Jump to content
menidi

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΧΙΟΝΟ-ΚΑΙΡΙΑΣ "BARBARΑ"- ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ 4-10/2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οσοι μενετε πλαγιες Υμηττου δειτε κλεισιμο απτον Τρελο ψηλα ζιονοκουρτινα γιγας μεχρι Λυκαβηττο!!!! Ριχνει απιθανο χιονι με.μεγαλη ραγδαιοτητα και ..... 1.8 στο μπαλκονι χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Ολα τα καλα ταχουμε κ παμε και για το 4 στα 3 που θα αφησει εποχη!!

Το πιστεύω και. εγώ Κώστα. Μέσα στο Φεβρουάριο θα έχουμε το 4/3. Αυτό είναι το προεόρτιο πριν τον μεγάλο χιονιά που έρχεται

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τρέχων χιονιάς, εκτός του οτι δν έκανε κατι wow στο κεντρικό λεκανοπέδιο για να πω ότι ασχολήθηκα με κάτι αξιοσημείωτο, μου δημιούργησε τραύματα με την επιλεκτικότητα και κυρίως την αχιονία της Λιβαδειάς.

Το να θάβονται μόνο περιοχές που ούτως ή άλλως, πλέον, θάβονται κάθε χρόνο, δεν αποτελεί είδηση. Είναι σαν να λέμε ότι ο Μέσσι ξαναέβαλε γκολ.

Προσωπικά θα απέχω απ τα καιρικά για εβδομάδες? Μήνες? Who knows πόσο, δεν μου έχει μείνει διάθεση να ασχοληθώ. Εύχομαι υγεία.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Παπλαμουδας είπε:

Ουδεποτε χιονοστρωθηκες Νικολα;

Εμενα θυμιζει 2006, τουλαχιστον για Δυτικα, ριχνει ριχνει ξαναριχνει αλλα 0 στο πηλικο

Εγώ όχι, αλλά Κάποιες περιοχές Χαλκίδας είχαν ολική. Κάνηθος, Μπαταριάς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ζερίκιος είπε:

Ο τρέχων χιονιάς, εκτός του οτι δν έκανε κατι wow στο κεντρικό λεκανοπέδιο για να πω ότι ασχολήθηκα με κάτι αξιοσημείωτο, μου δημιούργησε τραύματα με την επιλεκτικότητα και κυρίως την αχιονία της Λιβαδειάς.

Το να θάβονται μόνο περιοχές που ούτως ή άλλως, πλέον, θάβονται κάθε χρόνο, δεν αποτελεί είδηση. Είναι σαν να λέμε ότι ο Μέσσι ξαναέβαλε γκολ.

Προσωπικά θα απέχω απ τα καιρικά για εβδομάδες? Μήνες? Who knows πόσο, δεν μου έχει μείνει διάθεση να ασχοληθώ. Εύχομαι υγεία.

 

Για κεντρικό λεκανοπέδιο ισάξιος με Τηλέμαχο και με τις μούφες του Φεβ 2015 και κατώτερος από Αριάδνη, η οποία κατάφερε εδώ να στρώσει σε πεζοδρόμια και κάποια στενά ένα γεμάτο 5ποντο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα θα πω, τα άλλα στις εκτιμήσεις, τουλάχιστον για τα βόρεια του νομού, ο Αρχιδαμος τα κουβαλούσε κανονικά! 

Πατραρα στον κόσμο μας, λιακαδουρα και 9 βαθμούς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παυση, ας ελπισω στο νυχτερινο ανελπιστο!

 

οπως ειπε και ο σαντα για τα ανω των 200-350 αναλογα την περιοχη αποτελει επος! πχ το Κασκανδαμι ( Ποικιλο ) παίζει στις κορυφες  του να σπαει και ρεκορ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Ο τρέχων χιονιάς, εκτός του οτι δν έκανε κατι wow στο κεντρικό λεκανοπέδιο για να πω ότι ασχολήθηκα με κάτι αξιοσημείωτο, μου δημιούργησε τραύματα με την επιλεκτικότητα και κυρίως την αχιονία της Λιβαδειάς.

Το να θάβονται μόνο περιοχές που ούτως ή άλλως, πλέον, θάβονται κάθε χρόνο, δεν αποτελεί είδηση. Είναι σαν να λέμε ότι ο Μέσσι ξαναέβαλε γκολ.

