Jump to content
Beach-snow NG

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως φτάσουμε σήμερα στην δεύτερη ψηλότερη μέγιστη όλων των εποχών στην Αθήνα για Νοέμβριο!!!

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειμαι στο τσακ για αιρκο....αν ειναι δυνατον....βραζουν οι εσωτερικοι χωροι, 25-25,5 ανεβηκε ξανα....ειπαμε, μεχρι Χριστουγεννα φετος ουτε cent για θερμανση, να ναι καλα ο Ιουλεμβριος....

26αρια κυριες και κυριοι ηδη σε ολη τη Δυτικη πλαγια του Υμηττου, Αγια, Παπαγου, Ζωγραφου 3 σταθμοι και Βυρωνας, Ηλιουπολη.....

ΠΑΜΕΓΕΡΑ για 30αρακι, ελα μωρε ενα ακομα ζεστο ρεκορ, τι πειραζει....

Μπαναρα μεσημερακι, 1η φορα Νοεμβρη μηνα, ευτυχως δεν κατεβασα μαγιο - θαλασσινα στην αποθηκη....θα τα κατεβασω λιγο πριν στολισουμε το Χριστουγεννιατικο δεντρο φετος....

15,9 η ελαχιστη ετσι για την καταγραφη....δωσε πονο Ιουλεμβριε....

Αντε να δουμε με τοσο θερμη - καυτη θα ελεγα ατμοσφαιρα και θαλασσες, τι ασταθεια θα βγαλει απο Κυριακη....ειμαι πραγματικα περιεργος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πως αλλαζουν οι εποχες και οι καιροι.....

4 Νοεμβρη 2006 ξημερωματα ΠΑΣΠΑΛΑ μεχρι πολυ πολυ χαμηλα σιγουρα στα 130 μετρα Ψυχικο - Ελληνορωσων.....Χαλανδρι που εμενα τοτε πασπαλα, Πεντελη πλατεια 5 ποντο.....η πιο πρωιμη, η πιο υπεροχη πασπαλιτσα, βεβαια ο χειμωνας μετα ηταν αδιαφορος....αν θυμαμαι καλα μονοψηφια μεγιστη εννοειται με βοριαδες και ελαχιστη 0,3 η 0,6 ελιωσε αμεσως η γανουδιτσα (τοτε εμενα στα 200 μ του Χαλανδριου)

4 Νοεμβρη 2022 ξημερωματα λογικα θα προλαβουμε να πιουμε ενα καφεδακι παγωμενο στους 18-19 με χαλαρο κοντομανικο, πριν ανεβει ο ηλιος και κανει γαιδουροζεστη με 28αρια....

Ελπιζω ετσι οπως μας παει η υπερθερμανση να μην κανονιζουμε καλοκαιρινες διακοπες στις 4 Νοεμβρη 2052 με 35αρια και ΝΝΔ ρευμα.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ θολούρα και χαμηλή ορατότητα σήμερα το πρωί στον Βόλο, αλλά και στον Αλμυρό από την υγρασία και τον καπνό από την καύση αγροτικών απόβλητων…

Στους 21-24 βαθμούς τώρα στον Βόλο ανάλογα τον σταθμό

Στους 22 το αεροδρόμιο της Ν. Αγχιάλου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 βαθμοί εδώ. Αν δεν θέλετε ζέστη, φέρτε την εδώ. 🤑 Έκανα βόλτα με ποδήλατο, η αλήθεια είναι ότι δεν θυμάμαι ποτέ ξανά τόσα ζουζούνια τέτοια εποχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήλιος με ήλιο και λιακάδα στην Πάτρα

20,8 βαθμοί ΑΛΛΑ 76% υγρασία από τον σταθμό μου 

Εγώ που εχω θέμα με την ζέστη ίδρωσα αρκετά μετά από περπάτημα με κοντομάνικο και τσάντα στην πλάτη 

Πράγματι υπερβολική ζέστη αλλά νομίζω πέρσι ήταν ακόμη χειρότερα όταν είχε κάνει τα 18αρια στα 850 Νοέμβρη κυρίως λόγω αυξημένης υγρασίας... είχε κάτι 90αρια απ ό,τι θυμάμαι με παρόμοιες θερμοκρασίες και ομίχλες σε πολλά μέρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν δεν υπηρχαν τα μοντελα και οι χαρτες να δειχνουν την αλλαγη απο Κυριακη θα ειχα αποτρελαθει αληθεια...

