Jump to content
salonikatasos

Εορταστική συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το βάζω από τώρα αν και μακρινό και μέχρι τότε μπορεί να έχετε κάνει κι άλλη συνάντηση. Παραμονές πρωτοχρονιάς μέχρι και 10 γενάρη θα είμαι στη Θεσσαλονίκη, οπότε το σκ 7-8 ιανουαρίου αν υπάρχει συμμετοχή θα μπορούσαμε να κάνουμε μια συνάντηση. Ή ακόμα και μεσοβδόμαδα εφόσον μπορούν αρκετοί φυσικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, salonikatasos είπε:

Το βάζω από τώρα αν και μακρινό και μέχρι τότε μπορεί να έχετε κάνει κι άλλη συνάντηση. Παραμονές πρωτοχρονιάς μέχρι και 10 γενάρη θα είμαι στη Θεσσαλονίκη, οπότε το σκ 7-8 ιανουαρίου αν υπάρχει συμμετοχή θα μπορούσαμε να κάνουμε μια συνάντηση. Ή ακόμα και μεσοβδόμαδα εφόσον μπορούν αρκετοί φυσικά

Κανονίζουμε το άλλο Σάββατο η την άλλη Κυριακή συνάντηση όποιος θέλει ερχεται,σίγουρα θα κάνουμε και μια ακόμη τουλάχιστον ,ας είναι εκείνο το σκ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω ότι αν κάνουμε συνάντηση μέσα στο 22 πρέπει να είναι η Κυριακή 18 Δεκεμβρίου στο γνωστό μέρος εκεί στα πρώην ster (τώρα Οdeon Μακεδονία) ή εκέι στο 
Ποσειδώνειο που βρισκόμαστε συχνά ...

Αλλίως, το κάνουμε αρχές του 23 όταν έρθει και ο Τάσος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, nikolasxm είπε:

Νομίζω ότι αν κάνουμε συνάντηση μέσα στο 22 πρέπει να είναι η Κυριακή 18 Δεκεμβρίου στο γνωστό μέρος εκεί στα πρώην ster (τώρα Οdeon Μακεδονία) ή εκέι στο 
Ποσειδώνειο που βρισκόμαστε συχνά ...

Αλλίως, το κάνουμε αρχές του 23 όταν έρθει και ο Τάσος

Η κάνουμε 2...μια πριν τον χιόνια και μια μετά...😎😎😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αλεα στο μεγαρο εχει κλεισει παντως. Δεν ξερω τι θα γινει στη θεση του

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν παιδιά ίσως μας αναγκάσει ο καιρός να κάνουμε την συνάντηση λίγο πριν από τα...γεγονότα...δεύτερη μέρα των Χριστουγέννων που δεν δουλεύει κανείς?στις 26..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Πρέπει να γίνει μια ΚΑΛΗ συνάντηση, όμως κατά τη γνώμη μου πρέπει να συντρέχουν 2 παράγοντες. Πρώτον, να υπάρχει ένας ΚΑΛΟΣ και ΥΠΑΡΚΤΟΣ αυλώνας για να περιμένουμε με ΒΑΣΙΜΕΣ ελπίδες, και δεύτερον να κανονιστεί έτσι ώστε να έχει πολύ μεγάλη συμμετοχή.... Να έρθουμε σχεδόν όλοι ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρχίζει και δείχνει το πράγμα για συνάντηση το Σαββατοκύριακο 21-22 του μήνα ....

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν βλέπω να πηγαίνουμε τελικα ε? Δεν βλεπω συμμετοχές. Κι ομως το Σαββατο θα περιμενουμε πραγματα και θα έχει πολύ ψωμί η κουβέντα ...😉

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στέλνω τον παπαγάλο μου για καλή τύχη από φρανκφούρτη, ιδανικά θα ήθελα μια συγκεκριμένη διάταξη που χιονίζει πολύ κι εδώ κι εκεί, υπάρχει καιρός ακόμα να την ψάξουμε. Το 19-20 δεν είχε καν χειμώνα, πέρσι και πρόπερσι λόγω των γνωστών μέτρων δεν έγινε συνάντηση και χάθηκαν 2 χιονιάδες, οπότε φέτος με το καλό να γίνει η επιστροφή του χιονιού εκεί που ανήκει. Με ένα σενάριο σαν το 20 ίσως

gens-20-1-324.png

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

To Σάββατο δουλεύω απόγευμα δυστυχώς ....

Παιδιά Κυριακή ?χωρίς σωτο να μας προσγειώσει πως θα γίνει?😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 ώρες πριν, vorios_polos είπε:

Παιδιά Κυριακή ?χωρίς σωτο να μας προσγειώσει πως θα γίνει?😁

Συμφωνώ απόλυτα. Ο Σωτος δεν γίνεται να λήψει. Ας μας πει πότε μπορεί...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...