Jump to content
salonikatasos

Εορταστική συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Παιδιά να δούμε πόσοι θα μαστε περίπου...

Βαγγέλη κάνε μια πρώτη λιστα με όλους τους μέχρι τώρα σίγουρους (κι εγώ μέσα) και μετά όποιος δεν είναι και θέλει, σε ενημερώνει και την ανανεώνεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Μπορεί να περάσω εγώ σημερα εγώ από εκεί να κλείσω ένα ήσυχο τραπέζι για 10-12. Καλά είναι τα άτομα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ιδέα που μου κατέβηκε είναι, επειδή θα είναι πολλά "δημοφιλή" μέλη, να φέρω και μια βασιλόπιτα για το καλο. Τι λέτε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Μια ιδέα που μου κατέβηκε είναι, επειδή θα είναι πολλά "δημοφιλή" μέλη, να φέρω και μια βασιλόπιτα για το καλο. Τι λέτε?

Ναι και να την κόψουμε ανά γεωγραφικά διαμερίσματα....χαχαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Μια ιδέα που μου κατέβηκε είναι, επειδή θα είναι πολλά "δημοφιλή" μέλη, να φέρω και μια βασιλόπιτα για το καλο. Τι λέτε?

Ωραία ιδέα,μια χαρά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, nikolasxm είπε:

Καλημέρα. Μπορεί να περάσω εγώ σημερα εγώ από εκεί να κλείσω ένα ήσυχο τραπέζι για 10-12. Καλά είναι τα άτομα;

Ναι Νικόλα ...κλαιω τα γειτονικά τραπέζια Μ αυτά που θ ακούν...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες μπορώ 7:30 με 8 μετά την δουλειά. Ελπίζω να σας βρω εκεί. Σας παρακολουθώ τους παλιούς από το προηγουμενο φορουμ. Ίδιας γενιάς κι εγώ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα. Υπολογίστε αν θέλετε και εμένα μπορώ να έρθω.Έχουμε καιρό να βρεθούμε ειδικά τώρα που είμαστε οι κεντροβόρειοι υπ'ατμόν.!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Madsnow είπε:

Παίδες μπορώ 7:30 με 8 μετά την δουλειά. Ελπίζω να σας βρω εκεί. Σας παρακολουθώ τους παλιούς από το προηγουμενο φορουμ. Ίδιας γενιάς κι εγώ!

Θα είμαστε!!!και θα έχει και συνέχεια η βραδιά...δεν θα το διαλυσουμε νωρίς...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες εγώ εδώ θεσσ σπουδάζω δεν με ξέρει κανέις σας αλλά θα ήθελα να δω ποιους διαβάζω εδώ και 2-3 χρόνια χαχαχ

Μπορεί να περάσω αν είπατε απέναντι απο αρχέγονο είμαι και κοντά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λοιπόν έχω κλείσει τραπέζι στον Ιανθο, στις 5 το απόγευμα αύριο στο όνομα WEATHER CLUB.

Επίσης, αγοράστηκε και η βασιλόπιτα. Το πρώτο κομμάτι και το μεγαλύτερο θα πάει.... που αλλού; Στο WEATHER CLUB!!!

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Λοιπόν έχω κλείσει τραπέζι στον Ιανθο, στις 5 το απόγευμα αύριο στο όνομα WEATHER CLUB.

Επίσης, αγοράστηκε και η βασιλόπιτα. Το πρώτο κομμάτι και το μεγαλύτερο θα πάει.... που αλλού; Στο WEATHER CLUB!!!

Χαχα ωραιος.Νικολα μια ιδεα και αν θες την εφαρμοζεις. Του Μεγ.Βασιλειου,του Χριστου,του καιρου,του φορουμ,και των παιδιων που θα εισαστε εκει!

Kαλα να περασετε 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Χαχα ωραιος.Νικολα μια ιδεα και αν θες την εφαρμοζεις. Του Μεγ.Βασιλειου,του Χριστου,του καιρου,του φορουμ,και των παιδιων που θα εισαστε εκει!

Kαλα να περασετε 😉

Μακάρι αδερφέ αλλά θα χρειαζόμασταν πίτα 1x1. Μια πίτα για 12 κομμάτια είναι και οι συμμετοχές πληθαίνουν ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρίμα που δεν θα είμαι, αλλά μακάρι να είναι γουρλίδικη και να φέρει το μεγάλο χιονιά στη θεσσαλονίκη. Η περιοχή είναι γουρλίδικη, όταν άρχισαν οι συναντήσεις εκεί το 2019 ξεκίνησαν και τα χιόνια (που η περιοχή αν και γενικά στους χιονιάδες έχει θέμα με τη θερμονησίδα, εντούτοις ήταν η πιο ευνοημένη σε όλο το πολεοδομικό συγκρότημα μαζί με καλαμαριά). Του χρόνου ή σε κάποια επόμενη με το καλό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...