Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

ισχύει για τη Δευτέρα και μετά αλλά έτσι ήταν και προχτές με αποτελεσμα κυριο και κοντρολ να τραβηξουν ολα τα μελη μαζι τους, οποτε κοιταμε αυστηρα μεχρι Κυριακη, το μετά θα αλλαξει σίγουρα.

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=12&date=2023-01-31&model=gfs&member=ENS&bw=1

Πάντα έτσι γίνετε σε καλό δρόμο είμαστε έχουμε μέρες ακόμα την ταση κρατάμε και το πολύ κρύο από πάνω μας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, swthrhs είπε:

Πάντα έτσι γίνετε σε καλό δρόμο είμαστε έχουμε μέρες ακόμα την ταση κρατάμε και το πολύ κρύο από πάνω μας 

ναι συμφωνω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Κανονικα παιδια σαν των σωτηρη τον αντουαν και τον βαγγελη απο την βορεια ελλαδα(ειναι και αλλα σαφως εδω μεσα)

Πρεπει να τους ευχομασταν καθε χρονο απο ενα μετρο χιονι  εξω απο την πορτα τους

 

Σπύρο ευχαριστουμε ....αλλα εγω θελω 2 δε μπορεί να χω οσο θα χουν οι άλλοι 2 που ναι στα πεδινά 🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ προσωπικά δε χαλιέμαι για το χιονι αν ηα χιονισει εδω η αν θα χιονισει στα προσηνεμα ...χαλιέμαι λιγο να σας πω αν χαλάνε ολα μαζι σαν πριν 4 μερες αλλα 2 μερες δεν ασχολούμαι και φτιάχνω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Δεν ξέρω πως θα χαθεί ο κεντροβόρειος πάντως, μιλάμε για πέταμα αν δεν βγει κάτι στα δυτικά. 

ens_image.php?geoid=52806&var=201&run=12

Τι πως να χαθει περιμενε 2 μερες περιμενε και θα δεις απορω που κοιτατε και τζιφο...πως να βγει κατι στα δυτικα δεν γινετε...ειπαμε η κυκλοφορια ειναι προσηνεμη μονο με καμια νυφιτσα μπορει να σωθουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενα πράγμα θέλω εγώ και ας μην χιονίσει εδώ στην πόρτα μου, μπορεί ο μήνας να βγει με 10 μέση μέγιστη στον Γέρακα? Να μπορέσει θα πω εγώ γιατί πραγματικά σιχαθηκα το διάστημα 1/12-28/1 τόσο πολύ που δεν θυμάμαι να μην ασχολούμαι με τίποτα καιρικό όπως φέτος τον Χειμωνά ακόμα και σε κακούς Χειμώνες...θέλω να υπάρχει ενδιαφέρον και κινητικότητα επί μονίμου βάσεως να βγει ένας Φεβρουάριος κάτω απ' τα κλιματικά να νιώσουμε την εποχή και να ρίχνει όπου είναι να ριξει...άιντε γιατί το παραμαμησε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, KapelosG said:

Ενα πράγμα θέλω εγώ και ας μην χιονίσει εδώ στην πόρτα μου, μπορεί ο μήνας να βγει με 10 μέση μέγιστη στον Γέρακα? Να μπορέσει θα πω εγώ γιατί πραγματικά σιχαθηκα το διάστημα 1/12-28/1 τόσο πολύ που δεν θυμάμαι να μην ασχολούμαι με τίποτα καιρικό όπως φέτος τον Χειμωνά ακόμα και σε κακούς Χειμώνες...θέλω να υπάρχει ενδιαφέρον και κινητικότητα επί μονίμου βάσεως να βγει ένας Φεβρουάριος κάτω απ' τα κλιματικά να νιώσουμε την εποχή και να ρίχνει όπου είναι να ριξει...άιντε γιατί το παραμαμησε

Σου χαρίζουμε έναν Φεβρουάριο 2003. Μακριά από εμάς τέτοιο μαρτύριο. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υετός για τ' ανάθεμα αλλά από τα πιο θερμά το κύριο. 