Προσωπικά θα απέχω απ τα καιρικά για εβδομάδες? Μήνες? Who knows πόσο, δεν μου έχει μείνει διάθεση να ασχοληθώ. Εύχομαι υγεία.

 

Και στη Λούτσα Αρτέμιδα τίποτα δεν έκανε εκτός από μια μισαωρη χιονόπτωση χθες το πρωί. Μην σκας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, airfathaaaaa said:

δεν κανει τιποτα περναει ενα βαρυ συννεφο κλεινει τον ηλιο ριχνει για λιγα λεπτα και αυτο ηταν

ναι μόλις σταμάτησε

πφφφφ τα νεύρα μου με αυτόν τον Πειραιά δλδ.

Θα φέρω τεχνητο χιόνι κ θα ρίχνω λιμάνι, θα μπλοκάρω από το φόρουμ όλους τους Γλυφαδιώτες για να μπερδευτούν και θα το περάσω δήθεν στρώσιμο χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

ειχε ανεβει 3.2 τωρα 2.1. η ευκολια του να πεσει χαμηλα αλλα ποτε οχι κοντα στο 0 με εκνευριζει λιγακι χαχαχα

Πες και ΠΟΛΥ, δε θα σε παρεξηγησει κανεις τετοια ωρα, πιστεψε με! Χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

-6 το παρα παρα παρα πολυ εφθασε, κανα -4 θα εχει τωρα.....

- 4.8 C έχει στα 1230 m  τώρα η Πάρνηθα ..... 

https://penteli.meteo.gr/stations/parnitha/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snow sick said:

παιδιά δεν έχει χιόνι στρωμένο ούτε στο 17ο στη ζουκλοκάμερα. Απορώ τι σχολιάζουμε

Εντάξει, δεν είναι και σημείο αναφοράς τα 210 μέτρα. Μόνο για να παίρνουμε μάτι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξυ τι ΧΙΟΝΟΜΑΝΑ ειναι αυτη η Θηβα μωρε παιδια.....για το μποι της 80-90 μ υψομετρο παιζει να εχει δει το περισσοτερο χιονι απο πεδινες πολεις της Ελλαδας, με εξαιρεση ισως Ορεστιαδα κλπ Εβρο....και βαζει ακομα και σημερα και αυριο....

Ζωγραφου εκοψε λιγο αλλα ριχνει ακομα χιονακι ωραιο....

1,3 παρακαλω, βουτια η Τ και εβαλαν μπροστα το 0 τα πιο ψηλα Παπαγου, Αγια, κλπ....

Ετσι θα μας παει μεχρι Σαββατο πρωι, απιθανη χιονοκαιρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow sick είπε:

παιδιά δεν έχει χιόνι στρωμένο ούτε στο 17ο στη ζουκλοκάμερα. Απορώ τι σχολιάζουμε

Φταίει το κάκιστο δίμηνο που προηγήθηκε. Στον Φίλιππο που ακολούθησε μετά την Ελπίδα ήμασταν "χορτάτοι" και δεν επικρατούσε τέτοιο ντελίριο. Βέβαια, τώρα μας παραφούσκωσαν τις προσδοκίες μοντέλα και μετεωρολόγοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το ξαναγραφω, γιατι χανονται στη ροη των αναφορων....

ΟΥΔΕΠΟΤΕ ΕΙΧΑΜΕ Η ΕΧΟΥΜΕ οχι -10 η -9 που ελεγε ο Τζιφος, αλλα εγω θεωρω -7 οριακα, αυριο πρωι, εαν και εφοσον στα υπερβορεια....

Δειτε χθεσινη ραδιοβοληση της ΕΜΥ στην Αττικη με -6,6 εγινε ο πρωινος χαμος και -6,02 τα απογευματινα....

Τωρα, βλεποντας και το μολις -4,5 Παρνηθα ψηλα, μπορει ολα αυτα να γινονται και με κανα σκαρτο -4 στα 850.....

Γιαυτο λεω και ξαναλεω, θα γινουμε πολυ σοφοτεροι απτον Αρχιδαμο, σκεφθειτε εαν υπο κανονικες συνθηκες θα ασχολουμασταν (ΜΟΝΤΕΛΙΚΑ) με μια εισβολη -4 στα 850 και -27 στα 500

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...