Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί ο φετινός χειμώνας να μην ήταν με το μέρος μας μέχρι και τώρα, μπορεί ο ήλιος να μας αγαπούσε όσο τίποτα, όμως τώρα ήρθε η ώρα να αλλάξουμε το σκηνικό. Ετοιμαστείτε για τον Φλεβάρη που θα μείνει στην ιστορία. Είτε είστε προσήνεμοι, είτε είστε Κεντροβόρειοι, είτε μένετε στο Καστελόριζο πάρτε από τώρα αλάτια και φτυάρια όσο είναι ακόμα νωρίς. Ο κόγκας μεγατόνων που θα μας φέρει και πάλι αντιμέτωπους με την ιστορία και το 3/3 (και που θα αγαπάει αυτή τη φορά λίγο παραπάνω το αδικημένο Δυτικό τόξο😅) θα κάνει δυνατό μπαμ με χιονάρες σε όλη την Ελλάδα....

Ανοίγω για πρώτη φορά θέμα και φέρνω μαζί μου όλη την ενέργεια για μεγάλα πράγματα!!! Εύχομαι να πιάσουμε 1000 σελίδες γεμάτες από μωβάκια, μπλεδάκια, χαμηλά, επικά 500αρια σε Αιγαίο και Ιόνιο και ότι άλλο τραβάει η ψυχή σας. Να γεμίσουν mm οι σταθμοί μας και cm η πόρτα μας. (χωρίς καταστροφές φυσικά!!)

Υ.Γ. Η τύχη μου να κερδίσω τη κλήρωση θα οδηγήσει σε έναν πολύ τυχερό μήνα!!!

ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ:  ΑΙΡΧΑΙΤΕ!

🥶🥶🤫

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, PAIONAS είπε:

φιλε μου η αλλαγη φανηκε με την μια χαχα καπληκτικη δευτερη καρτελα τζιφο εστ κ για το ματι μονο χαχαχα

Σευχαριστουμε 🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, PAIONAS είπε:

φιλε μου η αλλαγη φανηκε με την μια χαχα καπληκτικη δευτερη καρτελα τζιφο εστ κ για το ματι μονο χαχαχα

Τα έχω συζητήσει με τα μοντέλα... Που να δείτε τη συνέχειαα...😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 ώρες πριν, Michael είπε:

Ολο το δυτικό τόξο μαζί σου. Πρέπει να ρεφάρουμε.-

Ανατολικό τόξο uber alles....φέτος νιώθω πως όντως θα ρεφάρετε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα ψωροχιόνο ζητάω.. τόσο δύσκολο είναι πια??? Όχι άλλες μουφες!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Γενάρης τα πήγε σαφώς καλύτερα από τον Δεκέμβριο, και αν και είχαμε τόσες.μουφες ήταν αρκετό ώστε για την Ήπειρο να κάνει τον χειμώνα καλύτερο από το 19-20. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μου φαίνεται ότι  θα κάνει καλύτερο ριτζ ο αυλωνας σε αυτό το τρέξιμο 

Screenshot_2023-01-26-12-00-29-250_com_miui_home.thumb.jpg.af8ddfd34618a4ac678d891527466bfa.jpg

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικη ευθεια σε ενα μηνα που ο ηλιος ειναι εχθρος μας ειδικα μετα τις 10 φλεβαρη παμε να παρουμε οτι μπορουμε προοπτικη υπαρχει ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ καλη η κακοκαιρια και φανηκε και η δυναμικη του ορεινου δημου μας μακρακωμης...αφου καταφερε το πρωι στα τελειως πεδινα μας 170μ..να εχει χιονονερο....και απο τα 400μετρα και πανω ολικη χιονοστρωση....40 χιλιοστα υετου...και 1.5βαθμο...ευχομαι για εναν πολυ καλο πεδινο κβ...και προσηνεμο το φλεβαρη....ολοι να το δουμε....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πάρτε το απόφαση δεν υπάρχει καμία προοπτική για κάτι καλό στα μέρη μας για όσο φαίνεται (μετά έρχεται η άνοιξη έτσι κι αλλιώς...χαχα) παρακαλάτε για βροχες όπως σήμερα και να είστε ευχαριστημένοι. ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΕΤΟΣ!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αρκετες οι πιθανοτητες για ενα light προσηνεμο ημιορεινο την 1η φλεβαρη,ως προειδοποιηση για τον Αρχιδαμο μετα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...