Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές νοτίσιας ΧΙΟΝΟ-ΒΡΟΧΟ-κακοκαιρίας 19-23/1/23....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακαλω την προσοχη σας.....

Στο νεο αυτό θεμα αναφορών να ειμαστε πολυ προσεκτικοι να δινουμε αναφορες και μονο, με εικονες ή οχι....Καθε ασχετο προς τις αναφορες με διαφορους σχολιασμους και επεκτασεις κουβέντας, θα αποκρυπτεται ....Αν οποιοσδηποτε θελησει κατι συμπληρωματικα, ας το κανει σε ΥΓ αναγραφομενο και πολυ περιεκτικό.....Ας το προσεξουμε ολοι, ωστε να υπαρχει ροη αναφορων,με βαση την κακοκαιρια και μονο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν δουλεύει κανένας μετεορολογικος  σταθμος πλέον στα τζουμερκα από την κακοκαιρία.. κρίμα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αέρας ΝΑ που άρχισε να γίνεται επικίνδυνος στην Σαλόνικα γενικότερα ... Προσοχή μην ερθει τίποτα στα κεφάλια μας ... Βαράει ριπές 50-60km τώρα ...γενικά από το πρωί είναι πολύ δυνατός 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιάννενα πριν λίγο μίλαγα τηλεφωνικά μ ένα φίλο και μου περιέγραφε πανικό καταιγίδας!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαλάζι έκανε και στα Γιάννενα στην πανεπιστημιούπολη, τώρα έφυγε ο αδερφός μου από εκεί. Ενώ μου είπε για πολύ αέρα...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ δύνατα κεραυνιδια .,,..και πολυ νερο ηδη  φτααμε τα 11 χιλιοστα και συνεχίζουμε .,..η πιο ενδιαφερουσα μερα του χειμωνα χαχααχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο πατέρας μου λέει ότι γίνεται χαμός από ηλεκτρικά στον Δυτικό ορίζοντα της Λαμίας,σαν καλοκαιρινή μπόρα!!Λογικά πίσω από Βελούχι..Αύριο θα ξυπνήσει και το Καρπενήσι στα λευκά χωρίς απροόπτου!Άντε να φεύγει η μούχλα απο άκρη σε άκρη..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έριξε μια δυνατή μπόρα πριν μια ώρα στα Γιαννιτσά από αναφορά της μητέρας μου.

Ο σταθμός της πόλης,κατέγραψε 4,32 χιλιοστά βροχής με τη θερμοκρασία πέριξ των 14 βαθμών...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτες νιφάδες πριν λίγο στο Βελούχι, με 1,5οC θερμοκρασία και σχεδόν 0οC σ. δρόσου....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατακόρυφη πτώση και πολλή βροχή στο χωριό Γέρμας Καστοριάς, με 4,5οC τώρα από 11οC που είχε νωρίτερα αργά το απόγευμα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ νότιο το βλέπω το stream...Να δούμε πως θα ξημερώσουμε.

Κατά τα άλλα, προς το παρόν χιόνι στρωμένο μόνο στο Πισοδέρι , στα 1420μ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...