Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

ΘΑ σπάνε οι σωληνώσεις θα λένε έλεος έλεος όχι άλλοοοοοοοοο ....και θα έρχεται και άλλο στο καπάκι και μετά καιναλλοοοοο.....Ο Παππούς ο μπαμπάς η γιαγιά όλο το σόι κλιματική αλλαγή θα λένε ΜΕτΑ ....

ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ ΈΕΕΕΈΕΕΕ ΠΡΟΛΑΒΑΊΝΕΤΕ ΑΜΕΤΑΝΌΕΙΤΟΙ ΠΕΡΝΆΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣΣ ΑΙΧΕΤΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΣΥΓΚΡΆΤΗΤΟ ⏳☢️🥶❄️➡️🧿

@freeze ξυπναααααα...ο δεσποτας ειναι πανω στο καμπαναριο.....ο ιστορικος των ιστορικων ερχετεεεεεεεεε..Gary Busey Face GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειλικρινά για τη Δευτέρα είναι όλα ανοιχτά όσο είμαστε τόσο νωρίς με βάση τα ensembles του Τζίφου. Πραγματικά έχω κλάψει με τον κλόουν της καρδιάς μας. Εμφάνισε μέχρι και σενάριο -11.3 στην Αθήνα. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Η Θεσσαλονίκη τρέχει μαζί με το κύριο 6 σενάρια σύνολο με -10 και κάτω. 🤣

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, JohnTheSnow είπε:

Δειτε 850ρια στον μέσο όρο...

gens-31-0-180.png

Δακτυλος του πουτιν το 18αρι

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Ειλικρινά για τη Δευτέρα είναι όλα ανοιχτά όσο είμαστε τόσο νωρίς με βάση τα ensembles του Τζίφου. Πραγματικά έχω κλάψει με τον κλόουν της καρδιάς μας. Εμφάνισε μέχρι και σενάριο -11.3 στην Αθήνα. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ. Η Θεσσαλονίκη τρέχει μαζί με το κύριο 6 σενάρια σύνολο με -10 και κάτω. 🤣

Το θεμα ειναι τι σεναριο θα βγαλει ο αγγλος αυριο το πρωι παρα ο τζιφος

Και φυσικα ποιο μετα το ευρωπαικο που θα τρεξει

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Spyros Snowstorm said:

Το θεμα ειναι τι σεναριο θα βγαλει ο αγγλος αυριο το πρωι παρα ο τζιφος

Και φυσικα ποιο μετα το ευυρωπαικο που θα τρεξει

Εκεί φτάσαμε. Πρέπει να έρθει Παρασκευή πάντως, να έχει ξεκαθαρίσει τι έγινε και τι θα γίνει με τον Ατλαντικό. Ανοιχτά και για βόρεια χώρα στα πολύ μακρινά. Καληνυχτώ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Snow_Cover είπε:

Πλαγιαστος ΜΟ μου μυριζει Κεντροβορειο χιονια

Ολοι στην μπριζα με το 18αρι του τζιφου

Αλλα ειπαμε δεν ξερεις τι να πιστεψεις πια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Snowstorm είπε:

Ολοι στην μπριζα με το 18αρι του τζιφου

Αλλα ειπαμε δεν ξερεις τι να πιστεψεις πια

πραγματικα, καθε ΜΟ και κατι διαφορετικο απλα το λεω για το ραν. Οτι ειναι να κανει θα το κανει. Απλα πιστευω οτι μπορει να κατσει κατι πολυ δυνατο για οποιοδηποτε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι σας ειπα βρε παιδιά... δε σας είπα εγώ να ξεματιάσετε το τζίφο;;.. αχαχαχ ματιασμένο είναι το μοντέλο...

.. ή μήπως αυτή τη φορά δεν είναι; Μωρε λες;; Μπααα... χμμμ.... μήπως να φωνάξω ένα γιατρό να τον δει καλύτερα;; χαχα

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να βγει το σεναριο του Αμερικάνου νομίζω, η ημέρα κλειδί είναι η Παρασκευή.. οι 96 ώρες δηλαδή... η Παρασκ. θα έχει λογικά ξεκαθαρίσει περίπου ένα 48ωρο πριν, οπότε οι επόμενες δύο ημέρες και ειδικά η αυριανή, είναι πολύ κρίσιμες.... μιλάμε για θρίλερ τώρα όχι αστεία.... ραντέβου αύριο λοιπόν κι ευχές για τη μεγάλη ανατροπή, που θα μας βάλει πάλι δυνατά μέσα στο παιχνίδι, τώρα που βρέθηκαν και καλύτερες Τ! Η ΤΩΡΑ Ή ΠΟΤΕ!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα παίξουν μεγάλες κόντρες με βόρειους και νότιους στα τέλη της εβδομάδας. 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτη φάση σκ δηλαδή τίποτα για κανέναν απ' ότι κατάλαβα.για Δευτέρα και μετά σενάρια επιστημονικής φαντασίας απ' τον κορπεφιλντ της καρδιάς μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος πάει να βγάλει τον προϊστορικό κβ και όχι μόνο αλλά ποιός τον πιστεύει.ο κλόουν πάνω απ' τις 100 ώρες είναι για γέλια και για κλάματα μαζί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

gens_0_1_186ffp7.png7 μέρες μακριά!θα είναι το ίδιο, θα μετακινηθεί ανατολικοτερα θα κουβαλάει λίγο ψύχος περισσότερο γιατί ίσως κάποιους δεν τους κάνει? Δεν ξέρω.... Το μόνο που ξέρω είναι να πω..... ΕΛΑΑΑΑ! ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΈΡΑ ΣΕ ΌΛΗ ΤΗΝ ΟΜΆΔΑ! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...