Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, bardaris είπε:

Ανω Βόιο -3.6 εφυγαααα βαρεθηκα να κουβαλάω ξυλα!

Τζακι η σομπα?...-5 ο πανουργιας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aπο τις 12:00 χθες το βραδυ επιασε κρουστα παχνης στα αυτοκινητα και οι θερμοκρασιες το πρωι επεσαν κατω απο το μηδεν.

-1,3 και -0,8 στους στους 2 σταθμους του Ε.Α.Α

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γκιώνα όπως την βλέπω από Τα ελαιοπεριβολα ανατολικά της Λαμίας.Το άλλο ΠΣΚ ίσως επιχειρήσουμε να ανέβουμε κορυφή!Να δούμε τι πουλιά θα πιάσουμε μιας και βγάζει πολλά νοτιαδοχιονα την Τετάρτη.

IMG_20221126_073214~2.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Kilkis1989 είπε:

Εγώ βαρέθηκα να κόβω ξύλα..

20221126_105054.jpg

Kόβε συνέχεια θα τα χρειαστείς με τα σίγουρα!! 15 τόνοι καλά είναι......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και καλό χειμώνα σε όλη την παρέα. Η αναφορά σήμερα αφορά την μετακόμιση μου στα πάτρια εδάφη του Φιλύρου. Από τα 420 Μ ελπίζω να αναφέρω πολλά πολλά χιόνια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νωρίς το πρωί σήμερα, σημειώθηκε η πρώτη μονοψήφια ελάχιστη της σεζόν! 9.1°C στη Χρυσούπολη Περιστερίου...

9°C ελάχιστη σήμερα, σημειώθηκε και μέσα στο Πύργο.. στο χωριό Μαγούλα στην Ωλένη γράψανε 1.2°C !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Tolisk20 είπε:

Τζακι η σομπα?...-5 ο πανουργιας

Σόμπα δύο κιόλας αλλά δεν παιζόταν αν μένεις σε πετρινο σπιτι όλο αυτο το κρύο ....η πέτρα το βγάζει μεσα στο σπίτι το μεσημερι!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 ώρες πριν, Kilkis1989 είπε:

Εγώ βαρέθηκα να κόβω ξύλα..

20221126_105054.jpg

Σε καταλαβαίνω ...λογικά θα χεις ξυλολέβητα.....σε εμάς χρειάζονται καμμια 10 τόνους τον χρόνο....από την εικόνα νομίζω εχεις βελανιδιά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, Clapsanto είπε:

Μείον 3,1 καθβς χαλασε ση αναστροφή κατά τις 4 ...Αλλιώς θα φάμε παει μειον 5 ..πάλι πολυ κρυο

Ευτυχώς.....εχεις τον υποτροπικό και βοηθάει!!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Σε καταλαβαίνω ...λογικά θα χεις ξυλολέβητα.....σε εμάς χρειάζονται καμμια 10 τόνους τον χρόνο....από την εικόνα νομίζω εχεις βελανιδιά.

Σόμπα απλή έχω..έχει βελανίδια,γάβρα και διάφορα άλλα...δεν έχω μετρήσει πόσα χρειάζομαι για να πω την αλήθεια..άμα βλέπω ότι ξεμένω πάω και στο βουνό μία βόλτα να βρω 1 ξερό και 5 χλωρά χαχαχαχα🤣..πάντως πιάνουμε πολύ χαμηλές θερμοκρασίες και εδώ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4β με ολικη συννεφια πλεον στον πανουργια και να δουμε αυριο αν θα χουμε το πρωτο χιονακι της σεζον στο χωριο

camera1 (4).jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, bardaris είπε:

Σόμπα δύο κιόλας αλλά δεν παιζόταν αν μένεις σε πετρινο σπιτι όλο αυτο το κρύο ....η πέτρα το βγάζει μεσα στο σπίτι το μεσημερι!!

Δεν εχω κατσει ακομα σε δυνατα κρυα να σου πω ποσο καιει..αλλα ειναι σε ξυλινο σπιτι..παντως το ζεσταινει πολυ γρηγορα..ειναι για 100+ τετραγωνικα σε σπιτι 80..

20221029_000210.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτο το σκηνικο θελουμε στην Αττικη.....που φαινεται να εδραιωνεται για τις επομενες ημερες....οι βροχες παντως τουλαχιστον εως και Τριτη κυριως στα βορεια τμηματα του νομου.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Βαριά βορίσια συννεφιά από νωρίς πριν το μεσημέρι και η αίσθηση είναι καθαρά ότι μύρισε χειμώνας..... 6,6-13,5οC στην Μελλισσιώτικη γειτονιά μου κι ο ουρανός θυμίζει μέρα χιονιά!!! Οι εικόνες είναι τώρα από τα Μελίσσια.... Χόχλια -1....7οC και 2η μέρα παγωνιάς στο χωριό μου...

IMG_20221126_173147.jpg

IMG_20221126_173157.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικα ΥΠΕΡΟΧΟ Σαββατο που ειναι για 26η Νοεμβρη!!!!

Εφθασε.ο χειμωνας μεθαυριο εστρωσε και ο καιρουλης!

8.8 με 14.8 συμμετρικα εδω στα 180 μ του Ζωγραφου... 

Λιακαδαρα ως τις 12.30 στη συνεχεια βαρια πυκνη μαυρη συννεφια λες και ερχεται χιονιας!!!

12.1 ηδη και φορτσαρουμε για μια δροσερη εβδομαδα με.βροχουλες κ δροσουλες !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Tolisk20 είπε:

Δεν εχω κατσει ακομα σε δυνατα κρυα να σου πω ποσο καιει..αλλα ειναι σε ξυλινο σπιτι..παντως το ζεσταινει πολυ γρηγορα..ειναι για 100+ τετραγωνικα σε σπιτι 80..

20221029_000210.jpg

Τα τρετραγωνικά που λένε μην τα πιστευεις...σημασία εχει η ποιότητα του ξυλου...και αν το υπόγειο είναι με κάποιο τρόπο μονομένο...γενικά όμως το ξύλο....σου δίνει το 95 τοις εκατό της ενέργειας αμεσα..,..σε εμάς με λεβητα πετρελαίου τα σπίτια πιάνουν 18 βαθμούς μετα από 3 ημέρες ...μεχρι τοτε τρυγιρνάς σαν αρχαίος...ωραίες πατέντες πάντως εχεις..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λευκωσια 24/11/2022..Η Κυπρος μας εδωσε ρεστα αυτο το φθινοπωρο...Σιγουρα πανω απο 10 μερες με καταιγιδα.....Οταν π.χ η Αθηνα εχει μολις μια!!

317097689_2994349084201795_2658638970677073094_n.jpg

Ζηρεια..23-11..

1669226298114 (1).jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...