Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με Τζίφο θα το παλέψει και η Ρώμη ή έστω τα περίχωρα της ως το τέλος του Φλεβάρη. Βέβαια δεν το έχει σε τίποτα να πάει πιο νοτιοανατολικά στα επόμενα τρεξίματα. Ιστορικός για βορειοδυτικά Βαλκάνια. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ουπς πόνεσε....

οι ξορκισμοι Φθιώτιδας  παπαδαριων έναντι στους καυσωνακηδες αμετανόειτω ΤΡΟΛς δυτικοευρωπαίων σενάρια κτλ Σία.....

UW144-21(20).GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μακαρι οτι καλυτερο για κεντροβορειους...και για μας Αττικη καμια βροχη...αλλιωσ χανομαστε......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, bill24 είπε:

χαχα ηρεμησε...δεν υπαρχει τιποτα

Τωρα αν θελουμε να κλεισουμε τα ματια και να πουμε δεν υπαρχει τιποτα οκ...δεν σημαινει κατι ουτε αυτα που δειχνουν σημερα τα μοντελα αλλα οταν βλεπεςοτι ολα σημερα φερνουν τον αυλωνα ανατολικα και ειναι μολις δευτερα ε προφανως κατι υπαρχει μπορει και τιποτα προφανεστατα αλλα οι σημερινες διαταξεις αφηνουν ελπιδες

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, gthomasandros είπε:

μακαρι οτι καλυτερο για κεντροβορειους...και για μας Αττικη καμια βροχη...αλλιωσ χανομαστε......

Με λιγη τυχη μπορει να βγει χαμηλαρα με πνιγμους εδω.Μακαρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για οποιον δε θελει να ταλαιπωρειται θα προτεινα παιο,ουκμο και γαλλο ως τις 120 ωρες.Το τζεμ δεν ειναι σε καλο φεγγαρι εδω και καιρο.Τζιφος δεν υπαρχει για μενα ως μοντελο,μονη χρησιμοτητα ως το 36ωρο για υετους κτλ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, athper είπε:

Θέλουμε ποοοοολλες βελτιώσεις ακόμα για να έχουμε κάτι σοβαρό και μακάρι να γίνουν. 

Προχθες ηταν ισπανια τωρα βλεπεις που ειναι και εχουμε αλλα 3-4 μερες να χαλασουν εντελω η να φτιαξουν παντως το δυτικα μην το φοβασαι εννοω ισπανιες κλπ δεν υπαρχουν αυτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Με Τζίφο θα το παλέψει και η Ρώμη ή έστω τα περίχωρα της ως το τέλος του Φλεβάρη. Βέβαια δεν το έχει σε τίποτα να πάει πιο νοτιοανατολικά στα επόμενα τρεξίματα. Ιστορικός για βορειοδυτικά Βαλκάνια. 

Απαπα...ξανά μάνα φτου φτου 😎😎🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

@Delsnow & @Severe_Lover

Τελικά τσίμπησε 

1098980310_Screenshot_20230220_135926_SamsungInternet.jpg.340b0fb6dbb94e6015c2c8a74afb4d41.jpg.32ffe576cf3c454d0e0b0e42bd7cb88c.jpg

Α few moments later....!!

Polish_20230220_182504553.jpg.75a0764a43133863771f9eb297291cd6.jpg

Για σκ ειναι στεφανε🤣🤣🤣🤣

Μετα ερχετε ο γνησιος πατερ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για όσους δεν βλέπουν τίποτα αυτή την στιγμή που τα ΚΒ πάνε για χιόνι η έχουν ελπίδες, η τρολαρουν για την πλάκα η που δεν θέλω να σκεφτώ κάτι άλλο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Με Τζίφο θα το παλέψει και η Ρώμη ή έστω τα περίχωρα της ως το τέλος του Φλεβάρη. Βέβαια δεν το έχει σε τίποτα να πάει πιο νοτιοανατολικά στα επόμενα τρεξίματα. Ιστορικός για βορειοδυτικά Βαλκάνια. 

Έχω κάτι στο μυαλό μου που ευελπιστώ να μην γίνει. Αν γίνει πάλι αυτό, τότε θα βάλω στο αμάξι σκόρδα. Ο θεός να μας φυλάει. Α αχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Για όσους δεν βλέπουν τίποτα αυτή την στιγμή που τα ΚΒ πάνε για χιόνι η έχουν ελπίδες, η τρολαρουν για την πλάκα η που δεν θέλω να σκεφτώ κάτι άλλο...

Βαγγελη ειναι δικο μας...τελειωσε....λιγοι πιστεψαμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ukmo-0-168.png?12

ukmo-1-168.png?12

 

 

το ούκμο είναι το τέλειο ενδιάμεσο σενάριο.

 

νομίζω ότι μόνο με θαύμα μπορεί να βγει κάτι για κβ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Για οποιον δε θελει να ταλαιπωρειται θα προτεινα παιο,ουκμο και γαλλο ως τις 120 ωρες.Το τζεμ δεν ειναι σε καλο φεγγαρι εδω και καιρο.Τζιφος δεν υπαρχει για μενα ως μοντελο,μονη χρησιμοτητα ως το 36ωρο για υετους κτλ.

ΠΟΣΗ αχαριστιά πιά!!! Οταν έβλεπες πριν 15 χρόνια, μικρό παιδί σχεδον.... κάτι μπλεδάκια να σκάνε πάνω στη χώρα μας.....αποθέωνες το τζίφο!! Τώρα δεν σας κάνει!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ukmo-0-168.png?12

ukmo-1-168.png?12

 

 

το ούκμο είναι το τέλειο ενδιάμεσο σενάριο.

 

νομίζω ότι μόνο με θαύμα μπορεί να βγει κάτι για κβ.

Αχ Μιχαήλ... Τωρα αρχισε το γκειμ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...