Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Αν δεν στρώσει σε Αγία Παρασκευή με τέτοιο διάγραμμα...

ens_image.php?geoid=52683&var=201&run=12

Το εντυπωσιακο σε αυτο το διαγραμμα ξερετε ποιο ειναι?

Η επιμονη του ψυχους  με μεγαλη διαρκεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, elkithro είπε:

Απο που να αρχισεις και που να τελειωσεις...

Πως μπορεί να γράφει τέτοιες δηλώσεις τη στιγμή που το μεγαλύτερο μέρος της χώρας δεν θα δει σχεδόν τίποτα από αυτή τη κακοκαιρία.... Λίγο σεβασμός και για τα ΚΒ δεν βλάπτει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριοι....Ζιακόπουλος ,Κολυδάς....κάνουν πολλή καλή δουλειά.....και προσπαθούν κάνουν τα καλύτερα....(γνώμη μου)...ο Αρναούτογλου είναι ενα άλλο level χωρίς κανένα πτυχίο....είναι απλά ενας αριστος παρουσιαστής....ειναι  καθαρά γνώμη μου γιατί δεν θέλω να μπερδεύει η επιστήμη...με μεράκι κιόλας για το καιρό....με οτιδήποτε αλλο....

y.g. για να μην αδικώ ο Αρναούτογλου είναι και αρωστάκι σαν και εμάς.....αλλά μεχρι εκεί.

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θυμίζει παντού 2002 η φάση με λίγο πιο εκφυλισμενες Τ,ειδικά στην διάρκεια είναι σχεδόν εφάμιλλο,και η Μήδεια και η ελπίδα χιονιαδες 24 Ώρο ήταν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Αν δεν στρώσει σε Αγία Παρασκευή με τέτοιο διάγραμμα...

ens_image.php?geoid=52683&var=201&run=12

Εδώ θά στρώσει άνω Γλυφάδα..... τί ψάχνεις??? Ηλιούπολη πού είμαι κανένα άγχος για χιονόστρωση....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΠΑΙΑΝΙΩΤΗΣ είπε:

προχθές για Κυριακή έλεγε για Κιθαιρώνα και Πάρνηθα….

Υπάρχουν 2 ταβέρνες. Ο "Κιθαιρώνας" στο Κουκάκι και η "Πάρνηθα" στη Νίκαια ρε συ. Αυτές εννοούσε. 🤣

Μέσα έπεσε. Αμέσως να πέσετε να τον φάτε!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τέτοια διάρκεια ψύχους ευελπιστώ να υπάρχουν πράγματα που τα μοντέλα δεν βλέπουν. Μιλάω κυρίως για την δεύτερη και τρίτη (;) φάση μετά την Δευτέρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Κυριοι....Ζιακόπουλος ,Κολυδάς....κάνουν πολλή καλή δουλειά.....και προσπαθούν κάνουν τα καλύτερα....(γνώμη μου)...ο Αρναούτογλου είναι ενα άλλο level χωρίς κανένα πτυχίο....είναι απλά ενας αριστος παρουσιαστής....ειναι  καθαρά γνώμη μου γιατί δεν θέλω να μπερδεύει η επιστήμη...με μεράκι κιόλας για το καιρό....με οτιδήποτε αλλο....

Εν το μεταξύ είδα το δελτίο του Σάκη και αν και βορειοελλαδίτης γούσταρα τρελά τους χάρτες 3ήμερου και βάλε τουλάχιστον χιονιά στα προσήνεμα Κυριακή με Τετάρτη!!!!! 

Και Παίδες τα έχουμε πει χιλιάδες φορές μην ξεκινάμε τέτοιου είδους συζητήσεις .....δεν παίζει ρόλο τι σπουδάζει κανείς αν δεν ξέρει να το δουλέψει ή δεν αγαπάει αυτό που σπούδασε...... και έχουμε τεράστιο παράδειγμα από τον Σάκη που δεν είναι απλά παρουσιαστής και μιλάω για την  δουλειά και τα αποτελέσματά της...... μόνο ένα θα πω και θα κλείσω...αν δεν ήταν ο Αρναούτογλου η Εθνική Μετεωρολογική Υπηρεσία της χώρας εν έτη 2023 δεν θα χρησιμοποιούσε υψόμετρα χιονοπτώσεων.. θε πετούσε ένα ξερό σε χαμηλά υψόμετρα και τέλος....και έχω άλλα 100 παρόμοια παραδείγματα τα αναφέρω.....αλλά για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα το κλείνω εδώ....και σας προτρέπω να μην το συνεχίσετε ούτε εσείς....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Υπάρχουν 2 ταβέρνες. Ο "Κιθαιρώνας" στο Κουκάκι και η "Πάρνηθα" στη Νίκαια ρε συ. Αυτές εννοούσε. 🤣

Μέσα έπεσε. Αμέσως να πέσετε να τον φάτε!!

Παλαιότερα κοντά στο σπίτι μου υπήρχε ένα καφενείο που λεγόταν Πάρνηθα!!!! Χωρίς πλάκα!!!😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, tendcol είπε:

Εδώ θά στρώσει άνω Γλυφάδα..... τί ψάχνεις??? Ηλιούπολη πού είμαι κανένα άγχος για χιονόστρωση....

