Jump to content
vorios_polos

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Avalanche είπε:

Ρε δε μπορεί να μπει αρνητική στα 850 με τίποτε... μιλάμε για τραγική κατάσταση..η αηδία σε όλο της το μεγαλείο... προοπτική τραγελαφος...

Δηλαδή αν θα την έβλεπες τώρα το θα κατάλαβες κι εσύ?...χαχαχα...δες λίγο τι κάνουν τα μοντέλα ...ειιιι ξυπνά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Modele GFS - Carte prévisions

 

Εκεί που είμαι εγώ έχει 18 εκατοστά και 1 εκατοστά ακριβώς δίπλα το ένα με το άλλο και τριγύρω από αυτά έχει 20 και 30 εκατοστά. Συνεχίζει να δίνει μεγάλο χιόνι στη γερμανία, απλά από κεντρονοτιοδυτικά που ήταν το επίκεντρο χθες, σήμερα το πήγε παντού εκτός από το μισό κρατίδιο που είμαι και το δυτικό αυτού. ΦΕΡΤΟ ΠΙΟ ΔΥΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ούκμο αικον τζεμ στην ίδια λογική για τα μακρινά. να βελτιωθεί και ο τζίφος και τότε θα έχουμε ωραία τρεξίματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-Βιρνα..Τι παει να πει υποτροπικος???Θα επηρεασει τη Τζαιαντ σε κατι...??

-Οχι Γιαγκο αγαπη μου...Απλα το επομενο μουντιαλ χειμωνα,μετα το Καταρ,θα γινει στην Ελλαδα..😘Καταλαβες??

-Δηλαδη Βιρνα λευκα Χριστουγεννα δεν θα ξαναδουμε..??

-Θα ξαναδεις Γιαγκο μου..Στο pro 2024...😜

yfkuudmmft52444840577d3.jpg

Περα απο την πλακιτσα..Ο τριφυλλοφορος το χει σκασει απο τον Νοεμβρη...Κεντροβορειος λιγο πριν τις γιορτες...Ν ακουτε τον παππου...Το παμε..Πατε σαν αλλοτε...Καλο βραδυ αδερφια..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Modele GFS - Carte prévisions

 

Εκεί που είμαι εγώ έχει 18 εκατοστά και 1 εκατοστά ακριβώς δίπλα το ένα με το άλλο και τριγύρω από αυτά έχει 20 και 30 εκατοστά. Συνεχίζει να δίνει μεγάλο χιόνι στη γερμανία, απλά από κεντρονοτιοδυτικά που ήταν το επίκεντρο χθες, σήμερα το πήγε παντού εκτός από το μισό κρατίδιο που είμαι και το δυτικό αυτού. ΦΕΡΤΟ ΠΙΟ ΔΥΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑ

αφου εισαι εσυ εκει πωσ να το φερει χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, salonikatasos είπε:

Modele GFS - Carte prévisions

 

Εκεί που είμαι εγώ έχει 18 εκατοστά και 1 εκατοστά ακριβώς δίπλα το ένα με το άλλο και τριγύρω από αυτά έχει 20 και 30 εκατοστά. Συνεχίζει να δίνει μεγάλο χιόνι στη γερμανία, απλά από κεντρονοτιοδυτικά που ήταν το επίκεντρο χθες, σήμερα το πήγε παντού εκτός από το μισό κρατίδιο που είμαι και το δυτικό αυτού. ΦΕΡΤΟ ΠΙΟ ΔΥΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑ

τασο, εδω για wuppertal δινει πολυ πραγμα.απλα δεν το πιστεθω ακομα.προσπαθω να ειμαι αισιοδοξος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Δηλαδή αν θα την έβλεπες τώρα το θα κατάλαβες κι εσύ?...χαχαχα...δες λίγο τι κάνουν τα μοντέλα ...ειιιι ξυπνά..

Ρε Βαγγέλη λίγο για το μάτι που λένε...στη ξενερα μας έχει ως τώρα..,🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι τέτοια τα λατρεύω.

gemnh-0-240.png?12

 

Μέσος όρος τζίφου πιο κοντά στα άλλα μοντέλα σε σχέση με το κύριο:

gfs-0-156.png?12gens-31-1-156.png

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Παίζουμε σε πολλά ταμπλό διότι μπορούμε και είμαστε και ωραίοι...🤣🤣🤣😋😋

Santa Claus GIF by Mexico Indie

Χοχοχοχο

Ειδες βαγγελη τι κανει ο σκαδιναβικος  στην δευτερη καρτελα?

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κάτι τέτοιοι πανίσχυροι Σκανδιναβικοί- Ευρωπαϊκοί αντικυκλώνες σαν κι αυτόν που δίνει ο τζίφος στις 300+ φεύγα ώρες μπορούν να κατεβάσουν την Αρκτική μέχρι τα Μάταλα αν κάτσει σωστά η φάση. Λέμε τώρα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, molaki1986 είπε:

τασο, εδω για wuppertal δινει πολυ πραγμα.απλα δεν το πιστεθω ακομα.προσπαθω να ειμαι αισιοδοξος.

Για εδώ δεν ξέρω γιατί είναι πολύ μεγάλες οι αποκλίσεις μέσα σε πολύ λίγα χιλιόμετρα. Σε κάποιες περιοχές θα χιονίσει και άλλες φορές μέσα στη βδομάδα και ίσως βάλουν έτσι περισσότερο χιόνι. Αλλά το καλό (στον τζίφο) είναι κυριακή-δευτέρα. Στον σκουπιδαίο από την άλλη το καλό είναι την τετάρτη. Στο κοντρόλ πιο καλό χιόνι ρίχνει την τρίτη παρά τη δευτέρα εδώ πέρα. 

 

Τετάρτη-πέμπτη πάντως παίζει πολύ το σενάριο σύγκλισης λόγω θερμού-ψυχρού μετώπου. Γι αυτό μου δίνει πολλά χιλιοστά την τετάρτη σε χιόνι και την πέμπτη που μπαίνει η ζέστη κι εδώ το γυρνάει σε βροχές

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Το τρίτο δεκαήμερο βρωμάει για χιόνι. Έχει νομίζω χρόνια να κάνει κάτι αυτή την περίοδο. 

Aπο το 2001

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Aπο το 2001

Το θέμα είναι να αρχίσει να βγάζει κάτι επιτέλους για Κ.Β. Να καταλήξει κάπου αυτό το πράγμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, snow_evia είπε:

Στην μουφοπολη(Χαλκίδα)πότε🤣

Φέτος στόχος είναι και η πέτσα απλά για το 3/3. Αλλά θέλουμε το τεράστιο χιόνι. Το ψάχνουμε χρόνια τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...