με το κρύο στη βόρεια Ευρώπη... Εξαιρείται ίσως το παράλληλο... Αλλά παράλληλο είναι αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατάλαβες τώρα κυρίες Αντουάν για πιο λόγο σε τέτοια τέρατα χρειάζεται βοήθεια από Γροιλανδία αλλιώς ξέρεις που θα πάει...🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κατάλαβες τώρα κυρίες Αντουάν για πιο λόγο σε τέτοια τέρατα χρειάζεται βοήθεια από Γροιλανδία αλλιώς ξέρεις που θα πάει...🤣🤣🤣🤣🤣

Έτσι ακριβώς, άσε τους άλλους δύο να παραμιλάνε.

 

Από την στιγμή που βγήκε πλέον και σαν εικονικό σενάριο,  είναι ένα ΕΦΙΚΤΟ σενάριο για αυτή την κυκλοφορία. Τελεία, παύλα απόστροφος, παράγραφος.

gfs-13-366.png?12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Έτσι ακριβώς, άσε τους άλλους δύο να παραμιλάνε.

 

Από την στιγμή που βγήκε πλέον και σαν εικονικό σενάριο,  είναι ένα ΕΦΙΚΤΟ σενάριο για αυτή την κυκλοφορία. τελεία, παύλα απόστροφος, παράγραφος.

Περπατάω στο δρόμο βλέπω τα παραλελ και νιώθω μια φουντώσει...σκέτη γκα@λα είναι😎🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Έτσι ακριβώς, άσε τους άλλους δύο να παραμιλάνε.

 

Από την στιγμή που βγήκε πλέον και σαν εικονικό σενάριο,  είναι ένα ΕΦΙΚΤΟ σενάριο για αυτή την κυκλοφορία. τελεία, παύλα απόστροφος, παράγραφος.

Ποιοι παραμιλανε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Εγώ παντ ως στα απογευματινα δυτική κυκλοφορία βλέπω με το κρύο στη βόρεια Ευρώπη... Εξαιρείται ίσως το παράλληλο... Αλλά παράλληλο είναι αυτο

ξεχνάς όμως ότι το παράλληλο μεθαύριο γίνεται κύριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...