Jump to content
salonikatasos

Εορταστική συνάντηση Θεσσαλονίκης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ στεναχωρήθηκα που δεν μπόρεσα να βρίσκομαι εκεί να γνωρίσω μέλη που δεν γνώριζα από κοντά και να δω μέλη που είχα ξαναδεί σε παλαιότερες συναντήσεις..... αλλά έτσι όπως έγιναν τα πράγματα τουλάχιστον νιώθω ηθικά καλά που δεν ήρθα χωρίς να κάνω τεστ και να κολλήσω κάποιον συνάνθρωπο που μπορεί να το περάσει πιο δύσκολα ειδικά τον Στέλιο που έχει έγκυο γυναίκα στο σπίτι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ παίζει για μετά τις 18:00 .... Γιατί όχι. .. ωραία περναμε ... Δεν έχω και υπηρεσία οπότε θα κάτσω και λίγο παραπάνω... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, vorios_polos είπε:

Αν βγουν και τα 12 άρια οκ ίσως αύριο να κάναμε καμία μίνι η μάξι συνάντηση?είναι κανείς μέσα?...😋😋

Να δούμε και τα 00 αύριο και αποφασίζουμε. Να το έχουμε κάπως πιο σίγουρο. Μη φάμε φόλα ....😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Να δούμε και τα 00 αύριο και αποφασίζουμε. Να το έχουμε κάπως πιο σίγουρο. Μη φάμε φόλα ....😎

Έγινε...οπότε αύριο μετά πρωινά το ραντεβού😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε πιστεύω να απογοητεύτηκε κανείς από τα 12αρια ... Ηθικό ακμαιοτατο και περιμένουμε τα 00. Αν πάνε καλά, η χαριστική βολή στη συνάντηση. Πάμε!!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Δε πιστεύω να απογοητεύτηκε κανείς από τα 12αρια ... Ηθικό ακμαιοτατο και περιμένουμε τα 00. Αν πάνε καλά, η χαριστική βολή στη συνάντηση. Πάμε!!!!

 

Μας χιονίζει ο παιος 3 μέρες..μας χιονίζει ο τζιφος ...αυτά που δεν μας χιονιζουν μας βολεύουν εφ όσον συγκλίνουν λίγο προς παιο και τζιφο...ταν ανσμπλ και των τριών μοντέλων είναι σούπερ...άγνωστη λέξη η απογοήτευση ...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Δε πιστεύω να απογοητεύτηκε κανείς από τα 12αρια ... Ηθικό ακμαιοτατο και περιμένουμε τα 00. Αν πάνε καλά, η χαριστική βολή στη συνάντηση. Πάμε!!!!

 

Όχι άλλα καλού κακού έβαλα λίγα σκορδακια στο προφίλ να ξορκίσω το κακό το μάτι ...χαχαχα ...Βάμος ... Να χιονιστουμε και ας είναι ότι να ναι ... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάλι αν θέλετε είμαι μέσα για εναν Λουμίδη της παρηγοριάς ... Απλά να έρθει και κανένας ...μην τα λέω στην σερβιτόρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...