Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Πριν 10' περίπου έγινε η κληρωσουλα.Σεχενα χαρτάκι γράφτηκαν το F και το Χ για τον Στέφανο και τον Φίλιππο. (Freeze,Χιών) Από ύψος 3 μέτρων και μετά από αρκετές περιστροφές κάθησε στο F.

Στέφανε με την ευχή όλων μας για ψυχρό και υετοφορο Μάρτη.⛈️🌨️

 

Όπως πεφτει  το χαρτάκι, έτσι να πέφτουν και νιφάδες στον Λευκό Πύργο Στεφανε 😎

Επεξεργάστηκε από nikolasxm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Καλησπερα..Τι κανουμε..?Που να πω τον πονο μου..Εχω ολα τ αλλα εχω κι αυτο..Μια μολυνση στο νυχι του δεξιου αντιχειρα απο χτυπημα,οδηγησε σε παραμορφωση το δαχτυλο μου  απο πρηξιμο...Η μολυνση περασε ιστο,φαλαγγα και εφτασε κοκκαλο..Μου εγινε ολικη αφαιρεση νυχιου..Πιστευα οτι οι ημικρανιες ειναι ο χειροτερος πονος αλλα τωρα που συνερχομαι απο την τοπικη ναρκωση ο πονος ειναι αδιανοητος...Καπου ηθελα να το γραψω...Να το μοιραστω...Αναψτε ρε παιδες ενα κερακι..Το ενα χαστουκι μετα το αλλο..Αλλα ειπαμε..Πονας,λυγιζεις,σηκωνεσαι!!Αυτος ο πονος δεν συγκρινεται ουτε με την αχιονια των 13 χρονων ουτε με τα 286mm ετησιο που εκλεισα ουτε με το 1-4 της Λεωφορου..🤣

Να περασετε ομορφα το τριημερο..Εγω καθηλωμενος αθηνα..Πανε τα τσιπουρακια με τον πεθερο στο Κοκκινο...Ειναι και το δεξι χερι και ουσιαστικα ειμαι ανημπορος ακομα και τσιγαρο να κρατησω...Υπαρχουν και χειροτερα αδερφια...Υγεια..Τιποτα αλλο..Μπροστα σε αυτο το αγαθο,τα χιονια και τα υπολοιπα,δεν ερχονται απλα δευτερα αλλα τελευταια....

Εδω κολλαει κατα γραμμα η ΦΟΟΟΛΛΛΑΑΑΑ.Και δυστυχως δεν ειναι πλακα...Σας ευχαριστω...Και με συγχωρειτε για το ασχετο...Εχω να κοιμηθω απο το πρηξιμο δυο νυχτες..Ηρθε η ωρα καθως τα αντιβιοτικα επιδρουν..Δοξα το θεο...Καλη συνεχεια αδερφια...

20230223_102220.jpg

Ααααχχχ ρε Σακαρε! Χοντροκομμένο σαν τους αυλωνες του Παιου και τους δυτικούς χιονιαδες του Μιχαήλ!!! Περαστικά ρε!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Δε θα πεθανουμε ποτε κουφαλα νεκροθαφτη.Αλανι Μαρτη φερε μου βροχες και τη Μακεδονια θαφτη!!!

Σας ευχαριστω φιλαρακια για τις ευχες και το ενδιαφερον...

Παμε ολοι μαζι να φερουμε βροχες και χιονια και ενα νεο νυχακι σε μενα...👍

20230223_164047.jpg

Πώς θα φτιάξεις χιονάνθρωπο ρε συ με τέτοιο δάχτυλο!!!! Ελπίζω να έχει γίνει καλά μέχρι 10/3.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Θέλω την βεργκαρα την άλλη φορά για την κλήρωση...😋

Δλδ ανοίγουμε για Μάρτη; Φυγομαχουμε για 27-28; 😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Πώς θα φτιάξεις χιονάνθρωπο ρε συ με τέτοιο δάχτυλο!!!! Ελπίζω να έχει γίνει καλά μέχρι 10/3.

Βλεπω εχεις μετανοησει ...

Μπραβο τεκνον μου....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...