Τι ζεστη τι αρρωστια ειναι αυτη εξω ρε; καημενοι συμπολιτες μας κατεβασαν οι νοικοκυρες τελη Οκτωβρη τα χειμερινα και κυκλοφορουν μουσκεμα με τα παλτα στα χερια και ποταμια ιδρωτες με το 27αρι τουτη την ωρα....τελειωσε δεν αμπαλαρω καλοκαιρινα μεχρι την πρωτη νιφαδα φετος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ φοράω φούτερ , η Πάρνηθα έβγαλε αναπτύξεις  ,συγχρόνως είναι 03/11 αλλά έχει 25 βαθμούς... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

47 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

26 βαθμοι και συννεφο θερμικης ασταθειας...🤣🤣🤣🤡🤡

χαχαχαχα τώρα είδα ότι το είχες γράψει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27°C σήμερα στη Χρυσούπολη Περιστερίου! Δε βαριέσαι! .. υπομονή θα κάνουμε.. τι άλλο.. μαθημένοι είμαστε! 3 Ιουνίου σήμερα και στο βάθος το πρώτο κύμα καύσωνα! Η Κυριακή μάλιστα θα είναι πιο hot ημέρα της εποχής! Αλλά ποιας εποχής; Μήπως λέω βλακείες τόση ώρα!;; Καλοκαιράκηδες αφήστε το... δεν έχει μπάνιο το ΣΚ.. μόνο γίδες γίδες και πάλι καταιγίδες!🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανατριχιαστικες - το λιγοτερο - θερμοκρασιες για 3 Νοεμβριου....

21,4 ολοκληροι βαθμοι στα 1230 μετρα της Παρνηθας

26,6 στα 600 μετρα μες στα ελατα της Ιπποκρατειου....

Τωρα ερχεται φαινεται η πιο θερμη μαζα στα 850 και αυριο θα τη νιωσουμε καλα στο πετσι μας εμεις στα πεδινα....

Δεν ξερω τι λετε παιδια, ολα καλα? περιφημα μας παει ο καιρουλης....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρωτα σημαδια αλλαγης στα ορεινα...στα 1200 στον πανουργια που νωριτερα επιασε 22β πεσαμε στους 15 ηδη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά θα τρελαθώ... Τα νεύρα μου... Μόλις είδα βίντεο από μπιτσομπαρο στην Ηγουμενίτσα... Ακομη ανοιχτό και πάει και κόσμος... Και μικρά παιδάκια... Καλά ανώμαλοι είναι? Το απολαμβάνουν? Δεν προβληματιζονται? Δεν αηδιαζουν? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Ρε παιδιά θα τρελαθώ... Τα νεύρα μου... Μόλις είδα βίντεο από μπιτσομπαρο στην Ηγουμενίτσα... Ακομη ανοιχτό και πάει και κόσμος... Και μικρά παιδάκια... Καλά ανώμαλοι είναι? Το απολαμβάνουν? Δεν προβληματιζονται? Δεν αηδιαζουν? 

Ο πολυς ο κοσμος χαιρεται με τις λιακαδες κ τη γλυκια ζεστη του Νοεμβρη.. μην κοιτας εμας τους τρελους.. 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Ρε παιδιά θα τρελαθώ... Τα νεύρα μου... Μόλις είδα βίντεο από μπιτσομπαρο στην Ηγουμενίτσα... Ακομη ανοιχτό και πάει και κόσμος... Και μικρά παιδάκια... Καλά ανώμαλοι είναι? Το απολαμβάνουν? Δεν προβληματιζονται? Δεν αηδιαζουν? 

Χαλκίδα σήμερα το μεσημέρι σε κεντρική πλαζ της πόλης, 5-10 άτομα κολυμπούσαν… ενώ το κάφέ επανέφερε τις ξαπλώστρες στην παραλία! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Χαλκίδα σήμερα το μεσημέρι σε κεντρική πλαζ της πόλης, 5-10 άτομα κολυμπούσαν… ενώ το κάφέ επανέφερε τις ξαπλώστρες στην παραλία! 

Θυμάσαι να, έχει ξαναγίνει αυτό στο παρελθον? Θα, είναι η νέα κανονικοτητα από εδώ και πέρα? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φιλε μου οταν σε τρολαρει ο καιρος δεν εχει νοημα να τσαντιζεσαι...φιλικα το λεω...εγω που ειμαι κατεξοχην αρκουδα ιδρωνω πανευκολα αρρωσταινω με πανω απο 25 βαθμους κλπ γκρινιαξα εβρασα ε το πηρα αποφαση οτι θα εχουμε πλεον καλοκαιρι μεχρι Νοεμβριο...τις καλυτερες θαλασσες καθαρες κ δροσερες τις πετυχα Οκτωβτιο στην Αττικη κ το σκεφτομαι και για αυριο σοβαρα ειδικα αν εχει παλι 26-27αρια με συννεφοκαμα....

Αλλα ελπιζω απτην Κυριακη να αρχισει επιτελους μετα απο 2.5 μηνες καθυστερησης το φθινοπωρο....

19.7 ακομα τετοια ωρα με 70% υγρασια και ειναι παναθλια εξω.....υπομονη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

άλλη μια μέρα βγαλμένη από τους χειροτερους εφιαλτες των λάτρεων του χειμώνα σήμερα στην Θεσσαλονίκη.

Σιnδος 28,1 !!!!

Χαλάστρα 27,8

Νοεσις και ο σταθμός μου 26,4

Ωραιόκαστρο 26,2

κέντρο 25,7

Λαγκαδας 25,4 με 4,2 C ελάχιστη

TΙ παράσταση δίνουμε καθε μέρα εδώ πέρα ....... Καλά πηγε και αυτό που λέει το luben 🤪

 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...