Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παίδες κάποιος που να ξέρει ας μου λύσει μια απορία. στην δορυφορική πως στο περίπου καταλαβαίνω ποιά σύννεφα έχουν έστω και λίγο υετό;για παράδειγμα σε αυτήν την εικόνα 

Screenshot_20230131_131334_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειμαι σιγουρος οτι ο Βαγγελης και ο Αντωνης (galanto)φυλανε θερμοπυλες...Ξεψαχνιζουν το 06αρι τωρα και κοιταζουν για προσηνεμους εχθρους εαν κοντοζυγωνουν..🤣

da6f54d054.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Τα λέμε στο 12αρι παιδιά που θα έχει -2 στα 850 με 0,8mm total accumulated υετό χαχαχα

Πάντως αν έβγαινε το 06αρι οριακά σωζόταν ο χειμώνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Γιάννης μασ είπε:

Πάντως αν έβγαινε το 06αρι οριακά σωζόταν ο χειμώνας 

Σωζόταν; Πλάκα κανεις η περιοχή μου δεν έχει δει τέτοιο χιονιά με τέτοια διάρκεια και μόνιμα αρνητικές θερμοκρασίες εδώ και πολλά χρόνια. Από τους καλύτερους χειμώνες θα έμενε στις αναμνήσεις μας αν έβγαινε όπως είναι το 6αρι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

ΠΕΡΝΆΕΙ Η ΘΈΡΜΑΝΣΗ ΣΤΡΑΤΟΣΦΑΙΡΑΣ ΣΤΗΝ ΤΡΟΠΌΣΦΑΙΡΑ δραματικές εξελίξεις στην κυκλοφορία Ατλαντικού ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΌΤΗΤΑ πλεον gfs-1-180(1).png.7d568bf5be6ac81f83d122f9a831957a.pngΤΑ ΣΕΝΆΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΉΣ ΦΑΝΤΑΣΊΑΣ ΤΕΛΕΙΏΝΟΥΝ ....!

ΩΡΑ ΓΙΑ ΔΡΑΣΗ ΟΙ ΑΜΕΤΑΝΌΕΙΤΟΙ ΈΞΩ τιμωρία ΣΤΟ ΨΟΦΟ ΔΙΑΡΚΕΊAΣ Easterlies.......➡️⏳🧿🥶❄️

gfs-0-180(1).png

ΔΕΣΠΟΤΑΑΑ...ακουσον μεν παταξον δε:συνεχιζουμε νηστεια μετανοια ...τι κανουμε???????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σαν μο παραμενει καλο για προσηνεμα. Οι πιεσεις 1060 στην αν. Ευρωπη ειναι αδιανοητες δεν υπαρχει περιπτωση να βγουν ετσι. Ομως η λογικη ειναι ενα μπιστ φρομ δε ιστ αλλα συστημενο για εμας αντι για την κ. Ευρωπη. Για να δουμε τι θα παρουμε τελικα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο μέσος όρος των ensembles του Τζίφου λέει χιονιάς προσηνέμων Δευτέρα-Τρίτη (ό,τι προλάβει) και μετά χαμηλό από τα δυτικά που σε πρώτη φάση θα θάψει Θεσσαλία, δυτική κεντρική Μακεδονία με ανατολικό και μετά αναλόγως της εξέλιξης και την υπόλοιπη βόρεια χώρα. 

Επεξεργάστηκε από Seth13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προς το παρον το μονο που φαινεται για μεχρι τη Δευτερα ειναι ξεροβορι… τα εχει κι αυτα ενας χειμωνας. Η δευτερη αναδιπλωση μπορει και να μη γινει ποτε ή να γειρει πανω μας (καταπιωνας). Αυριο στα 12αρια ελπιζω να εχουμε μια καλυτερη εικονα, μεχρι τωρα  αχταρμας, ακρη δεν βγαινει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, alkis91_2.0 είπε:

Σαν μο παραμενει καλο για προσηνεμα. Οι πιεσεις 1060 στην αν. Ευρωπη ειναι αδιανοητες δεν υπαρχει περιπτωση να βγουν ετσι. Ομως η λογικη ειναι ενα μπιστ φρομ δε ιστ αλλα συστημενο για εμας αντι για την κ. Ευρωπη. Για να δουμε τι θα παρουμε τελικα

Αν δεις και διάγραμμα δεν στέκει το κύριο μόνο του είναι ειδικά σε φενομενα όποτε συγουρα θα δούμε άλλα το απόγευμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Λεμε οτι δεν ειναι να πιστευεις τον τζιφο λιγοτερο απο 48 ωρες...κατα τα αλλα απο 72 και μετα μια χαρα μπορεις να προβλεψεις αν μιλαμε για κακοκαιρια και οχι να ψαχνει τον μισο βαθμο

Έλα όμως...το ίδιο είναι αυτή την περίοδο και το ευρωπαϊκό κύριο και ανσμπλ και το Τζεμ κύριο και ανσμπλ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι κεντροβόρειοι πιο κοντά στο όνειρο από ποτέ!! ΑΙΡΧΑΙΤΕ αδέρφια!!! Όποιο μοντέλο και να βγει, σας γυροφέρνει τώρα όσο ποτέ!

... OR NOW OR NEVER !!!