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seth13 είπε:

Σου χαρίζουμε έναν Φεβρουάριο 2003. Μακριά από εμάς τέτοιο μαρτύριο. 😂

Μετά απ' το φετινό έκτρωμα το αγοράζω, κάθε μέρα Πεντέλη ψηλά θα είμαι μέση μέγιστη 7 εδώ ο μήνας και 2,5 μέτρα στην Πάρνηθα και 4-5 μέρες χιονόπτωσης ακόμα και ας μην στρώνει, ΥΓΕΙΑ καιρική 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, KapelosG said:

Μετά απ' το φετινό έκτρωμα το αγοράζω, κάθε μέρα Πεντέλη ψηλά θα είμαι μέση μέγιστη 7 εδώ ο μήνας και 2,5 μέτρα στην Πάρνηθα και 4-5 μέρες χιονόπτωσης ακόμα και ας μην στρώνει, ΥΓΕΙΑ καιρική 

Προτιμώ το τίποτα. Και το λέω γιατί είχα χάσει το 2002 και μέχρι να έρθει η Τσικνοπέμπτη του 2004 είχα περάσει 12 χρόνια μαρτυρίου. Γι' αυτό και τίποτα δεν με πτοεί πλέον και ειδικά μετά το 2/2.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12αρι όνειρο, με όλη την ελλάδα σχεδόν στα λευκά. Μπορεί και καλύτερα όμως ώστε να έχει ακόμα περισσότερα χιόνια η θεσσαλονίκη μας. 12αρι gem από την άλλη τραγικό

Modele GFS - Carte prévisions

Επεξεργάστηκε από salonikatasos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οσον αφορά τα πεδινά, το βλέμμα, σχεδόν  όλων μας μετά την επόμενη Τρίτη. Εκεί φαίνεται 'ένα πιθανό μπαμ , είτε βόρεια Ελλάδα είτε νότια. Ο αυλώνας της Κυριακής , νομίζω οτι το ανώτερο που θα μπορούσε να δώσει είναι μια πρόσκαιρη χιονόπτωση μέχρι τα ΒΠ της Αθήνας.  Οχι οτι είναι αμελητέο!! Ουτε καν!! Αλλα για κάτι πιο χοντρό, πάμε απο Τρίτη και έπειτα. 

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

12αρι όνειρο, με όλη την ελλάδα σχεδόν στα λευκά. Μπορεί και καλύτερα όμως ώστε να έχει ακόμα περισσότερα χιόνια η θεσσαλονίκη μας. 12αρι gem από την άλλη τραγικό

Modele GFS - Carte prévisions

Μπορεί και πολύ καλύτερα (Μ αρέσει αυτή η απουσία των βορείων,λίγο ο σβέρκος,λίγο η υπόγεια τακτική,τελικά ίσως βγει τίποτα χαχαχά 😅)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Βαγγελαρος θα χτυπησει μετα το 12αρι του παιου...Δεν υπαρχει περιπτωση να μην ριξει κλεφτα τις ματιες του...Σςςςςςςςςςς..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ή θα πεθάνουμε από την χαρά μας, η από την λύπη μας οι κεντροβόρειοι. Πάντως δεν θα μείνει κανείς ζωντανός τις επόμενες 5 μέρες. Δεν μπορώ και δεν θέλω να σχολιάσω, ειδικά βλέποντας πόσοι τρόποι βρέθηκαν για να μην δούμε νιφάδα στα 12αρια. 

Για μια φορά ας γίνει κάτι καλό. Τα λέμε από τον άλλο κόσμο τώρα.😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Theomanio είπε:

Μπορεί και πολύ καλύτερα (Μ αρέσει αυτή η απουσία των βορείων,λίγο ο σβέρκος,λίγο η υπόγεια τακτική,τελικά ίσως βγει τίποτα χαχαχά 😅)

πλεον το σιγουρο ειναι πως οτι κ να δειξουν σημερα αυριο στο 00 υα πανε ολα κουβα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για Αθήνα δεν με πείθει το 12αρι. Όλα καλά όμως ευχόμενοι πως δεν θα κουτσουρεψει και αλλο το κρύο!.. και βλέπουμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...