Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Καλά πάμε!!! να κλείσουμε πρώτα τον Ατλαντικό και τα άκρα δυτικά της Ευρώπης....αυτό σα να φαίνεται ότι το πετυχαίνουμε..

Έτσι και το φέρεις ρε φίλε... Θα, σε παραδεχτώ, θα πάρω πίσω όλα τα κακά λόγια που είπα για σένα και θα ρθω Σαλονικα να σου πάρω μια πι... Πιπέρι στο στομα😆😆😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Έτσι και το φέρεις ρε φίλε... Θα, σε παραδεχτώ, θα πάρω πίσω όλα τα κακά λόγια που είπα για σένα και θα ρθω Σαλονικα να σου πάρω μια πι... Πιπέρι στο στομα😆😆😆

Πλάκα με κάνεις εδώ έφερα πέρυσι ολόκληρη αναστροφικη ψυχρομπαλλα για να χιονιστει η αττικά από τις 300 ώρες...χαχαχα...έχω κι άλλα στο παλμαρέ τόσα χρόνια άπειρες Πέτσες...χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Έτσι και το φέρεις ρε φίλε... Θα, σε παραδεχτώ, θα πάρω πίσω όλα τα κακά λόγια που είπα για σένα και θα ρθω Σαλονικα να σου πάρω μια πι... Πιπέρι στο στομα😆😆😆

Και εγώ τίποτα, με ξέχασες? ¨οχι βέβαια την λέξη από πι, δεν χρειάζεται χαχαχα. Στο επόμενο 24ωρο, αν και οριακά, ο παίος θα χιόνιζε τα Γιάννενα, απλά δεν θα έφταναν τα καλά 500αρια αρκετά νότια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Και εγώ τίποτα, με ξέχασες? ¨οχι βέβαια την λέξη από πι, δεν χρειάζεται χαχαχα. Στο επόμενο 24ωρο, αν και οριακά, ο παίος θα χιόνιζε τα Γιάννενα, απλά δεν θα έφταναν τα καλά 500αρια αρκετά νότια.

Μιχαηλ είμαι στο λεωφορείο φίλε γι'αυτό δεν απάντησα και τελειώνει και η μπαταρ...🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Μιχαηλ είμαι στο λεωφορείο φίλε γι'αυτό δεν απάντησα και τελειώνει και η μπαταρ...🤣🤣

Οκ μπαγασάκο μου, πάρε όποτε και αν μπορείς.. 

 

Υ.Γ. Μαζί θα το φέρουμε το καταρραμένο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Οκ μπαγασάκο μου, πάρε όποτε και αν μπορείς.. 

 

Υ.Γ. Μαζί θα το φέρουμε το καταρραμένο!

Ναι Μιχαήλ τον προϊστορικό χαμένο τεράστιο κεντροβορειο...καθολικό απ' άκρη σ' σκρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είδα και ναύτη...μιλάμε όλα τα μέλη Ντέλα καθολικά κατεβάζουν το τέρας άρα λογικά θα έχουμε Αυλώνα και όλα ανατολικευουν συνεχως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

56 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Και εγώ τίποτα, με ξέχασες? ¨οχι βέβαια την λέξη από πι, δεν χρειάζεται χαχαχα. Στο επόμενο 24ωρο, αν και οριακά, ο παίος θα χιόνιζε τα Γιάννενα, απλά δεν θα έφταναν τα καλά 500αρια αρκετά νότια.

Πίτσα εννοούσε! Εσένα που πήγε το πονηρό μυαλό σου? 🤔

Χρονιά πολλά για χθες! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Πίτσα εννοούσε! Εσένα που πήγε το πονηρό μυαλό σου? 🤔

Χρονιά πολλά για χθες! 

Στο 3.14🤣😙

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα κλικ πιο ανατολικά όλα απο τον μέσο όρο του ευρωπαίου.. περιττό να πω ότι κάθε ραν και ένα κλικ ανατολικότερα θα πάμε σε πολύ ωραίες καταστάσεις το δεύτερο δεκαήμερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Ενα κλικ πιο ανατολικά όλα απο τον μέσο όρο του ευρωπαίου.. περιττό να πω ότι κάθε ραν και ένα κλικ ανατολικότερα θα πάμε σε πολύ ωραίες καταστάσεις το δεύτερο δεκαήμερο...

Ναι αλλά η λέξη "ανατολικα" ξυπνάει μνήμες πονεμενες... Όχι και πολύ ανατολικά λοιπόν 😃😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Ναι αλλά η λέξη "ανατολικα" ξυπνάει μνήμες πονεμενες... Όχι και πολύ ανατολικά λοιπόν 😃😃

Εντάξει είπαμε... καμία σχέση το ενα με το άλλο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλοι εδώ?αρχίζει και επίσημα η σεζόν....Ραν 2 Ραν να φέρουμε τα μαμούθ στις πεδιάδες της Θεσσαλίας των Γιαννιτσών της Ξάνθης των Σερρών παντου..ο μεγάλος Κ.Β ερχεταιιι λέμε...😋😋😋😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 29/11/2022 at 8:45 ΜΜ, salonikatasos είπε:

Κι άμα έχει διαφορά πάνω από 10 βαθμούς σε σχέση με αυτά που έδειχνε χθες 

ECM0-216.GIF?12

ECM0-192.GIF?29-0

δεν πειράζει. Αφού μας βολεύει αυτός, αυτόν θα υποστηρίζουμε

Έχουν "βελτιωθεί" τα μοντέλα. Για μένα ξεκάθαρα επιδεινώθηκαν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Το αικον αποδυνάμωσε κι άλλο τις λιμνες-χαμηλα  τριγύρω από την ιβηρική...

Πάντως είναι χειρότεερο ως προς τον αυλώνα όπως βλέπω στην ειικόνα του β. πόλου, και πάλι όμως καλύτερο από τζιφο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Πάντως είναι χειρότεερο ως προς τον αυλώνα όπως βλέπω στην ειικόνα του β. πόλου, και πάλι όμως καλύτερο από τζιφο.

Ξέρεις τι?αυτό το σενάριο του να μην έρθει εντελώς κάθετα αλλά η ουρά του είναι τέλειο!!!!μπορεί μετά το κύριο σώμα του τέρατος να μας ξεσκίσει στην κυριολεξια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στον Ατλαντικό ο Τζιφός πηγαίνει προς Ευρωπαίου/ Ουκμο.

O Τζιφός πηγαίνει στο ευρωπαϊκό στα πάντα στην κυριολεξια

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω μπερδευτεί.ποιιν τζιφο κοιτάμε?αυτόν που τρέχει τώρα?ο άλλος τι έγινε?στα σκουπίδια?

Επεξεργάστηκε από Kalahari desert
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...