Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Σόρρυ Αντώνη. πάτησα  λάθος. Πώς τα βλέπεις. Μήδεια μυρίζει. 

Σαν φιλοσοφία ναι ....Αλλά έχουμε ελπίδες για Αριάδνη πιστευω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας του ε πρωτα τα 12 αρια να δουμε τι θα δειξει και ο τζιφος και το τζεμ και αν αλλάξουν η αν αλλάξει το ουκμο η επσιης το κυριότερο αν θα μικραίνουν οι μεγαλώσουν οι λιμνοαυλωνες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χιονιάς_Αττική είπε:

μια χαρα αν εβγαινε το σεναριο του ευρωπαιου εκτος νοτια αττικη.. 7 εως 8/2 αλλα γενικα μειωθηκαν καπως τα σεναρια ισως αυξησει στα επομενα..

xx_model-en-318-0_modez_2023013100_210_5017_294_m8.png

Αυτο εινια το καλύτερο σενάριο που έχει μεγάλο χιονι στα ηπειρωτικά και στα προσηνεμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

Ποιο μοντελο εχει το καλυτερο σεναριο για εμας; 
το Gem βλεπω.

Αρα Gem ειναι ο βασιλιάς το καλύτερο μοντέλο κλπ χαχα

Ακριβώς αυτο που ειπες γίνεται εδω και πολυ καιρο χαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με βάση τα πρωινά οι πιθανότητες για κεντροβόρειο αυξάνονται. Είμαστε ακόμα πολύ νωρίς και έχουμε αλλαγές επί αλλαγών.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η πρέπει να έχεις γερό στομάχι και να περιμένεις να κάτσει η απλά λες δεν γα3@#@ται και δεν ξανασχολήσαι σοβαρά φέτος.

η παρασκευή έγινε Σάββατο μετά κύριακή και τω΄ρα φτάσαμε 8- 9 του μήνα (για προσήνεμα μιλάω )

καλύτερα συστήματα σαν της περασμένης εβδομάδας  για βροχές και χίονια στα στα βουνά παρά τα ξώφαλτσα με ανευ λόγου κρύα (γενικά στην επικράτεια)

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σενάρια για όλα τα γούστα στο πάνελ του ευρωπαίου χαμηλά Ιόνιο χαμηλαριες αιγαιο γαλάζια περιφερομενα αυλωνας στη μέση ανατολή στην ιταλια ..αυλωνες που δε κατεβαινουν ποτε αυλωνες που δεν υπαρχουν χαχαχααχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dim_pas είπε:

η πρέπει να έχεις γερό στομάχι και να περιμένεις να κάτσει η απλά λες δεν γα3@#@ται και δεν ξανασχολήσαι σοβαρά φέτος.

η παρασκευή έγινε Σάββατο μετά κύριακή και τω΄ρα φτάσαμε 8- 9 του μήνα (για προσήνεμα μιλάω )

καλύτερα συστήματα σαν της περασμένης εβδομάδας  για βροχές και χίονια στα στα βουνά παρά τα ξώφαλτσα με ανευ λόγου κρύα (γενικά στην επικράτεια)

 

Ξέρεις πιο είναι το ευχάριστο;Ότι αυτοί οι αυλωνες που θα έχουμε αυτή την βδομάδα,είναι εξπρές,ενώ η διάταξη για 7 και μετά, έχει άλλη φιλοσοφία,και μπορεί να στρογγυλό κάτσει επάνω μας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρεπει στις 100 ωρες το παιχνιδι να παιζετε αναμεσα σε κβ και προσηνεμα..με φαβορι τα κβ ακομα καλυτερα..αν δειχνει προσηνεμα απ τις 200 ωρες παει για γκολακι ο μπακασετας!!

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολοένα και πιο πίσω η φάση για πεδινό χιόνι εδώ. Βαρέθηκα!! Με τον πρώτο στρωμένο πόντο χιονιού στην Παρνηθα, θα τρέξω αμέσως. Σιγά μην καθίσω να σκάσω πάνω απο τους χάρτες περιμένοντας το χιόνι στο πατζούρι μου. Αν έρθει...έχει καλώς. 

Και μη μου πείτε για βενζίνες. Φτιάχνεις καφέ απο το σπίτι και τα 3 ευρώ τα δίνεις για να πάς στο βουνό. 

Καλημέρα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Χιονιάς_Αττική είπε:

 5/2 περιπου απογευμα  εως 6/2 τα χιονια που δινει το σκιρον σχετικα καλο χιονι σε Αττικη-Ευβοια-Βοιωτια..

