Jump to content
ΠΩΓΩΝΙ

Αναφορές κακοκαιρίας Αριελ 29/11 έως 1/12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αριελ απο το απορρυπαντικο ή τη γοργονα;

παντως  τον υετο τον καταγραψαμε στο Θριασιο κ σημερα 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ψιχαλες στην Λάρισα. Ήλπιζα να κάνω χάρτη κεραυνών, απλά όλη μέρα δεν είχα Ίντερνετ, οπότε δεν τον έχω ετοιμάσει ακόμα. Όταν γυρίσω από το burger night, ελπίζω να προλάβω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ψιχαλες στην Λάρισα. Ήλπιζα να κάνω χάρτη κεραυνών, απλά όλη μέρα δεν είχα Ίντερνετ, οπότε δεν τον έχω ετοιμάσει ακόμα. Όταν γυρίσω από το burger night, ελπίζω να προλάβω.

Burger !! Αμαρτωλέ.... Οι δεσποταδες λένε για νηστεία προσευχή και κατάνυξη .... 

Σαλόνικα σύννεφα όλη μέρα αλλά σταγόνα μηδεν και με ανατολικό αύριο θα γίνει θαύμα αν πέσουν ότι τάζουν τα μοντέλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περαστικό ψιλόβροχο λίγο πριν στα Μελίσσια και 0,3mm σημερα....πτωση θερμ πλεον και πλησιαζουμε τους 9οC ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οργανωνεται καλα το χαμηλο που θα μας επηρεασει απο τις αμεσως επομενες ωρες...

Καστανια Ημαθιας μετα το περασμα των χιονοπτωσεων...

317065576_1114133485769479_3555947190718645686_n.jpgΝαξος σημερα..Αμεσως μετα τις μπορες που βγηκαν στο νησι...

316811876_5597363600317863_4010796377517907476_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μήπως ξέρει κανείς τις επόμενες ώρες μέχρι τα ξημερώματα αν θα έχουμε ηλεκτρικά φαινόμενα στην κεντρική Εύβοια;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε γερά με μια διάταξη όπου η Αττική δεν είναι κομπάρσος αλλά έχει τον πρώτο λόγο για καλά φαινόμενα...στο ναουκαστ κρίνονται όλα βέβαια αν και δεν νομίζω ότι δεν θα πάμε καλά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντονες βροχες κατα διαστηματα σε Σποραδες και πιο τοπικα στην Ευβοια...Αλλα δε νομιζω να βγουν ηλεκτρικα φιλε Μεσσαπε...Στους Ζαρακες νωριτερα βαρεσε 80αρα ραγδαιοτητα...

Ωρα για ξεκουραση γιατι αυριο ξημερωνει μεγαλη μερα..Να βαλει το χερι του και ο Αγιος Ανδρεας που γιορταζει μπας και δουμε αυτο που πρεπει για την εποχη...Νεροοοο....

Μεταξυ μας..Εχω πληροφορηση εκ των εσω...Η επομενη κακοκαιρια θα ονομαστει Skip...🤣29 μετεωρολογοι αυτο ξερουν,αυτο εμπιστευονται...Καλο βραδυ αδερφια..Στα οπλα απο νωρις....

Μετασεισμος...Εκανα λιγα κακακια....Τον φοβαμαι τον φουστη..Παναθεματον!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5άρης στον Ευβοιώτικο χώρο 11χλμ ΒΑ απο τα Στυρα.....επιφανειακος αρκετά γι αυτο αισθητός!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μ αρεσει που λεγανε τον πρωινο ως κυριο σεισμο και τελικα εγινε μεγαλυτερος..Ελπιζω να ηταν αυτος και να σταματησει καπου εδω..Το κουνημα και το βουητο του 99 δεν τα ξεχνω ποτε...Ολα τα χαμε,οι σεισμοι μας ελειπαν...Αντε καλο βραδυ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Μ αρεσει που λεγανε τον πρωινο ως κυριο σεισμο και τελικα εγινε μεγαλυτερος..Ελπιζω να ηταν αυτος και να σταματησει καπου εδω..Το κουνημα και το βουητο του 99 δεν τα ξεχνω ποτε...Ολα τα χαμε,οι σεισμοι μας ελειπαν...Αντε καλο βραδυ..

δεν λεγαν κατι τετοιο. εγω διαβαζα το πρωι οτι δεν γνωριζαν αφου δεν ειχε δωσει σεισμους η περιοχη παλιοτερα.
οποτε λογικα περιμενουμε να φανει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

δεν λεγαν κατι τετοιο. εγω διαβαζα το πρωι οτι δεν γνωριζαν αφου δεν ειχε δωσει σεισμους η περιοχη παλιοτερα.
οποτε λογικα περιμενουμε να φανει

Ο Τσελεντης τον ακουσα που ελεγε για μετασεισμικη ακολουθια απολυτως φυσιολογικη που θα δωσει max 4 ριχτερ...Οποτε κατι δεν πηγε σωστα...

Βλαστη Εορδαιας...Αυτη την ωρα...Καληνυχτα παιδες..Και ελπιζω να μας ξυπνανε μονο αστραποβροντα και οχι αλλου ειδους κουνηματα..

317543611_10229614963700659_1180087900292369705_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πέφτει ωραίο χιόνι με όχι ιδιαίτερο αέρα στο Βελούχι και με -1,5οC.....Χιονόνερο με νιφάδες τώρα και στο Καρπενήσι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...