Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ιστορικος προσηνεμος απο ουκμο τη αλλη εβδομαδα .,,οι κεντεοβοριεοι τωρα καταλαβατε γιατξ δε θελουμε να πςρασει χαμηλαρα ...που να παει δυτικα ;;; ενω η υφεσουλα παει ανετα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Ιστορικος προσηνεμος απο ουκμο τη αλλη εβδομαδα .,,οι κεντεοβοριεοι τωρα καταλαβατε γιατξ δε θελουμε να πςρασει χαμηλαρα ...που να παει δυτικα ;;; ενω η υφεσουλα παει ανετα 

168 ώρες Αντώνη μετά. Δες απλά σήμερα στις 110 τι αλλαγές είχαμε. Ο Γάλλος οδηγεί χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ο φετινος φλεβαρης θα γραψει ιστορια...!!!Παω και γω στο λαγουμι μου..Τα λεμε με το τελος των τρεξιματων...

A' μέρος με χιόνια και Β' μέρος να δούμε μια καταιγίδα τύπου Φλεβάρης 2013

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πόποπο άιντε να συρώ το χορό  

Τονυ, αυτο με την υφεση που λες, και οχι χοντροχαμηλο, το κανουν τζιφος και τζεμ και δειχνει και ο γαλλος. Σωστα; Απο που ομως εξαρταται αν θα γινει χοντρο ή ψιλο; βγαζεις ακρη;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Χιών said:

A' μέρος με χιόνια και Β' μέρος να δούμε μια καταιγίδα τύπου Φλεβάρης 2013

Χιονοκαταιγιδα με αυτά τα χιολιοστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ουκμο μου σόρρυ μας έχει χάσει τη διάταξη αγόρι,,

με το τζιφο παμε πλεον ολοι , γιατί γουστάρουμε τρέλα το χιονι, Χίονι χιονι

, γιατί γουστάρουμε το τζιφονι 

Μη λες τέτοια για το ουκμο... Θυμίσου ότι τα πήρε όλα μαζί του για το ερχόμενο σκ όταν όλα τάζανε πολικά ποταμια

Επεξεργάστηκε από thesprotos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

@GEORGE SNOWMAN μια ψύχραιμη ανάλυση χαχαχα

Για μετα την κυριακη τιποτα,ολα θα αλλαξουν,δεν προκειται να ξανασχολιασω για τετοιες ωρες..Εδω δεν ξερουμε τι θα γινει την κυριακη.Χρειαζεται δυτικιση απο τα ens του παιου το βραδυ και σιγουρα απο το ουκμο αυριο.Αλλιως πετσα και αν στα ημιορεινα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, LosAlimos είπε:

στο Gfs στο τελος η ψυχρομπαλα αφου μοιρασει χειμωνα σε ολη την Ευρωπη θα γυρισει παλι σε εμας χαχαα

Που θα βρει καλύτερα; 😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα κ από μένα παιδιά. Ένα μπάχαλο τα μοντέλα στα 12ρια.εχει για όλους ο μπαχτσες.κανενα μοντέλο δεν μοιάζει με το άλλο. Το καθένα τραβάει τον δρόμο του. Οπότε υπομονή αύριο μεθαύριο θα ξεκαθαρίσει η κυκλοφορία. Ας δούμε κ το ευρωπαϊκό τι θα,δείξει κ τότε  ίσως έχουμε καλύτερη εικόνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Μη λες τέτοια για το ουκμο... Θυμίσου ότι τα πήρε όλα μαζί του για το ερχόμενο σκ όταν όλα τάζανε πολικά ποταμια

Τα πήρε όμως κι ο γάλλος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

Τονυ, αυτο με την υφεση που λες, και οχι χοντροχαμηλο, το κανουν τζιφος και τζεμ και δειχνει και ο γαλλος. Σωστα; Απο που ομως εξαρταται αν θα γινει χοντρο ή ψιλο; βγαζεις ακρη;

Οχι δε καταλαβαίνω αλλα μου φαίνεται πικ λογικό το σενάριο του τζιφου γιατξ δεν υπάρχει λόγος αποκοπής αφου ειναι το ένα χαμηλο μεσα στο άλλο.....γι στο εχω μεγάλες  ελπίδες...άμα ήταν κάτι παράξενο ξερεις δεν έχω σε τιποτα να ευχηθώ καλο τύχη στα προσηνεμα και να αποχωρήσω,,, αλλά για ν α το ψάχνω εγω τουλαχιστον το βρίσκω λογικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, tzelilis είπε:

Καλησπέρα κ από μένα παιδιά. Ένα μπάχαλο τα μοντέλα στα 12ρια.εχει για όλους ο μπαχτσες.κανενα μοντέλο δεν μοιάζει με το άλλο. Το καθένα τραβάει τον δρόμο του. Οπότε υπομονή αύριο μεθαύριο θα ξεκαθαρίσει η κυκλοφορία. Ας δούμε κ το ευρωπαϊκό τι θα,δείξει κ τότε  ίσως έχουμε καλύτερη εικόνα.

Μέχρι αύριο πάλι Στέλιο ... Θα έχει πολύ σασπένς ... Ούτε με τον Ευρωπαίο πιστεύω θα βγάλουμε άκρη ... Είμαστε ζωντανοί και αυτό μετράει μέχρι τώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει να δυτικίσει ο Ευρωπαίος οπωσδήποτε, μέχρι τις 90 ώρες μπορεί να αλλάξει αρκετά η διάταξη. Αν έχουμε και μικροβελτιώσεις στη συνέχεια θα τρίβουμε τα μάτια μας.

Μακάρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Καρδίτσα του...τζίφου δίνει περίπου 80 cm σε χιόνι υετό. Παιδιά έχω πρόβλημα στο πως βάζω χάρτες και κάποιες φωτογραφίες εδώ μέσα....

 

 

Επεξεργάστηκε από Μαμούθ
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Οχι δε καταλαβαίνω αλλα μου φαίνεται πικ λογικό το σενάριο του τζιφου γιατξ δεν υπάρχει λόγος αποκοπής αφου ειναι το ένα χαμηλο μεσα στο άλλο.....γι στο εχω μεγάλες  ελπίδες...άμα ήταν κάτι παράξενο ξερεις δεν έχω σε τιποτα να ευχηθώ καλο τύχη στα προσηνεμα και να αποχωρήσω,,, αλλά για ν α το ψάχνω εγω τουλαχιστον το βρίσκω λογικο

Εισαι ενταξει με τα βραδυνα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Μεγάλο κρέας τεστ για τα μοντελα και η Κυριακή και το μετα 

μια πανσετες μια παϊδακια μια μπιφτεκια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας γίνω λίγο... μλκας. Πάντως μέχρι στιγμής, φέτος,  δεν έχει στρώσει ούτε Φλώρινα 😂

Κι εμείς τα ληγούρια κρεμόμαστε απο τα μοντέλα και ονειρευόμαστε χιονιάδες. Καθίστε μην πάρουμε το 3ο στο τέλος. Ακόμα και τώρα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...