156.zoomsnow.png

162.zoomsnow (1).png

168.zoomsnow.png

Αυτό είναι θαψαρ, αλλά δε θα βγει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά... Και για να ελαφρύνει λίγο το κλίμα, σας ενημερώνω ότι η ονειρική παρακρουση μου συνεχίστηκε και εχθές το βράδυ αφού είδα ένα φουλ παράξενο και άρρωστο όνειρο...

Ήμουν λέει σε ένα παλάτι, μεγάλο και κατάλευκο... Περπατώντας, βρέθηκα μπροστά σε έναν θρόνο. Ήταν πολύ ψηλός, και στη κορυφή του καθόταν ο βασιλιάς... Ο βασιλιάς Τζιφος.. Ένας σχετικά ηλικιωμένος αλλά πολύ παχύς άντρας που με κοιτούσε.... Σαν να αλλάζανε ξαφνικά πολύ γρήγορα οι σκηνές, τον έβλεπα να πετάει στους δούλους χιονόμπαλες όταν τον ευχαριστούσαν ενώ αν δεν του κάνανε αυτό που ήθελε, έβγαζε ένα πιστολάκι μαλλιών, τα ζεσταινε και τα έλιωνε όλα. 

Αλλη μια διάσπαρτη σκηνή που θυμάμαι είναι ένας Ιάπωνας (JMA λογικά) να φωνάζει στον βασιλιά Τζιφο όσο εκείνος κοιμόταν...

Σορρυ για το οφ τοπικ, αλλά δεν ξέρω τι θέλει να πει το όνειρο😆... Αν έχουμε κάποιον που διαβάζει ονειροκρίτη ας ενημερώσει!

Το μόνο που ξέρω είναι ότι είμαι στα όρια της τρέλας φέτος.... (ή είμαι ήδη τρελός)!

 

Άντε από κει με τα παλιομοντελα😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Michael είπε:

Και κρύβει και δυτικό τόξο...

Αυτές είναι διατάξεις δικές μας. Χαλκίδα, Κόρινθος και Δυτική Αττική. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Καλημέρα παιδιά... Και για να ελαφρύνει λίγο το κλίμα, σας ενημερώνω ότι η ονειρική παρακρουση μου συνεχίστηκε και εχθές το βράδυ αφού είδα ένα φουλ παράξενο και άρρωστο όνειρο...

Ήμουν λέει σε ένα παλάτι, μεγάλο και κατάλευκο... Περπατώντας, βρέθηκα μπροστά σε έναν θρόνο. Ήταν πολύ ψηλός, και στη κορυφή του καθόταν ο βασιλιάς... Ο βασιλιάς Τζιφος.. Ένας σχετικά ηλικιωμένος αλλά πολύ παχύς άντρας που με κοιτούσε.... Σαν να αλλάζανε ξαφνικά πολύ γρήγορα οι σκηνές, τον έβλεπα να πετάει στους δούλους χιονόμπαλες όταν τον ευχαριστούσαν ενώ αν δεν του κάνανε αυτό που ήθελε, έβγαζε ένα πιστολάκι μαλλιών, τα ζεσταινε και τα έλιωνε όλα. 

Αλλη μια διάσπαρτη σκηνή που θυμάμαι είναι ένας Ιάπωνας (JMA λογικά) να φωνάζει στον βασιλιά Τζιφο όσο εκείνος κοιμόταν...

Σορρυ για το οφ τοπικ, αλλά δεν ξέρω τι θέλει να πει το όνειρο😆... Αν έχουμε κάποιον που διαβάζει ονειροκρίτη ας ενημερώσει!

Το μόνο που ξέρω είναι ότι είμαι στα όρια της τρέλας φέτος.... (ή είμαι ήδη τρελός)!

 

Άντε από κει με τα παλιομοντελα😅

Από ουσίες πως πάμε;;;Αραιά και που καλύτερα και αν δυνάται και καθόλου!!!😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξανακοίταξα τα ensembles. Είμαστε στη φάση που το Ευρωπαϊκό μπορεί να βγάλει κεντροβόρειο με προσήνεμη κατάληξη (Τρίτη-Τετάρτη). Όλα ρευστά, μεγάλες αλλαγές από τρέξιμο σε τρέξιμο για τόσο μακριά.   

ΥΓ. Λέμε για τα άλλα μοντέλα αλλά να πούμε ότι και ο Καναδός έχει λαλήσει καθώς την Κυριακή το μεγαλύτερο μέρος του λεκανοπεδίου ντύνεται στα λευκά με βάση το κύριο του. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Ξανακοίταξα τα ensembles. Είμαστε στη φάση που το Ευρωπαϊκό μπορεί να βγάλει κεντροβόρειο με προσήνεμη κατάληξη (Τρίτη-Τετάρτη). Όλα ρευστά, μεγάλες αλλαγές από τρέξιμο σε τρέξιμο για τόσο μακριά.   

Δες 144 ώρες διαφορες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...