Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nεο 2012 για δυτικοκεντρικη Μακεδονια κι οχι μονο απο 00αρι τσιρκο-τζιφου στις 200+ ωρες...εννοειται οτι απλα γελαμε με τα ψεματα του αφου στο επομενο ραν θα εχει εφευρει κατι αλλο, αλλα δεν αντεξα να μη το σχολιασω εφοσον ετυχε να το δω λογω αυπνιας...εμεις οι κεντροβορειοι ελπιζουμε απλα να μετριαστει καπως ολο αυτο το ψυχος που δειχνει να μαζευεται απο πανω μας γιατι ειναι κριμα να φαμε τοσο εντονο ξεροκρυο...καλημερα σε οσους ξυπνανε τωρα και καληνυχτα σε εμας τους ξενυχτηδες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους ξυπνήσαμε με ωραία πρωινά!Η μπίλια φλερτάρει με την χώρα μας την άλλη βδομάδα!Και είναι όλοι στο παιχνίδι μιας και πολλά σενάρια βγάζουν υφέσεις δυτικά μας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα..Ο τζίφος από 180 μέχρι 210 και βάλε ώρες βγάζει χιόνια Δυτική Μακεδονία, Ήπειρο, Θεσσαλία, Στερεά,, είναι ώρες που πιάνει και Αθήνα...χαχαχα...Ρε τον Ψεύτη,τον Σαρδαναπαλο, τον Σατυρο, τον γατουρογ@μουλη! 😅😅😅😅😅😅😅

Πιο πολύ να πιστέψω την έκρηξη της Σαντορίνης μέχρι την Τετάρτη παρά εσένα ρε!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι βόρειοι τον σκασμό μη γρουσουζεψουμε τίποτα,βασικά όλοι μας...😏

Τις καλημέρες μου 

Επεξεργάστηκε από Theomanio
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με λενε τζιφο και χιονιζω τα κ.β καθε 10 μερες ,σταθερα (  δεκεμβρη -γεναρη ) τωρα πια το φλεβαρη  λογω τελειωματος , επεσα στις 8 μερες και  θα το κρατησω εκει !!!! αν τυχει να τους ριξει και τπτ...θα λενε οτι το βρηκα !!!!!!! 😂 καλημερα !!!      

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω τώρα είδα τον χιόνι που έβγαλε ο Τζιφός στις 8..Ακραία οραγνατα,2 μέρες ασταμάτητο θαψιμο σε όλα τα ηπειρωτικά..Έχω απορία να δω τον πάιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Πωπω τώρα είδα τον χιόνι που έβγαλε ο Τζιφός στις 8..Ακραία οραγνατα,2 μέρες ασταμάτητο θαψιμο σε όλα τα ηπειρωτικά..Έχω απορία να δω τον πάιο 

ενταξειι ...το λεξιλογιο μας φετος εμπλουτιστηκε απιστευτα,😂 αλλα εξακολουθω να χρειαζομαι μια βοηθεια σε ΄κεινο το οραγνατα??και μαλιστα ακραια 😂😂

Επεξεργάστηκε από INUIT
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Καλημερα,πολυ Καλη προοπτική για ΚΒ τα πρωινα σε αντίθεση με τα προσηνεμα 

Καλημέρα. Τσεκαρε ουκμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Δίνει και πιο πριν στο διάστημα 4-5

198-779GR.gif

Καλημέρα! Στηρίζεται απο κάποιο αλλο μοντέλο αυτο το σκηνικό π έστησε το gfs η είναι solo?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, nikolas 2365 said:

Καλημέρα. Τσεκαρε ουκμο

Το ειδα ρε συ,δεν μου λεει κατι για εμας αν έτρεχε και αλλες ωρες θα πηγαινε δυτικα ο αυλωνας οπως το θελουν τα παιδια στα Κβ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, tommy8 είπε:

Καλημέρα! Στηρίζεται απο κάποιο αλλο μοντέλο αυτο το σκηνικό π έστησε το gfs η είναι solo?

Τζεμ, ουκμο με παραλλαγές. Ουκμο καλο για προσήνεμα, Τζεμ για βόρεια στην αρχή και τζιφος για όλους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα,

Πέσαμε <100 ώρες και συμφωνούν, στο περίπου, όλα τα μοντέλα? όχι, ε τοτε δεν ασχολούμε γιατί είναι απλά παραθύμια.

Παράθεση

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Τζεμ, ουκμο με παραλλαγές. Ουκμο καλο για προσήνεμα, Τζεμ για βόρεια στην αρχή και τζιφος για όλους 

με τετοια υποστηριξει δεν πας πουθενα φιλε μου..μιλαω παντα για προσηνεμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Τελειωσε το 00αρι..Δοξα το θεο...Ελα inuit,ανοιξε τα ματια σου...🤣

d6b5a5a6a72f2344eb480aab6978fce0.jpg

Εκεινο το ποστ χτες βράδυ  με το ζωάκι που βγαίνει για λίγο και ξαναμπαίνει στο λαγούμι νομίζω είναι το ποστ του μήνα, !!!  

 

Κατά τα άλλα, από υγεία καλά, παντα καλά....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...