Υ.Γ. Άμα συνεχίσω έτσι θα με μπανάρουν οι δικοί μου οι προσήνεμοι χαχαχα... αλλά αυτό που βλέπω λέω!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Έχουμε αποκλείσει το ενδεχόμενο ο Ceo του τζίφου να διαβάζει φανατικά weather club και να κάνει αυτά τα τρεξίματα επιτηδες για να κόβει αντιδράσεις????? 

Και τι είμαστε εμείς πειραματόζωα? Θα του κάνω μήνυση για ψυχική οδύνη εάν δεν βγουν τα μισά έστω από αυτά που μας τάζει.😅😅😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκουπιδαρια όλα τα μοντέλα...εκτός του Άγγλου κάπως και του Γάλλου που παίζει στην ασφάλεια των 120 ωρών αλλά που μπορείς να βγάλεις ένα γενικό συμπέρασμα και για μέχρι τις 168 απ' αυτά που δείχνει....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Έλα όμως...το ίδιο είναι αυτή την περίοδο και το ευρωπαϊκό κύριο και ανσμπλ και το Τζεμ κύριο και ανσμπλ...

Καμια σχεση η διαταξη του τζιφου με τα υπολοιπα ρε ονειροπολε χαχαχαχ ασε και με τζιφο φολα θα τρωγες .δυτικη θεσσαλια και πιερια ημαθια θα τρωγανε καλα  2012 πιο hardcore ειναι

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Καμια σχεση η διαταξη του τζιφου με τα υπολοιπα ρε ονειροπολε χαχαχαχ ασε και με τζιφο φολα θα τρωγες .δυτικη θεσσαλια και πιερια ημαθια θα τρωγανε καλα  2012 πιο hardcore ειναι

Όχι άλλο λέω...δεν πιστεύω τον τζιφο και κανένα μοντέλο στις 160 και βάλε ώρες ούτε καν στις 129.Μιλαω γενικά περί αξιοπιστίας που δεν υπάρχει πλην των δύο εξαιρέσεων που ανέφερα.Κατα την γνώμη μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

70% ο παπατζής ασε μας ρε τζιφο 

graphe3_00000___22.2641509434_40.4453441296_.png

τζιφος ειναι και δεν δινουμε και πολλη σημασια,αλλα η διασπορα των ανσαμπλ για τοσο μακρια ειναι αξιοσημειωτη..δεν θυμαμαι να εχω ξαναδει τοσο σφιχτα ανσαμπλ για μια εβδομαδα μετα θερμοκρασιακα..τρεχουν ολα μαζι εκτος απο 2-3 και μιλαμε για 7 μερες μετα..πρωτη φορα το βλεπω απο οποιοδηποτε μοντελο..

Επεξεργάστηκε από athper
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

ΔΕΣΠΟΤΑΑΑ...ακουσον μεν παταξον δε:συνεχιζουμε νηστεια μετανοια ...τι κανουμε???????

Απο την πολύ νηστεία και μετάνοια έχουμε μείνει μισοί και με δισκοπάθεια... Αστα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα οι Βορειοι τα βλεπουν και δεν τα πιστευουν αλλα καποια στιγμη πρεπει να το πιστεψουν. Ειναι σε φαση disbelief. Ετσι ειναι, δεν κρατανε για παντα τα πετρινα χρονια 

 

αντιθετα εμεις ειμαστε σε euphoria απο τις νικες των προηγουμενων χρονων και θεωρουμε τους αυλωνες δεδομενους δικους μας

Επεξεργάστηκε από LosAlimos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Όχι άλλο λέω...δεν πιστεύω τον τζιφο και κανένα μοντέλο στις 160 και βάλε ώρες ούτε καν στις 129.Μιλαω γενικά περί αξιοπιστίας που δεν υπάρχει πλην των δύο εξαιρέσεων που ανέφερα.Κατα την γνώμη μου...

Αξιοπιστια υπαρχει το ξερεις αλλα να κοιτας και ολα τα ποιοτικα χαρακτηρηστιμα ενος τρεξιμοτος..δες τα spread του παιου πχ στις 120 ωρες στο λεει...φταιει αυτος που βλεπει τις 120 ωρες και πιστευει οτι θα γινει αυτο που βλεπει...ενω τα υπολοιπα ποιοτικα του μοντελου σου λενε δεν θα γινει πχ...συν αλλα πολλα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, LosAlimos said:

Χαχα οι Βορειοι τα βλεπουν και δεν τα πιστευουν αλλα καποια στιγμη πρεπει να το πιστεψουν. Ειναι σε φαση disbelief. Ετσι ειναι, δεν κρατανε για παντα τα πετρινα χρονια 

 

αντιθετα εμεις ειμαστε σε euphoria απο τις νικες των προηγουμενων χρονων και θεωρουμε τους αυλωνες δεδομενους δικους μας

Έχω ανάγκη από ένα -14 στα 850 εγώ 

Μακάρι να βγει ο Φλεβάρης ο πιο κρύος όλων των εποχών ..αυτό θα πω σαν ευχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, snowjohn said:

Έχω ανάγκη από ένα -14 στα 850 εγώ 

Μακάρι να βγει ο Φλεβάρης ο πιο κρύος όλων των εποχών ..αυτό θα πω σαν ευχή 

Κοιτα η αληθεια ειναι οτι αυτο που δεν εχουμε δει ειναι πραγματι μια ακραια τιμη στα 850.

χιονιστηκαμε με ολους τους τροπους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...