Jump to content
salonikatasos

Εορταστική συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, Madsnow είπε:

Παίδες μπορώ 7:30 με 8 μετά την δουλειά. Ελπίζω να σας βρω εκεί. Σας παρακολουθώ τους παλιούς από το προηγουμενο φορουμ. Ίδιας γενιάς κι εγώ!

Αν δεν βγει ο μέσος όρος του ευρωπαίου δεν φεύγουμε από εκεί.....!!!😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα. Πω ρε, τα 12αρια είναι σε ιδανική συγκυρία για να δείξουν τρομερή αλλαγή. 120 ώρες, και θέλουμε κάτι εφικτό για 27-28. Τα υπόλοιπα , από κοντά.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolasxm είπε:

Ο @Galanto θα έρθει; 1 ωρίτσα δρόμος είναι.... Άντε ρε έλα !!!

Χαχχαχα Δυστυχώς ειπα τη γυναίκα να ερχόμουν 1,5 ωρα ειναι αλλά θα έρθουν τα πεθερικά μου μου είπε....κάποια στιγμή θα έρθω σιγουρα 

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Χαχχαχα Δυστυχώς ειπα τη γυναίκα να ερχόμουν 1,5 ωρα ειναι αλλά θα έρθουν τα πεθερικά μου μου είπε....κάποια στιγμή θα έρθω σιγουρα 

Δεν πειράζει όποτε μπορέσεις έλα! Κρίμα θα θέλαμε πολύ να σε γνωρίσουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 ώρες πριν, teo_73 είπε:

Χαχα ωραιος.Νικολα μια ιδεα και αν θες την εφαρμοζεις. Του Μεγ.Βασιλειου,του Χριστου,του καιρου,του φορουμ,και των παιδιων που θα εισαστε εκει!

Kαλα να περασετε 😉

Τεο ....Του Μεγάλου Βασιλείου , του Χριστου του Μεγάλου Βασιλιά Gfs , του καιρού του φόρουμ και των παιδιών ....

Μπας και στρώσει ο βασιλιάς ...

Ξεκινάω σε 5' ... Σε κανένα τέταρτο θα είμαι ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά ανώτερες  δυνάμεις δεν με άφησαν να έρθω να τα πούμε από κοντά... να μιλήσουμε-αναλύσουμε για την πολύ ενδιαφέρουσα καιρικά περίοδο που έρχεται... καλή συνάντηση παίδες !! και ήρεμα με τους χιονιάδες κρατήστε κανένα μικρό καλάθι κακό δεν κάνει....😁

323996135_1138888816769662_516586929611609053_n.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 Κόβουμε την πίτα σε λίγο και αποφασίσαμε 12 κομμάτια ένα για κάθε περιοχή της υπέροχης χώρας που ζούμε και ένα για τα παιδιά που είναι στο εξωτερικό 😁.κατά σειρά θα είναι...πρώτο κομμάτι για το φόρουμ και μετά κατά σειρά Θράκη ,Μακεδονία,Θεσσαλία,ήπειρος,Ιόνια νησιά στερεά ελλαδα,Αττική,Πελοπόννησος,Κρήτη,νησιά Αιγαίου,παιδιά που μένουν στο εξωτερικο...ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ ΧΙΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ 😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Περαστικά σωτο ...θα στον φέρουμε δωράκι τυλιγμένο με κορδέλα!!!!😎😎😎

Ευχαριστώ πολύ Βαγγέλη.. ίσως ήταν σημάδι ότι κάτι έρχεται σε εσάς.....από Σαλόνικα και ανατολικότερα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Τελικά ανώτερες  δυνάμεις δεν με άφησαν να έρθω να τα πούμε από κοντά... να μιλήσουμε-αναλύσουμε για την πολύ ενδιαφέρουσα καιρικά περίοδο που έρχεται... καλή συνάντηση παίδες !! και ήρεμα με τους χιονιάδες κρατήστε κανένα μικρό καλάθι κακό δεν κάνει....😁

323996135_1138888816769662_516586929611609053_n.jpg

Περαστικα αδερφε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Περαστικα αδερφε

Ευχαριστώ πολύ ρε Τζορτζ. σαν απλό κρύωμα είναι πάντως δεν έχω τίποτα σοβαρό...🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Τελικά ανώτερες  δυνάμεις δεν με άφησαν να έρθω να τα πούμε από κοντά... να μιλήσουμε-αναλύσουμε για την πολύ ενδιαφέρουσα καιρικά περίοδο που έρχεται... καλή συνάντηση παίδες !! και ήρεμα με τους χιονιάδες κρατήστε κανένα μικρό καλάθι κακό δεν κάνει....😁

323996135_1138888816769662_516586929611609053_n.jpg

Περαστικά σωτηρη ..Τώρα θα έπρεπε να Χίονισει που είσαι μεσα αχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Περαστικά σωτηρη ..Τώρα θα έπρεπε να Χίονισει που είσαι μεσα αχαχαχα

Ευχαριστώ πολύ Αντώνη! Μακάρι ρε φίλε...αλλά που;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, sotos*snow είπε:

Τελικά ανώτερες  δυνάμεις δεν με άφησαν να έρθω να τα πούμε από κοντά... να μιλήσουμε-αναλύσουμε για την πολύ ενδιαφέρουσα καιρικά περίοδο που έρχεται... καλή συνάντηση παίδες !! και ήρεμα με τους χιονιάδες κρατήστε κανένα μικρό καλάθι κακό δεν κάνει....😁

323996135_1138888816769662_516586929611609053_n.jpg

 

Περαστικά φίλε Σωτήρη! Γρήγορη ανάρρωση! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι ήταν πολύ ωραία και ειδικά όταν γνωριζόμαστε μεταξύ μας άνθρωποι που μπορεί επί χρόνια να μιλάμε για τον καιρό και να μην έχουμε βρεθεί ποτε😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα κ καλή ευλογημένη εβδομάδα σε ολα τα παιδιά!Πολύ όμορφα εχθές στην συνάντηση κ χαρούμενος που μετά απο πολλά χρόνια γνώρισα καινούργιους χιονοφιλους φίλους!!καλη συνέχεια σε όλους..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...