Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να γνωρίσω τον CEO του τζίφου και να μιλήσουμε λίγο, έχω να του παραθεσω κανα δυο αποριες μου σχετικα με τα τρεξίματα του μοντελου που έχει τη διευθυνση...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, DIMITRIS said:

Σέτα (κατά 99%) θα το δεις, πιστευω σε 10-15εκ την Κυριακή (από ξημερώματα μέχρι απόγευμα αλλά αύριο βράδυ θα είμαστε πιο σοφοί🤣)

Μακάρι φίλε, να το χαρούμε λίγο φέτος. Εχθές το πρωί μας έθαβε από την Παρασκευή το βράδυ, τώρα τα έχει πάρει όλα πίσω Εύβοια χωρίς υετο τελείως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

gens-31-1-156.png

Ειναι ακυρος εξαρχης ο τζιφος αλλα θα ηταν ενα πολυ καλο σεναριο αμα εβγαινε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχουμε αποκλείσει το ενδεχόμενο ο Ceo του τζίφου να διαβάζει φανατικά weather club και να κάνει αυτά τα τρεξίματα επιτηδες για να κόβει αντιδράσεις????? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, athper είπε:

τζιφος χιονιζει Λαρισα στις 100 απο τις 120 ωρες του σε καποια φαση..χαχαχαχαχαχαχαχα για γελια

Και τζιφος και 6@ρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δύο χρονιές (μια εμεις βασικά) την φαγανε οι προσήνεμοι....

ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΚΒ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υποσχόμενος Τζιφος για Αθήνα έως και τη Δευτέρα. Δεν ξέρω τι παίζει με τα 500αρια βέβαια αλλά κορδονιασε λίγο το ψύχος και τρέχει στο -6 περίπου μέσο όρο. Για βόρεια προάστια βγάζει και σενάρια υετού.

 

ens_image (4).png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

48?24 θα ελεγα με το ζορι χαχα

Τι 24 ωρεs λετε ρε παιδια??ακομα να μαθετε τι εστι καιροs οσον αφορα τιs χιονοπτωσειs.

Ακριβηs προβλεψη δεν υπαρχει ουτε στιs 24 ωρεs παντα οσον αφορα τιs χιονοπτωσειs σε υψομετρα - σε οριακεs καταστασειs - εκτιμηση ανεμων - μετακινηση του χαμηλου κλπ.

Τα εχω ζησει στα Γιαννενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτέλους βλέπουμε από πάνω μας (Β-ΒΑ ΕΥΡΩΠΗ) συσσωρευμένο ψύχος... Κάτι που μας φέρνει επιτέλους στους χάρτες ενός φυσιολογικού χειμώνα...

Αντε να δουμε...Όπως το λέγαμε... Μόλις μπήκαμε στον Γενάρη...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Τι εβγαλε ρε παιδια..η τελεια διαταξη για μενα.....κριμα που ειναι 6αρι και τζιφος...

Σου εύχομαι αλκυονίδες προεδραρα!!!! Μέσα από την ψυχή μου. 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύ ωραίο και το 6αρι. αλλά μπορεί και καλύτερα. στόχος το 2012 αλλά με το χαμηλό να περνάει την Πίνδο αυτή τη φορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακόμα δεν κάναμε τα τριήμερα του τελευταίου εικονικού ΚΒ, και πάμε και για δεύτερη κηδεία; Πάμε για ρεκόρ φέτος 😂😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Τι 24 ωρεs λετε ρε παιδια??ακομα να μαθετε τι εστι καιροs οσον αφορα τιs χιονοπτωσειs.

Ακριβηs προβλεψη δεν υπαρχει ουτε στιs 24 ωρεs παντα οσον αφορα τιs χιονοπτωσειs σε υψομετρα - σε οριακεs καταστασειs - εκτιμηση ανεμων - μετακινηση του χαμηλου κλπ.

Τα εχω ζησει στα Γιαννενα.

Λεμε οτι δεν ειναι να πιστευεις τον τζιφο λιγοτερο απο 48 ωρες...κατα τα αλλα απο 72 και μετα μια χαρα μπορεις να προβλεψεις αν μιλαμε για κακοκαιρια και οχι να ψαχνει τον μισο βαθμο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...