Jump to content
Χιών

Αναφορές κακοκαιρίας 12-13/11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνεχίζει κατά διαστήματα από το μεσημέρι η ασθενής βροχούλα εδώ στον Αλμυρό, η οποία μάλιστα έχει ενταθεί λίγο το τελευταίο μισάωρο. Η θερμοκρασία στους 12 βαθμούς τώρα. Όμορφη Νοεμβριάτικη ημέρα η σημερινή, μακάρι να ακολουθήσουν κι άλλες…

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάλι off ο σταθμός της Ιστιαιας , κρίμα κάθε φορά χάνονται χιλιοστά και δεν μαθαίνουμε ποτε τι έριξε.

Ρίχνει πολυυυυυ νερό εδώ και ώρες! Όταν σταμάτησε να καταγράφει είχε 33μμ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ομορφη,φθινοπωρινη μερα με συμπαγεις νεφωσεις και πρωινη βροχουλα...

Καιμακτσαλαν σημερα..

314766267_6260191774008350_2297411114831227707_n.jpg

314347196_6260193064008221_7947794176776125732_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Βρέχει στον Προυσο με 10,5 την Τ και 6,2mm.....Χιονίζει καλά στο Βελούχι.....

Δεν ξέρω τι μ έχει πιάσει αλλά θέλω να ζήσω στο Καρπενήσι 🤣 Νιώθω ότι είναι η πόλη που χρειάζομαι. Εύχομαι να έρθει αυτή η μέρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα στην παρέα! Θύμισε λίγο από φθινόπωρο και Νοέμβρη σήμερα εδώ στην Ημαθία αφού είχαμε συννεφιά από νωρίς με ελάχιστα ανοίγματα κυρίως το μεσημεράκι που κατάφεραν να ψιλοζεστάνουν κάπως την κατάσταση αφού όλο το πρωί οι θερμοκρασίες δυσκολευόντουσαν να ξεπεράσουν τους 13 βαθμούς... κι έτσι πιάσαμε 17,6 μέγιστη εδώ στο Μακροχώρι, ενώ είχαμε και βροχούλα προς το απογευματάκι που άφησε σχεδόν 1 χιλιοστό στον σταθμό... τώρα χωρίς φαινόμενα με συννεφιά βρισκόμαστε στους 12,2.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξέρετε που βλέπω τον υετό από τους σταθμούς της ΕΜΥ; Να μάθουμε έστω κατά προσέγγιση τι έριξε στην περιοχή της Ιστιαιας, αφού ο σταθμός του ΕΑΑ μας πρόδωσε 😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13-15 mm στη Λαμία με συνεχόμενη ποτιστική βροχή και μουνταδα..Κλασσικός ΒΑκος.Εριξει και τα πρώτα χιονακια στις γύρω κορυφές.

Καλή επιτυχία και καλό τερματισμό σε όσους τρέχουν αύριο!Ελπίζω να τα πούμε Καλλιμάρμαρο,ο καιρός φαίνεται πολύ καλός!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κακοκαιρία της πλάκας αδέρφια μην παραμυθιαζόμαστε....άλλη μια χαμένη ευκαιρία για την Αττική....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά πιο πιθανό είναι να δεις αλεπού δίπλα στο Κοινοβούλιο, παρά να βρέξει στην Αθηνα σε μια γενικευμένη κακοκαιρία. Ελεος δλδ χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1,2 χιλιοστά από την ποτιστική βροχή και συνεχίζει..

Ωραία κρύα βροχερή βραδιά με 11,3°C

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλλον θα έχουμε τις πρώτες γενικευμένες μονοψήφιες Τ στο λεκανοπέδιο, εάν και εφόσον φύγει και η τελευταία μουφοσυννεφιά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 1950μ του Παρνασσού πρέπει να το χει γυρίσει σε βροχή. Σε λίγο πάει για λήξη.

14 βαθμοί τώρα Αθήνα.

Επεξεργάστηκε από dionisis00
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, Ζερίκιος said:

Δεν ξέρω τι μ έχει πιάσει αλλά θέλω να ζήσω στο Καρπενήσι 🤣 Νιώθω ότι είναι η πόλη που χρειάζομαι. Εύχομαι να έρθει αυτή η μέρα.

Στον Άγιο Νικόλαο παραδίπλα θες όχι στο Καρπενήσι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Ζερίκιος είπε:

Δεν ξέρω τι μ έχει πιάσει αλλά θέλω να ζήσω στο Καρπενήσι 🤣 Νιώθω ότι είναι η πόλη που χρειάζομαι. Εύχομαι να έρθει αυτή η μέρα.

Εγω Φλωρινα αδελφε μου....μια κλασικη κεντροΕυρωπαϊκη πολη με κλιμα και ατμοσφαιρα Βαλκανιων....να χιονιζει για πλακα απο Νοεμβριο μεχρι Μαιο...μονοψηφιες το καλοκαιρι, κουβερτουλα ολο το χρονο...

12,4 ηδη στο μη αναστροφικο μπαλκονι και οπως ειπε και ενας φιλος πιο πανω, Η ΠΡΩΤΗ φθινοπωρινη νυχτα που αν φυγει και η τελευταια μουφοσυννεφια (ηδη ξαστερωσε σημαντικα) θα γραψουν μονοψηφιες ισως και τα καυτα μπετα της μεγαλουπολης...

Αντε χειμωνα μας ελα και προς τα εδω, χαθηκαμε, μας ελειψες !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρέχει στην Λάρισα με σταθερούς ποτιστικούς ρυθμούς, 3.6 χιλιοστά προς το παρόν, με 12 βαθμούς, ψηλά ο Όλυμπος χιονίζεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...