Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Την Παρασκευή θα υπάρχει μια σχετική σιγουριά...παίζει και το ανατολικό οπότε υπομονή..

image.png.efbbb6597ca2f9745a5d0e3ea42b5bb3.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

Ας τα βλεπουμε ρεαλιστικά Νικολα,σύμφωνα με τα πρωινα ξεκάθαρο φαβορι τα ΚΒ.

Όπως πριν 4 μέρες ξαναλέω όμως φίλε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άιντε μάνα μου  κι ο ευρωπαίος πιο νότια δυτικα βγήκε και πέταξε χαμηλο σε Αθήνα Πελοπόννησο...Ο Θεός και η ψυχή του ....Σαν Αριάδνη είναι αυτή η μπάλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, nikolas 2365 said:

Όπως πριν 4 μέρες ξαναλέω όμως φίλε. 

Ναι οκ δεν ξερω τι και πως πριν απο 4 ημέρες.Μιλαω αυστηρά για την πρωινη ταση απο τα μοντελα της προκοπης.Εχει χρονο πολυ ακομα βεβαια και ολα κρέμονται σε μια κλωστή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Άιντε μάνα μου  κι ο ευρωπαίος πιο νότια δυτικα βγήκε και πέταξε χαμηλο σε Αθήνα Πελοπόννησο...Ο Θεός και η ψυχή του ....Σαν Αριάδνη είναι αυτή η μπάλα 

Για αυτό σε είπα σύγκρινε με τα χτεσινό γιουκμο και Τζεμ...γράφε γράφε μεχρι τις 96 που μετά μπουκαρει όλος ο στόλος...🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανενα φαβορι δεν υοαρχει παμε για αριαδνη ....αν κάνει στροβιλισμο θα ναι κεντροβορειους σιγουρα γιατι εχει αδειάσει απο γεωδυναμικα ολη η Ευρώπη άλλωστε φαινεται και απο το σοβαρό κρυο που εινια πιο βορεια απο την Ελλάδα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Κανενα φαβορι δεν υοαρχει παμε για αριαδνη ....αν κάνει στροβιλισμο θα ναι κεντροβορειους σιγουρα γιατι εχει αδειάσει απο γεωδυναμικα ολη η Ευρώπη άλλωστε φαινεται και απο το σοβαρό κρυο που εινια πιο βορεια απο την Ελλάδα 

Βρε,μην λέμε τίποτα ακόμη...και εγώ τα βλέπω, αλλά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εμένα μέχρι εκεί που τρέχει ο τζίφος δεν υπάρχει κανενα φαβορί...

Screenshot_20230131_084554_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Χειμωνας είπε:

Βρε,μην λέμε τίποτα ακόμη...και εγώ τα βλέπω, αλλά...

Άστον πρέπει να υπάρχει κάποιος εκπρόσωπος...😋😋😋...φύση μικροκαλαθακιας ειναι οπότε δεν βλάπτει και δεν τον αγγίζει το "κακό" το ματι...🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα γίνει πανικός ο ευρωπαιος σε κάθε ραν ν φευγει ολο και πιο δυτικα....αν βγει μικρότερος ο αυλωνας που θα βγει σιγα μη βγει αυτό το τεράστιο πράγμα,,πάμε για μεγάλα πράγματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Θα γίνει πανικός ο ευρωπαιος σε κάθε ραν ν φευγει ολο και πιο δυτικα....αν βγει μικρότερος ο αυλωνας που θα βγει σιγα μη βγει αυτό το τεράστιο πράγμα,,πάμε για μεγάλα πράγματα 

χωρίς κλάψα δεν χιόνισε ποτέ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάλι κουράστηκα να βλέπω την οποια κατάβαση μετά τις 200 ωρες, όλο και πιο πίσω σε κάθε τρέξιμο. Τεσπα υπάρχει μια τάση αλλά πρέπει να φτάσουμε και σε καποιες λογικές ωρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...