Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως πλέον αντί για αζορικο αντικυκλωνα να έχουμε αζορικο χαμηλό?λόγο κλιματικής αλλαγής?λέω εγώ τώρα και καμία μπαρουφα αλλά όσο πάει ο χάρτης αζορ δεν βλέπω,μόνο χαμηλό μόνιμο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα υπαρξει παντως ενα μικρο διαλειμμα μετα τις βροχες αυριο... Τωρα το ποσο μικρο θα ειναι θα φανει

Λιγο πιο νοτια το χαμηλο στο ουκμο και ανετα εβγαινε αξιολογη κακοκαιρια για βορειοδυτικη Ελλαδα

18-36-29-UW144-21.GIF

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για πότε λέτε παιδιά; Εγώ μέχρι εκεί που έχει ανανεώσει βλέπω συνέχεια πράσινα και μπλε στην Αγγλία..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Για πότε λέτε παιδιά; Εγώ μέχρι εκεί που έχει ανανεώσει βλέπω συνέχεια πράσινα και μπλε στην Αγγλία..

Αυτά είναι τίποτα....το τέρας να μην πάει προς τα κει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαύρα χάλια το κύριο, καλύτερο σαν λογικη το παράλληλο, περιμένω αποτέλεσμα. Αν και θέλει πιο σοβαρό αντικυκλωνα εκεί που είναι τα πράσινα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μαύρα χάλια το κύριο, καλύτερο σαν λογικη το παράλληλο, περιμένω αποτέλεσμα. Αν και θέλει πιο σοβαρό αντικυκλωνα εκεί που είναι τα πράσινα..

Γιατί μαύρα χάλια ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γελανε και τα τσιμεντα .Εκει που εδειχνε μπανανες και  καροτεεν,τωρα βγαζει ψυχρη εισβολη το 12αρι

Οταν λεμε οτι η δευτερη καρτελα ειναι cfs ,ειναι

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Γελανε και τα τσιμεντα .Εκει που εδειχνε μπανανες και  καροτεεν,τωρα βγαζει ψυχρη εισβολη το 12αρι

Οταν λεμε οτι η δευτερη καρτελα ειναι cfs ,ειναι

Έπρεπε φίλε μ 8 μήνες ζέστη έχουμε κάπου έλεος αν δεν κάνει κρύο τώρα ποτέ θα κάνει τον Ιούνιο 2 μήνες βαριά κάνει κρύο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...