Οριστε και για τα μερη μας

1.png

 

3.png

Επεξεργάστηκε από Stavkon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Εν το μεταξύ είδα το δελτίο του Σάκη και αν και βορειοελλαδίτης γούσταρα τρελά τους χάρτες 3ήμερου τουλάχιστον χιονιά στα προσήνεμα Κυριακή με Δευτέρα!!!!! 

Και Παίδες τα έχουμε πει χιλιάδες φορές μην ξεκινάμε τέτοιου είδους συζητήσεις .....δεν παίζει ρόλο τι σπουδάζει κανείς αν δεν ξέρει να το δουλέψει ή δεν αγαπάει αυτό που σπούδασε...... και έχουμε τεράστιο παράδειγμα από τον Σάκη που δεν είναι απλά παρουσιαστής και μιλάω για την  δουλειά και τα αποτελέσματά της...... μόνο ένα θα πω και θα κλείσω...αν δεν ήταν ο Αρναούτογλου η Εθνική Μετεωρολογική Υπηρεσία της χώρας εν έτη 2023 δεν θα χρησιμοποιούσε υψόμετρα χιονοπτώσεων.. θε πετούσε ένα ξερό σε χαμηλά υψόμετρα και τέλος....και έχω άλλα 100 παρόμοια παραδείγματα τα αναφέρω.....αλλά για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα το κλείνω εδώ....και σας προτρέπω να μην το συνεχίσετε ούτε εσείς....

Σωστός!!! μήν ξεχνάμε την επική ατάκα  για τό 2008 τέλος τό χιόνι για Αθήνα!!δεν γράφω όνομα αναφέρθηκε πιο πρίν!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Αν δεν στρώσει σε Αγία Παρασκευή με τέτοιο διάγραμμα...

ens_image.php?geoid=52683&var=201&run=12

Το κύριο είναι από τα πιο θερμά σενάρια για κυριακή-δευτέρα, χωράει και άλλες βελτιώσεις

Επεξεργάστηκε από JohnTheSnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μάγκες όλοι οι μετεωρολογοι με δίνουν με χιονια την Κυριακή Κλέαρχος Αρναουτογλου εγώ βγάζω τα φτυάρια και ας μην κάνει τίποτα!!!!θέλω να κλάψω από την χαρά μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Πελοποννήσιος said:

μάγκες όλοι οι μετεωρολογοι με δίνουν με χιονια την Κυριακή Κλέαρχος Αρναουτογλου εγώ βγάζω τα φτυάρια και ας μην κάνει τίποτα!!!!θέλω να κλάψω από την χαρά μου...

Η σωστή ορθόδοξη χαρά του απανταχού χιονοφιλου. Αυτά είναι ρε παίδες.. Δώστε πόνο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

image.png.d4c13d92da23aaf072a18d8753198d00.pngΜε τέτοιο διάγραμμα θα πρέπει τουλάχιστον να βγει μια Μήδεια για Χαλκίδα. Μην πω Ελπίδα.

Δεν θελω να το γρουσουζεψω αλλα αν δεν κανω λαθος τετοια διαρκεια  χιονια στα ανσαμπλς δεν νομιζω να ειχες ουτε στην ελπιδα,αλλα ουτε και στην μηδεια νικολα

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκατινιασματα.. αν και του έκατσε λιγο το Κλεάρχου διότι προεβλεψε προφητικά την τούμπα των μοντέλων πριν τα δείξουν..:) 🤣

Screenshot_20230203-192927.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Εν το μεταξύ είδα το δελτίο του Σάκη και αν και βορειοελλαδίτης γούσταρα τρελά τους χάρτες 3ήμερου και βάλε τουλάχιστον χιονιά στα προσήνεμα Κυριακή με Τετάρτη!!!!! 

Και Παίδες τα έχουμε πει χιλιάδες φορές μην ξεκινάμε τέτοιου είδους συζητήσεις .....δεν παίζει ρόλο τι σπουδάζει κανείς αν δεν ξέρει να το δουλέψει ή δεν αγαπάει αυτό που σπούδασε...... και έχουμε τεράστιο παράδειγμα από τον Σάκη που δεν είναι απλά παρουσιαστής και μιλάω για την  δουλειά και τα αποτελέσματά της...... μόνο ένα θα πω και θα κλείσω...αν δεν ήταν ο Αρναούτογλου η Εθνική Μετεωρολογική Υπηρεσία της χώρας εν έτη 2023 δεν θα χρησιμοποιούσε υψόμετρα χιονοπτώσεων.. θε πετούσε ένα ξερό σε χαμηλά υψόμετρα και τέλος....και έχω άλλα 100 παρόμοια παραδείγματα τα αναφέρω.....αλλά για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα το κλείνω εδώ....και σας προτρέπω να μην το συνεχίσετε ούτε εσείς....

Εγώ θα το συνεχίσω....αλλά για να σε επιβεβαιώσω....και να συμφωνήσω....ναι σίγουρα....αλλαξε την επικοινωνιακή τακτική της ΕΜΥ ,και για να είμαι ακριβοδίκαιος....περα από τα υψόμετρα που σωστά λές.....πολλές φορές ειναι μόνος του και προειδοποιεί για κάτι πραγματικά επικύνδηνο (π.χ. όταν πλησιάζει μια λαίλαπα με καταιγίδες την Μυτιλήνη)...εκεί εχει γράψει ιστορία.Το post μου έχει σχέση με την επιστήμη και την απαξία που δείχνουν τα ΜΜΕ γι αυτην

Επεξεργάστηκε από bardaris
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...