Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσωπικά εάν ήμουν Θεσσαλονικιός θα αισιοδοξούσα με τέτοια ensemble!! Οπότε δε βρίσκω το λόγο να μην αισιοδοξείτε !!! Εξακολουθούν να υπάρχουν βάσιμες πιθανότητες σύντομα να είναι.... η στιγμή σας !!!! Έτσι για να σας ανεβάσω λίγο!!!

Πολύ πιο δύσκολο το βλέπω να δυτικίζει η δική μας φάση για Κυριακή - Δευτέρα, απ' το να κάτσει σε εσάς αμέσως μετά ένας σωστός κεντροβόρειος....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΒΑΣΙΛΙΑ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ Η ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ!!! Αύριο κρίσιμη μέρα καθώς τα περιθώρια στενεύουν και πρέπει κάπου να τα βρουν τα μοντέλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

ΒΑΣΙΛΙΑ ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ Η ΝΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ!!! Αύριο κρίσιμη μέρα καθώς τα περιθώρια στενεύουν και πρέπει κάπου να τα βρουν τα μοντέλα.

 

Μην ενθουσιαζεσαι ειμαστε σε δυσκολη περιοχη εχουμε ακομα μελλον Ηφαπα καραδοκει

 

1 λεπτό πριν, Kosmas34 είπε:

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Mountain είπε:

 

Μην ενθουσιαζεσαι ειμαστε σε δυσκολη περιοχη εχουμε ακομα μελλον Ηφαπα καραδοκει

 

 

Την περιμένω την φάπα. Όπως και να χει αύριο τέτοια ώρα θα έχουμε πέσει από τις 96 ώρες όποτε πιστεύω ότι ο τζίφος ή θα παραμείνει βασιλιάς ή θα μας πληγώσει. Κάτι καλύτερο από το να ελπίζουμε δεν έχουμε να κάνουμε, καθώς τέτοια κακοκαιρία στα μέρη μας ούτε εικονικά δεν έχουμε δει τα τελευταία αρκετά χρόνια!!! Επισης ελπίδα μου δίνει το γεγονός ότι ο τζίφος εδώ και 6-7 τρεξίματα δείχνει το ίδιο πράγμα ενώ τα υπόλοιπα μοντέλα συνεχώς ψάχνονται και έχουν μεταβολές στα σενάρια τους… 

Επεξεργάστηκε από Kosmas34
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, George Trilofianos είπε:

Θα σχολιασει κανεις που τα ξερει καλυτερα ?😬

Με σύμβολα μιλάμε...5😁...είναι ότι πάμε πολύ καλά...4αρξετα καλά κτλ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος επιμένει μετά τις 100 αλλά ήδη άρχισε τις αλλαγές στις 90.αρχισε να αποδυναμώνει αρκετά την ύφεση που θα οδηγήσει στο χαμηλό κεντρική Μεσογείου.θα συμφωνήσω με τον προλαλησαντα ότι μέχρι το 18αρι θα το έχει μαζέψει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα... σκύλος ο τζιφος... επιμένει...

Το Ουκμο βγάζει το χαμηλό,αλλά πιο νότια πορεία...Για να δούμε..

Και το Γαλλικό..

Επεξεργάστηκε από Χειμωνας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!😁...ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΕΑ?

Καλημέρα ηγέτη των ΚΒ!χύθηκε ο καφές... Στο φλιτζάνι σχηματίστηκε το 6... Το ερμηνεύω σαν βαθμολογία του ραν... Και έξω από το παραθύρι,δύο κοκκινολαιμηδες... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow Junky είπε:

Εμένα με θάβει αλλά δεν νομίζω η σφαλιάρα καραδοκει 

Η Καρδίτσα είναι σε πολύ πιο ευνοϊκή θέση σε σχέση με εμάς εδώ..........ίσως φάτε μία πέτσα 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...