Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα,θα παραμείνω και για σήμερα μέχρι το βράδυ στην ανάλυση γιατί θέλω να κάνω μια πρόγνωση σε φίλους και γνωστούς 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Oταν βγάζει τόσο υετό ο παιος ξέρεις ότι έρχεται κάτι μεγάλο..παίζει να βγάζει περισσότερο και από ελπίδα..Για Εύβοια σίγουρα αλλά νομίζω και για Αττική 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και με -6.5 με -7,5 να παίζουμε στη χειρότερη αν ο άνεμος είναι ΒΔ ωραιότατα  χιονίζει ακόμα πιο χαμηλά και με τέτοια υποστήριξη το στρώνει κιόλας από κάποιο υψόμετρο. Διορθώστε με αν κάνω λάθος 

Επεξεργάστηκε από Snowy Stathis
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

Oταν βγάζει τόσο υετό ο παιος ξέρεις ότι έρχεται κάτι μεγάλο..παίζει να βγάζει περισσότερο και από ελπίδα..Για Εύβοια σίγουρα αλλά νομίζω και για Αττική 

Εύβοια δεν θυμάμαι πέρσι πόσο έδινε,αλλά δεν έριξε πολύ(γύρω στα 15 εκατοστά)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, xeneize είπε:

χωρίς καταστροφολογία απο σαντα, ιστορικος δεν ερχεται .-

ξερει τι κανει η πουλεναρα

Μου βγήκε ο καφές απο τη μύτη. Με τη λέξη "καταστροφολογία". χααχαχαχαχα

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, dimitris27 said:

Oταν βγάζει τόσο υετό ο παιος ξέρεις ότι έρχεται κάτι μεγάλο..παίζει να βγάζει περισσότερο και από ελπίδα..Για Εύβοια σίγουρα αλλά νομίζω και για Αττική 

Τα υπερβόρεια και η Εύβοια πιστευω θα βαλουν παραπανω.Το λεκανοπέδιο δυσκολο παραπανω αλλα ο καιρος ξερει καλυτερα

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, JohnTheSnow είπε:

image.thumb.png.7f8148d4eb8294053f7d42e08cb20231.pngΜιλάμε για ιστορικά πράγματα, αλλά χαμηλά η μπάλα και ας κάνει ό,τι θέλει

Μάλιστα. 20 πόντο μίνιμουμ ο χάρτης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, south coast είπε:

Καλημέρες,προλαβαίνει να βαθύνει λιγο το χαμηλο παντως.Εύχομαι να ειναι η σειρα των δυτικών αυτη την φορα 

Αγορι μου....εσύ τι νομίζεις? Θα κερδίζει κάθε φορά η Γλυφάδα το Μενίδι? Φέτος είναι η σειρά μας να ρεφάρουμε. Στα δυτικά!! 40 πόντους εδώ....αντε 25 σε εσάς. 🤣

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, south coast είπε:

Τα υπερβόρεια και η Εύβοια πιστευω θα βαλουν παραπανω.Το λεκανοπέδιο δυσκολο παραπανω αλλα ο καιρος ξερει καλυτερα

Τα υπερβορεια σίγουρα θα βάλουν παραπάνω. Η Ελπίδα ήταν αστεία, χειρότερη και από Τηλέμαχο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, menidi said:

Αγορι μου....εσύ τι νομίζεις? Θα κερδίζει κάθε φορά η Γλυφάδα το Μενίδι? Φέτος είναι η σειρά μας να ρεφάρουμε. Στα δυτικά!! 40 πόντους εδώ....αντε 25 σε εσάς. 🤣

Εσυ παιζεις μπαλα και με τα βπ εκτος απο τα δυτικα.Τα Γρεβενα της αττικης εισαι

Εγω ειμαι ταπεινός και με μια πετσουλα ευχαριστημένος θα ειμαι

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Santa η παρατήρηση σου οτι έχουμε κάποιες μικροεκπτώσεις στις θερμοκρασίες είναι σωστή... δεν νομίζω όμως οτι θα αλλάξει κάτι στην συνολική πρόβλεψη καθώς πάμε για μία πολύ γερή χιονοκατάσταση σε όλο τον νομό. Εκατοστά και χιονοστρώσεις δεν μπορεί να μαντέψει κανείς, θα τα δούμε στον απολογισμό.

