Jump to content
snowjohn

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα να δεις που τελικά αποδείχθηκε σούπερ βροχερή η ημέρα.28,2 Χιλ και καλές ραγδαιοτητες όλο το απόγευμα. Συνεχίζει ακάθεκτη και το θερμόμετρο έσπασε τους δυψιφιους.9,9β

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λύτρωσις κυρίες και κύριοι ... Μετά από μήνα αβροχιας ... επιτέλους λαδωσε το βροχόμετρο του σταθμού... 16mm στα νοτιοανατολικά της πόλης της Θεσσαλονίκης στην έρημο του Ανθεμούντα 

IMG_20230228_203139.jpg.abdfd20d99823301cd46961c30b397ea.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, dionisis00 είπε:

Καλάβρυτα η βάση πρέπει να πηγαίνει για κλείσιμο, βασικά απορώ αν δεν έχει κλείσει ήδη από την εικόνα που βλέπω στην κάμερα. Βελούχι πρέπει επίσης να κλείνει. Ο Παρνασσός μόνο κρατάει ακόμα και θα αντέξει λίγο ακόμα με το φρεσκάρισμα της Πέμπτης.

Ζήσαμε να το δούμε κι αυτό....

Εξαφανίστηκαν 70-80cm χιονιού από τη βάση του χκ στα 1700μ μέσα σε 10 μέρες .....Αδιανόητο για Φλεβάρη.....προσωπικά αυτό θυμάμαι να γίνεται συνήθως στο 3ο δεκαήμερο Μαρτίου .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ζήσαμε να το δούμε κι αυτό....

Εξαφανίστηκαν 70-80cm χιονιού από τη βάση του χκ στα 1700μ μέσα σε 10 μέρες .....Αδιανόητο για Φλεβάρη.....προσωπικά αυτό θυμάμαι να γίνεται συνήθως στο 3ο δεκαήμερο Μαρτίου .....

Μου έκανε εντύπωση και εμένα αυτό... ήμουν την προηγούμενη Παρασκευή στο Χελμό και περίμενα περισσότερο χιόνι, ειδικά μετά από τόσες μέρες αρνητικών θερμοκρασιών...περίμενα να το έχει παγώσει και ότι θα αργούσε να λιώσει. Ευτυχώς τουλάχιστον επαρκούσε το χιόνι για snowmobile! Σχεδόν όλα τα βουνά έτσι είναι φέτος. Κατά τ' άλλα, τα Καλάβρυτα πανέμορφα και η βόλτα με τον οδοντωτό απίστευτη!!

Καλημέρα!

Παρασκευή 24/02 Στύγα

IMG-20230224-180404.jpg

 

Επεξεργάστηκε από Μεσσήνιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...