Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 minutes ago, [weathermaniac] said:

Επ george και εσύ εδώ στα Γιάννενα φίλε?

Ναι Μιχαήλ είδαμε για κάτι δουλειές με την οικογένεια,έλα Maison φίλε κερνάω ότι άλλο εκτός κόκα κολα😍😅,πλάκα κάνω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, ΠΩΓΩΝΙ said:

Ναι Μιχαήλ είδαμε για κάτι δουλειές με την οικογένεια,έλα Maison φίλε κερνάω ότι άλλο εκτός κόκα κολα😍😅,πλάκα κάνω.

Εγώ ήρθα Γιάννενα γιατί θα φιλοξενήσω 2 φιλαράκια αυτές τις ημέρες.! Θα είναι και ο Βαγγέλης στα Γιάννενα,  αν είσαι εδώ αυτές τις ημέρες να συναντηθούμε και οι 3, θα αντέξουν για λίγο οι φίλοι μου χωρίς εμένα χαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

Εγώ ήρθα Γιάννενα γιατί θα φιλοξενήσω 2 φιλαράκια αυτές τις ημέρες.! Θα είναι και ο Βαγγέλης στα Γιάννενα,  αν είσαι εδώ αυτές τις ημέρες να συναντηθούμε και οι 3, θα αντέξουν για λίγο οι φίλοι μου χωρίς εμένα χαχα.

Φίλε θα έχω κόσμο στον ξενώνα αυτές τις μέρες και κάτι παρέες στο μαγαζί Καθαρά Δευτερα,αλλά κανα βραδάκι μπορώ να ξεκκεψω για κάνα δυο ποτά,την παντόφλα θα την φατε εσεις😄😅,εκτός αν έρθετε Δελβινάκι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλησπερα απο την ομορφη Δημητσανα..Δροσερο βουνισιο αερακι..Μεχρι εχθες ανευ κοσμου..Σημερα τιγκαρε και η βυτινα..Εσκασαν οι Ουνοι οι αθηναιοι...Πιο γραφικη η δημητσανα..Κατεβηκαμε και στο φαραγγι..Πηγαμε μεχρι τον ποταμο λουσιο και μετα αναβαση στο μοναστηρι του Προδρομου...Τωρα φραπεδια με θεα το φαραγγι...Τα φιλια μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, ΠΩΓΩΝΙ said:

Φίλε θα έχω κόσμο στον ξενώνα αυτές τις μέρες και κάτι παρέες στο μαγαζί Καθαρά Δευτερα,αλλά κανα βραδάκι μπορώ να ξεκκεψω για κάνα δυο ποτά,την παντόφλα θα την φατε εσεις😄😅,εκτός αν έρθετε Δελβινάκι.

Θα το δούμε Γιώργο λοιπόν. Ωραία φάση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα και από εμένα .... Στον Σταυρό Θεσσαλονίκης δεν τον είδαμε τον ήλιο σήμερα..   ομίχλη το πρωί πράγμα σπάνιο για την περιοχή και μετά συννεφιά με την θερμοκρασία να μην ξεπερνάει τους 12,5 C .... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρον παιδες οσοι δε μπορειτε να επιστρεψετε στην αρχικη σελιδα,αφηνοντας το ποντικι στην περιηγηση κλικαρετε την επιλογη forums.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τις καλημερες μου..Εδω στη βυτινα η θερμοκρασια κοντα στους 3.5 βαθμους..Αφου ξυπνησα νωρις,θα παω για περπατημα στο ελατοδασος που ξεκιναει ουσιαστικα απο το ξενοδοχειο που διαμενουμε..με κατευθυνση προς το χιονοδρομικο κεντρο..Γλυκο κρυο..Καλα να περνατε ολοι..:classic_love:

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από Βοιωτία  στους  19,9 βαθμούς  έφτασε χθες η θερμοκρασία ενώ η ελάχιστη στους 12 σημερα το πρωι .Καφεδάκι με θέα τα χιονισμένα βουνά ( Παρνασσό, Οίτη,Όθρυς Κανδήλι) όπως πρέπει να είναι τέτοια εποχή . 

Η Κωπαίδα ακόμη κρατάει πολλά  νερά .Να αναφέρω επίσης  ότι εδω και περίπου 1 1/2 μήνα το χωριό μου οπως και το γειτονικό Ακραιφνιο δεν έχουν πόσιμο νερό καθώς η σταθμη στην λίμνη Υλική ανέβηκε τόσο που πλημμύρισε την περιοχή όπου  υπάρχουν οι γεωτρήσεις τροφοδοσίας με αποτέλεσμα να τις επιμολύνουν. 

Καλά να περάσετε όλοι! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! Ηλιοφάνεια και θερμοκρασία στους 27 βαθμούς σχεδόν ήδη εδώ στο Μακροχωρι αλλά η ομίχλη όλο το βράδυ άφησε 0,2 χιλιοστά στον σταθμό με την ελάχιστη να πέφτει στους 4,9....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρισκομαι στο δυτικο μαιναλο στη στεμνιτσα..Υψομετρο 1080..Δυσκολευτηκα να φτασω καθως ακολουθησα την διαδρομη απο λιμποβιτσι..Σε καποια σημεια το χιονι μεσα στο δρομο να φτανει τα 20εκ.Οι χιονουρες σε σημεια χωρις ηλιο ξεπερνουσαν το μισο μετρο..Το αμαξι κολλησε 2-3 φορες..Ευτυχως φτασαμε στον προορισμο μας..Συμπερασμα..Στο δυτικο μαιναλο το χιονι πολυ περισσοτερο και ξεκινουσε χοντρικα απο τα 1200 μετρα..Ωρα για τσιπουρο..φιλιαααα

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθες βρέθηκα στο χωριό μου, την Άνω Στενή Ευβοίας! 

Χιονι σε πολλά ανήλια σημεία μέσα στο χωριό... η φύση ακόμα κοιμάται, ενώ το χιόνι το τελευταίο ήταν ότι πιο ακραίο έχουν ζήσει οι Στενιωτες εδώ κ πολλά χρόνια! 

Θυελλώδεις ΒΑ άνεμοι και ανεμοσουρια άνω των 1.5μ...το να βγεις έξω ήταν αυτοκτονία!

5BEB7F70-2661-47EF-876C-ED32AE49CB7F.jpeg

9A9EA7FF-72AC-4CD8-A442-8BC04EA63E0D.jpeg

DBFA004C-ACCF-44B3-A5C5-FB7A3453FE9F.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, sotos*snow said:

Άγγελε πραγματικά φοβερες καταστάσεις με τέτοιο άνεμο και τόσο χιόνι 

Και μιλάμε για 15 μέρες μετά την τελευταία χιονόπτωση και άνοιξη! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, g_ar said:

24.6 βαθμοί στον Αλμυρό ήδη σύμφωνα με τον σταθμό στην πλατεία, βέβαια δεν ξέρω πόσο αξιόπιστος είναι ο σταθμός.

Άνετα έχει 24-25 φιλε σήμερα κάνει ζέστη σχεδόν παντού στις ευπαθείς στη ζέστη περιοχές ήδη εδώ στο Μακροχωρι στον Κάμπο  της Ημαθίας 24,4 κι έχουμε ακόμα αρκετές ώρες για τη μέγιστη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

27αρι ακριβώς στον Αλμυρό τελικά! Σαν να μπήκε Μαής. Ευτυχώς από Τρίτη έρχεται ένα χειμερινό διάλλειμα.

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...