Παράκληση να σεβαστείτε όλοι την αντίθετη άποψη, έχει και αυτή θέση στο φόρουμ όταν εκφράζεται κόσμια όπως ο santa.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Θαψαααααααρρρρρρρρρρρρρρ 

3/3 αδέρφια 

Τρελαινομαιιιιιιιιιιιιιιι

 

Κυριακή θα είμαι ζωγράφου,τι πιστεύεις Γιώργο;Θα το δούμε στρωμένο στα ψηλά μέχρι το απόγευμα;Ελπίδα δεν ξέρω αλλά  καταστάσεις Μήδειας ισως αγγίξει η περιοχή 

Επεξεργάστηκε από dimitris27
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αγορι μου....εσύ τι νομίζεις? Θα κερδίζει κάθε φορά η Γλυφάδα το Μενίδι? Φέτος είναι η σειρά μας να ρεφάρουμε. Στα δυτικά!! 40 πόντους εδώ....αντε 25 σε εσάς. 

Δώσε πρόβλεψη για Χαλκίδα Θανάση. 

Υγ. Πήρα μαντηλάκια 😎😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως θα συμβούλευα Αθηναίους και Χαλκιδαίους να μη μοιράζουν 20ποντα , ούτε να αναφέρουν συνεχώς το κλάσμα 3/3. Λίγο το σημείο δρόσου, λίγο καμια έλλειψη ραγδαιότητας τις κρίσιμες ώρες, λίγο καμια ύφεση μέσα στην ημέρα και ήλιος, λίγο η βροχή (όπως είπε κορυφαίος μετεωρολόγος οτι θα εμποδίσει το στρώσιμο χααχ), η φόλα είναι εύκολο να συμβεί. 

Σεμνότητα πάνω απο όλα!! Οπως άλλωστε ήταν και ο Αρχίδαμος! Σεμνός και αρχοντικός!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Μάλιστα. 20 πόντο μίνιμουμ ο χάρτης 

 40 πόντο πρέπει να είναι αυτό,οκ θα χάσουμε λίγο υετό την Κυριακή μεσημέρι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, south coast είπε:

@menidi αυριο που θα ανοίξεις το θεμα στις αναφορες μην ξεχαστείς και δεν μπει το ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ στον τίτλο 

Οχι ρε συ!!! Αποκλείεται να το ξεχάσω το όνομα. Αφού..... τα ξύνω συνέχεια (κυριολεκτικά και μεταφορικά) ώστε να μου το υπενθυμίζω. Ασε που έχω αγοράσει ένα βρακί απο τη λαική και με "τσιμπάει" συνέχεια. Και να θέλω να το ξεχάσω, δεν μπορώ!! Καλημέρα στην παρέα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω! Για φαντάσου να μας ρωτάνε που είχαμε τα περισσότερα χιόνια, και να απαντάμε "Στον Αρχίδαμό μας!"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, menidi είπε:

Οχι ρε συ!!! Αποκλείεται να το ξεχάσω το όνομα. Αφού..... τα ξύνω συνέχεια (κυριολεκτικά και μεταφορικά) ώστε να μου το υπενθυμίζω. Ασε που έχω αγοράσει ένα βρακί απο τη λαική και με "τσιμπάει" συνέχεια. Και να θέλω να το ξεχάσω, δεν μπορώ!! Καλημέρα στην παρέα!!

Χαχαψσχαχαχ χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βλεποντας τον παιο εχω την αισθηση πως τα βορεια θα χιονιστουμε παλι ανορθοδοξα με τοπικοτητες! οι γνωστες αηδιες των τελευταιων ετων... αυτα σε βαθος χρονου εννοειται και οσο το κρυο φαινεται να παραμενει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, menidi είπε:

Οχι ρε συ!!! Αποκλείεται να το ξεχάσω το όνομα. Αφού..... τα ξύνω συνέχεια (κυριολεκτικά και μεταφορικά) ώστε να μου το υπενθυμίζω. Ασε που έχω αγοράσει ένα βρακί απο τη λαική και με "τσιμπάει" συνέχεια.

Ποιό βρακί?? Μα εσύ είπες χθες ότι δεν φοράς σώβρακα καν. Εκτός αν το εννοούσες για εκείνη τη στιγμή συγκεκριμένα!!!

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...